eGospodarka.pl

 • Kursy walut 16-20.09.13

  (...) pozostawieniu programu skupu aktywów w dotychczasowej skali 85 mld dolarów miesięcznie. Konsensus w ankiecie Bloomberga zakładał zredukowanie zakupów o 10 mld. Zdaniem decydentów poprawa w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja NIP-3, poznaj opinie o Bączek Wywrotka "bączek" czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kowary.


 • Sesja na GPW: lekka korekta wcześniejszej zwyżki

  (...) przyniosła lekką korektę wcześniejszej zwyżki, jednak przez większą część dnia niewiele się działo. Inwestorzy czekali najwyraźniej na rozwój wydarzeń na głównych giełdach, po (...)

 • Zarządzanie marką: ważna spójność

  (...) w świecie zmiany nigdy nie były tak złożone, tak dynamiczne i tak bardzo różne od dotychczasowych doświadczeń przedsiębiorców. Metody produkcji ulegają ujednoliceniu, co przekłada się na (...)

 • Najlepsze lokaty bankowe wg Expandera IX 2013

  (...) tak istotnie spadło, że dalsze spadki wydawały się mało prawdopodobne. Niestety we wrześniu, dla wszystkich badanych przez nas okresów, średnie oprocentowanie jest jeszcze niższe niż (...)

 • Ceny produktów rolnych VIII 2013

  (...) odnotowano zarówno w skupie, jak i na targowiskach spadek cen wszystkich zbóż. Spadły ceny ziemniaków w skupie, przy jednoczesnym ich wzroście na targowiskach. Na obu rynkach wzrosły ceny (...)

 • Ceny domów w USA rosną 14,7% w skali roku

  (...) rynków nie ma większych zmian. W Europie widoczne jest wyczekiwanie na wybory parlamentarne w Niemczech, choć też nie ma zbyt wielu powodów, by martwić się o lody przywództwa dotychczasowej (...)

 • UOKiK: 360 tys. zł kary dla Vision Express

  (...) wszczęte w styczniu 2013 roku. Wątpliwości Prezes wzbudziło sześć postanowień zawartych w regulaminie sklepu internetowego prowadzonego przez Vision Express, które ograniczały prawa (...)

 • Poczta Polska wprowadza elektroniczne awizo

  (...) tradycyjnego papierowego powiadomienia dostarczanego przez listonosza, udostępniła bezpłatne awizo - eINFO: awizo. Jeżeli listonosz nie będzie mógł doręczyć listu lub paczki Poczta wyśle (...)

 • Kaspersky Internet Security multi-device i Anti-Virus 2014

  (...) Kaspersky Network, każdego dnia pojawia się około 200 000 nowych próbek szkodliwego oprogramowania. Dla porównania, w ubiegłym roku liczba ta wynosiła 125 000. zarabiają miliony dolarów na (...)

 • Najpopularniejsze pytania rekrutacyjne

  (...) zależy od profilu firmy i stanowiska, na które aplikowaliśmy, a także osobowości uczestników takiego spotkania. Czasem przybiera nawet nieoczekiwany obrót, kiedy kandydat zostanie zaskoczony (...)

 • Urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub 185

  (...) nie tylko dla małych biur. Druk faktur, map ewidencyjnych, planów zagospodarowania itp., kopiowanie cenników, skanowanie podstawowych dokumentów to również codzienność pracowników (...)

 • EUR/USD – niewielkie cofnięcie

  (...) Święto Środka Jesieni, 04:30 (Japonia) - Wystąpienie publiczne szefa BoJ (Haruhiko Kuroda), 07:30 (Indie) - Decyzja ws. stóp procentowych, wrzesień (7,50%, prognoza 7,25%, poprzednio 7,25%) (...)

 • Przedawnienie zobowiązania podatkowego w podatku VAT

  (...) art. 70 § 1 i art. 208 § 1 po upływie terminu przedawnienia nie jest dopuszczalne prowadzenie postępowania podatkowego i orzekanie o wysokości zobowiązania podatkowego w podatku VAT, które to (...)

 • Zawinione straty w środkach obrotowych a koszty podatkowe firmy

  (...) dochodowych wskazuje jedynie, że kosztami uzyskania przychodów są koszty poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub zachowania albo zabezpieczenia źródła przychodów, z wyjątkiem katalogu (...)

 • Podatek od psa to danina na rzecz gminy

  (...) właścicieli psów obowiązek uiszczania rocznej opłaty z tytułu posiadania czworonoga. Warto pamiętać, że chodzi tu tylko o osoby fizyczne posiadające psy, tj. te, u których pies pozostaje w (...)

 • Spłata (prywatnego) kredytu: odsetki a koszty firmy

  (...) Wnioskodawczyni nabyła i wybudowała na niej budynek mieszkalny jednorodzinny, pokazowy, na własne cele mieszkaniowe oraz prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie doradztwa technicznego, (...)

 • Preferencyjne składki ZUS miesiąc dłużej?

  (...) prowadzących działalność gospodarczą sięga miesięcznie ok. 612 zł, co oznacza, że w ciągu 2 lat początkujący przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić na na ubezpieczenia społeczne ok (...)

 • Zaległa spłata kredytu: najpierw ponaglenie do zapłaty

  (...) mobilizowania opieszałych dłużników za pomocą wielokrotnych monitów i wizyt terenowych. Najpierw monity Już od pierwszych dni zwłoki w krajowe banki mogą upominać klienta. Może to (...)

 • Deweloperzy stawiają na mieszkania w kamienicach

  (...) standardzie, będący częścią dobrze zlokalizowanej i najlepiej odrestaurowanej jest dziś bardzo pożądanym produktem na –ocenia Artur Wach, członek zarządu Lion’s House, spółki (...)

 • Polski Internet a festiwale muzyczne 2013

  (...) Tegoroczny rozpoczął się i skończył w Warszawie. Już w maju w praskim kompleksie Soho Factory ruszył elektroniczny FreeFormFestival, organizowany przez agencję Good Music Productions (...)

 • Niezłe dane z USA

  (...) ze Stanów Zjednoczonych poznaliśmy m.in. tygodniowe dane o wnioskach o zasiłek dla bezrobotnych (spadek do 309 tys.) , indeks FED z Filadelfii, (wzrost do 22,3 pkt. z 9,3 pkt.), sprzedaż domów (...)

 • Wybory w Niemczech zwracają uwagę inwestorów

  (...) jednak niemieckie wybory. Obecnie sondaże wskazują na konieczność utworzenia tzw. „wielkiej koalicji” SPD oraz CDU/CSU, co nie powinno być negatywnie odbierane przez inwestorów, ze względu (...)

 • Oprocentowanie lokat w Credit Agricole w górę

  (...) zadanie, jakie Credit Agricole ma zamiar zrealizować do końca bieżącego roku. Dlatego przygotował propozycję zarówno dla klientów, którzy są gotowi do pomnażania swoich środków w (...)

 • Galeria Metropolia - ewolucja Centrum Hevelius

  (...) będzie najlepiej skomunikowaną galerią handlową na . Wielomilionowe inwestycje w okoliczne obiekty (w tym Browar Gdański z ofertą 1000 mieszkań i bogatą ofertą usługową), infrastrukturę (...)

 • Branża transportowa pod lupą

  (...) lupą” w całości skupia się na branży transportowej. Jest to trzecia już publikacja sektorowa przygotowana przez EFL. „W 2013 r. postanowiliśmy zwrócić się w kierunku branży (...)

 • Work Service S.A. - Usługi związane z pracą. Praca tymczasowa, Outsourcing, Doradztwo personalne.

  Czytaj więcej: Doradztwo personalne


strony : [ 1 ] . 2
 
20
wrzesień 2013

wrzesień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2144
CHF 3,4215
USD 3,1152
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.