eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 37/2013

  (...) r. Ustawa zwiększa dopuszczalny deficyt o ok. 16 mld zł do 51,5 mld zł. To reakcja rządu na niższe od zakładanych tegoroczne wpływy podatkowe budżetu państwa. Wstępny projekt budżetu na (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3c, poznaj opinie o Tracer Gamepad TRACER TRJ-LS LightStorm czy przeglądaj oferty pracy z miasta Milanówek.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 37/2013

  (...) (BC) wiele wskazuje na to, że w produkcji przemysłowej eurostrefy najprawdopodobniej pojawi się zauważalny spadek. Może się nawet okazać, że spadek może okazać się głębszy niż wynosi (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 37/2013

  (...) sierpniu 2013 r. wzrosła r/r o 13,4 proc. W lipcu wzrost sprzedaży detalicznej wyniósł 13,2 proc. Według rządowego biura statystycznego produkcja przemysłowa Chin wzrosła w sierpniu 2013 r. o (...)

 • Otrzymanie darowizny na działy specjalne produkcji rolnej

  (...) Wnioskodawca prowadzi działy specjalne produkcji rolnej (w zakresie produkcji drobiu indyków). Z tego tytułu opłaca zryczałtowany ustalany na podstawie norm szacunkowych. Jest także członkiem (...)

 • Jak sfinansować remont mieszkania?

  (...) miejsca zamieszkania, potwierdzają badania Meritum Banku, wg których remonty wnętrz przeprowadzamy stosunkowo często - w ciągu ostatnich 3 lat 61 proc. badanych dokonywało renowacji lokalu (...)

 • Samodzielne tankowanie LPG będzie możliwe

  (...) samodzielne tankowanie LPG na stacjach paliw: rozporządzeniu Ministra Gospodarki zmieniającemu rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać bazy i stacje paliw (...)

 • Zagubiony bagaż, opóźniony lot czyli powakacyjne kłopoty

  (...) Adam wracał z rodzinnych wakacji w Rzymie. Po przylocie do Warszawy okazało się, że jego bagaż został zagubiony. Pomimo poszukiwań, walizki nie odnaleziono… Za zniszczenie walizki lub (...)

 • Sauny - Projekty i wykonastwo "Saun Fińskich" oraz kabin z promiennikami podczerwieni. Katowice.

  Czytaj więcej: Baseny i sauny


strony : [ 1 ]
 
15
wrzesień 2013

wrzesień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2110
CHF 3,4024
USD 3,1696
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.