eGospodarka.pl

 • Kolejna wzrostowa sesja na GPW

  (...) nie było już śladu po ostatnich byczych szaleństwach. Indeks największych spółek na otwarciu zniżkował o 0,1 proc. i szybko powiększał skalę spadku. Po godzinie handlu był już 1 proc (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o uznanie wypowiedzenia za bezskuteczne w związku z nieuzasadnionym rozwiązaniem umowy o prace na czas nieokreślony, poznaj opinie o Hyundai HLHW 19955 DVD czy przeglądaj oferty pracy z miasta Gubin.


 • Płyta główna ASUS X79-Deluxe

  (...) zasilania procesora, cztery sloty PCI-Express 3.0 oraz rozbudowany systemem chłodzenia sekcji zasilania. Niezawodne podkręcanie Ivy Bridge-E X79-Deluxe została zaprojektowana w taki sposób, by (...)

 • Ustanowienie pełnomocnika przez internet

  (...) Od 1 lipca 2013 roku przedsiębiorcy może zarządzać wpisami swojego mocodawcy on-line, tzn. może dokonywać on-line następujących czynności: zgłoszenie zmiany wpisu oraz danych (...)

 • NIP na paragonie w 2013 r. a stara kasa fiskalna

  (...) się na paragonach z , reguluje rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 14 marca 2013 r. w sprawie kas rejestrujących (obowiązujące od 1 kwietnia 2013 r.). Jego §8 ust. 1 mówi, że musi (...)

 • Spadek sprzedaży na chińskim rynku mieszkaniowym

  (...) zmalało zagrożeniem szybkim atakiem USA na Syrię, a kolejne dane potwierdziły stabilizowanie się sytuacji gospodarczej w Chinach można byłoby oczekiwać, że ryzykowne aktywa znów będą się (...)

 • Odroczenie, rozłożenie na raty i umorzenie zaległego podatku

  (...) ulg dotyczących spłaty zaległości podatkowych prze firmę. Podatnik może liczyć nie tylko na odroczenie terminu płatności, ale również na rozłożenie całej kwoty na łatwiejsze do (...)

 • Opłata skarbowa jako koszty uzyskania przychodu

  (...) za rejestrację jako podatni VAT, czy za udzielone . Obowiązek uiszczenia tej opłaty dotyczy osób fizycznych, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej, na (...)

 • Dopłata z ZFŚS do wypoczynku dziecka a przychód pracownika

  (...) Pracownik korzysta z dopłaty do wypoczynku swojego małoletniego dziecka, pochodzącej ze środków . Dopłata ta jest realizowana na podstawie złożonego przez pracownika wniosku, do którego (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych VIII 2013

  (...) z 4,33% do 4,32%. Na większy jego spadek raczej nie możemy liczyć, gdyż wszystkie banki już zaktualizowały poziom stawki WIBOR. Poza tym jest niemal pewne, że cykl obniżek w naszym kraju (...)

 • Zmiany w OFE: co tracimy?

  (...) emerytów Korzyścią, którą najłatwiej dostrzec są wyższe stopy zwrotu. Inwestycje na rynku finansowym dają zarobić więcej niż mógłby dać ZUS, a wraz z pogarszającą się sytuacją (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości VIII 2013

  (...) Białymstoku mieszkania są nieco droższe niż w sierpniu 2012. Ostatnie miesiące 2013 roku mogą okazać się najlepszym okresem dla . Ceny pozostaną stabilne, ale widać ożywienie wśród (...)

 • Linie lotnicze a frustracje pasażerów

  (...) operations” ma na celu dostarczenie liniom lotniczym praktycznych wskazówek, które pozwolą im usprawnić obsługę w przypadku wystąpienia zakłócenia lotu. Badanie wzywa także (...)

 • Bezpieczeństwo obrotu gospodarczego III kw. 2013

  (...) opinii przedsiębiorstw powiało optymizmem. Najnowszy odczyt pokazuje wyraźną poprawę nastrojów. Warty podkreślenia jest nie tylko najwyższy od stycznia 2010 r. poziom bezpieczeństwa (...)

 • Kurs EUR/USD zniżkuje do poziomu 1,3245

  (...) rana osłabia się polski złoty. Kurs EUR/PLN wzrasta pod 4,25, a USD/PLN do 3,2050. Dziś największą uwagę powinny przykuć dane z rynku pracy Wielkiej Brytanii (10:30) oraz kolejne doniesienia (...)

 • Chwilowe zwyżki na rynkach akcji

  (...) wczoraj w okolice dołka z 28 sierpnia, z którego rynek ruszył do próby zakończenia spadkowej korekty. Wówczas plany byków pokrzyżowała prezentacja rządowego projektu zmian w OFE (...)

 • TFI: wartość aktywów netto VIII 2013

  (...) z dodatniego wyniku zarządzania funduszy, jak i przewagi wpłat nad wypłatami. Według szacunków Analiz Online, bilans sprzedaży wyniósł ok. +1,7 mld zł, na co w dużej mierze złożyły się (...)

 • Rodzina na Swoim: bez dopłat będzie o połowę drożej

  (...) rata Do aktualizacji służy stopa WIBOR 3M, która w chwili obecnej jest rekordowo niska (waha się na poziomie 2,70%). Biorąc pod uwagę spodziewane podwyżki , można także sądzić, że i (...)

 • Gdzie po kredyt hipoteczny z umową na czas określony?

  (...) do niewielkiego zaostrzenia polityki banków w zakresie akceptowania umów na czas określony. Mimo dokładniejszego weryfikowania dotychczasowego zatrudnienia przez osobę zatrudnioną w tej formie (...)

 • Mocne osłabienie franka w ślad za doniesieniami w sprawie Syrii

  (...) satysfakcjonujące USA warunki, co nie powinno być trudne ze względu na możliwą porażkę prezydenta w kongresie, gdzie ciągle nie ma większości popierającej interwencję wojskową, ryzyko (...)

 • Koniunktura gospodarcza wg MŚP III kw. 2013

  (...) Polsce stanowią 99,8% wszystkich firm w Polsce, tworzą ¾ miejsc pracy oraz 67% PKB. Wskaźnik Busometr w aktualnej fali badania wyniósł 42,17 (w poprzednim kwartale 39,09 pkt) – co oznacza (...)

 • Eurodolar – konsolidacja, ropa i złoto w dół

  (...) - Inflacja CPI, fin. (r/r), sierpień (1,5%, prognoza 1,5%, poprzednio 1,9%), 10:30 (Wlk. Brytania) - Stopa bezrobocia, lipiec (prognoza 7,8%, poprzednio 7,8%), Wnioski o zasiłek dla bezrobotnych (...)

 • Lokata z Panoramą Funduszy PLUS od BNP Paribas

  (...) poziomie 6 proc. w skali roku oraz szansa na zwiększenie zysku poprzez inwestycje w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Dodatkowo klient nie ponosi żadnych opłat za nabycie, jak również za (...)

 • Obama odpuszcza, dziś dzień funta

  (...) nie będzie? Administracja Obamy zdaje się być totalnie zagubiona, zaś prezydent Rosji to rozdanie rozegrał iście po mistrzowsku. Widząc brak siły przebicia Obamy w Kongresie (nawet w (...)

 • Kantory internetowe I-VI 2013 r.

  (...) Wszystko zaczęło się od kredytobiorców walutowych Boom mieszkaniowy lat 2004-2008 w znacznej mierze wynikał z dużej popularności obcych. Wielu Polaków zaciągnęło wtedy takie (...)

 • Nickel Development buduje Osiedle Botaniczna w Poznaniu

  (...) poznańskich Ogrodach, pomiędzy ulicami Botaniczną, Nałkowskiej i Św. Wawrzyńca, rozpocznie się budowa pierwszego etapu najnowszej inwestycji firmy Nickel Development – Osiedla Botaniczna. W (...)

 • Zegarki Sklep - Time Square - Sklep internetowy prowadzący sprzedaż zegarków marki Casio, Lorus, Timex, Fossil, Atlantic, CK, Diesel, Festina, Certina, Tissot, Flik Flak, Swatch

  Czytaj więcej: Zegarki


strony : [ 1 ] . 2
 
11
wrzesień 2013

wrzesień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2408
CHF 3,4211
USD 3,1955
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.