eGospodarka.pl

 • Stopy procentowe w Polsce IX 2013

  (...) ekspertów rynkowych, co najmniej do końca roku podstawowa pozostanie na poziomie 2,5 proc., a wraz z nią utrzyma się niskie oprocentowanie kredytów opartych na marży i stawce WIBOR (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z40, poznaj opinie o Ziaja Antyperspirant ROLL-ON antybakteryjny czy przeglądaj oferty pracy z miasta Dobre Miasto.


 • Polski Internet a fast food

  (...) echa kryzysu Polacy wydają mniej pieniędzy na przyjemności takie jak wyjścia do restauracji. Odbija się to oczywiście na , co obrazują dane przedstawione przez GUS - od 2010 do 2011 roku w (...)

 • Spam w VII 2013 r.

  (...) w spamie W lipcu nadal rejestrowaliśmy masowe wysyłki, w których żerowali na zainteresowaniu ważnymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w tym miesiącu. Uwadze spamerów nie umknęły długo (...)

 • Kurs EUR/USD zniżkuje do poziomu 1,3160

  (...) uwagę powinny przykuć finalne odczyty indeksów PMI dla usług ze strefy euro (09:13 – 09:58), rewizja dynamiki PKB Eurolandu za II kw. bieżącego roku (11:00) oraz wystąpienia publiczne (...)

 • Skaner Fujitsu ScanSnap SV600

  (...) – skanowanie rozpoczyna się automatycznie. Nowy model pozwala nawet na tworzenie wysokiej jakości obrazów zakrzywionych przedmiotów. ScanSnap SV600 zapewnia prostą, intuicyjną obsługę przy (...)

 • Rating funduszy inwestycyjnych VIII 2013

  (...) udany dla posiadaczy jednostek uczestnictwa jak lipiec. Nadal jednak większość, bo 58 proc. z blisko 400 monitorowanych przez nas produktów, zanotowała zyski. Przed miesiącem wynikiem na (...)

 • Eurodolar – duża słabość

  (...) Decyzja ws. stóp procentowych, wrzesień (prognoza 2,5%, poprzednio 2,5%), 03:30 (Australia) - PKB s.a. (r/r), II kw. (2,6%, prognoza 2,5%, poprzednio 2,5%), 03:45 (Chiny) - Indeks PMI dla usług (...)

 • Tajemniczy klient: sklepy odzieżowe

  (...) się pomiędzy 3 a 16 czerwca 2013 roku. W tym czasie wyselekcjonowani przez firmę odwiedzili w 20 miastach na terenie Polski, dokonując oceny 54 marek odzieżowych oraz 162 sklepów (po trzy (...)

 • Kolejna zwyżka w sektorze budowlanym w USA

  (...) komentarze Rady Polityki Pieniężnej pozostaną w cieniu rozstrzygnięć w sprawie OFE, które zapowiedział premier. Jednak oceny członków RPP ostatnich danych gospodarczych wskazujących na (...)

 • Najem nieruchomości: przychód w podatku dochodowym

  (...) nieruchomości, z punktu widzenia mogą to robić w dwojaki sposób: jako pozarolnicza działalność gospodarcza bądź jako tzw. najem prywatny. W przypadku wyboru pierwszego wariantu, do wyboru (...)

 • Podatek dochodowy: certyfikat rezydencji co rok?

  (...) są na potrzeby zastosowania zwolnienia z opodatkowania lub redukcji stawki dla danej kategorii transgranicznych dochodów bądź przychodów; np. w zakresie opodatkowania tzw. „” wypłacanych (...)

 • Taksówka osobowa na 4% stawce podatku VAT

  (...) taksówek osobowych jest opodatkowane stawką 8%. Podatnikowi zaś przysługuje ograniczone prawo do odliczenia VAT-u nie przewidujące możliwości pełnego odliczenia podatku naliczonego z tytułu (...)

 • Sprzedaż gruntu (nie) budowlanego w podatku VAT

  (...) Gmina zamierza sprzedać niezabudowaną działkę gruntu o numerze nr 3/5. W ewidencji gruntów działka ta jest wykazana jako użytek gruntowy z grupy grunty zabudowane i zurbanizowane, oznaczone (...)

 • Rozstrzygnięcie ws. OFE oraz posiedzenie RPP, czyli ważny dzień dla złotego

  (...) wycofywania się FED z programu skupu aktywów nie są obecnie jednolite, jednakże należy zakładać, iż przynajmniej częściowo rynek wycenia niewielkie ograniczenie skupu aktywów. Z danych (...)

 • Kredyt na dom energooszczędny: jakie warunki?

  (...) energooszczędne nieruchomości jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Budżet programu wynosi 300 mln zł. Jak wynika z wyliczeń NFOŚiGW, środki te powinny wystarczyć na (...)

 • System Linux zatakowany przez trojana

  (...) jako „Hand of Thief” („Ręka Złodzieja”) – zdążył już zyskać sporą popularność na tajnych forach dla hakerów, na których można spotkać wiele ofert sprzedaży tego złośliwego (...)

 • Kryzys a praca w finansach

  (...) Europą są niemal zgodni co do tego, że sektor bankowy i usług finansowych będzie w najbliższym czasie wzrastał. Najbardziej optymistyczne nastroje panują w Ameryce Południowej, gdzie taką (...)

 • Kluczowy dzień dla GPW

  (...) o godzinie 12 mamy poznać ostateczną decyzję w sprawie OFE. Niepewność związana z tą sprawą ciążyła polskiemu rynku akcyjnemu od wielu miesięcy, dlatego nikogo nie trzeba przekonywać jak (...)

 • Europa Środkowa: największe firmy 2012

  (...) dziennikiem Rzeczpospolita przeprowadziła analizę w 18 krajach Europy Środkowej i na Ukrainie („CE Top 500” - 500 firm, oraz dodatkowo 50 banków oraz 50 ubezpieczycieli). Wyniki pokazują (...)

 • Gdynia Waterfront z kamieniem węgielnym

  (...) wielofunkcyjny o powierzchni 90 000 metrów kwadratowych, który oferować będzie powierzchnie biurowe, , budynki mieszkalne, obiekty handlowe i usługowe. Dopełnią je funkcje kulturalne i (...)

 • Dziś liczyć się będzie tylko OFE

  (...) co poznamy dopiero za kilka godzin. Jeszcze trudniej prognozować reakcję rynków na rządową propozycję. Z najnowszych deklaracji premiera można wnioskować, że przesądzona jest kwestia (...)

 • Tynkbud-1 realizuje nowy projekt: Wyścigowa 8

  (...) zamieszkania przez poszukujących lokalu w , powiększy się niebawem o nowy, interesujący projekt. W zaciszu ulicy Wyścigowej, w bezpośrednim sąsiedztwie konnych torów wyścigowych, powstaje (...)

 • Branża motoryzacyjna: atrakcyjność inwestycyjna do poprawy

  (...) na bardzo istotne dla rozwoju sektora w Polsce obszary, które w najbliższej przyszłości powinny znaleźć odzwierciedlenie w działaniach polskiego rządu. Eksperci wskazali na problemy, z (...)

 • Chevrolet Orlando 1.4T LT+ vs Dacia Lodgy 1.2 TCE Prestige

  (...) i sprzedawców samochodów? Ano same kłopoty i jeszcze więcej pracy. Bo owszem, choć zwracamy uwagę na jakość, to jednak nie do końca chodzi nam tylko o nią i niekoniecznie chcemy za nią (...)

 • Podróż samolotem: bagaż

  (...) kontaktują się z nami z pytaniem o . Co mogą ze sobą zabrać i jeszcze istotniejsze, jak się spakować, żeby nie musieć dopłacać. Już przy zakupie biletów bardzo często problematyczne dla (...)

 • Music Corner - Muzyka od rocka do klasyki na płytach CD, DVD.

  Czytaj więcej: Muzyka


strony : [ 1 ] . 2
 
4
wrzesień 2013

wrzesień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2673
CHF 3,4582
USD 3,2387
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.