eGospodarka.pl

 • Tablet MODECOM FreeTAB 8001 HD X2

  (...) propozycja tabletu z przekątną 8” w ofercie polskiego producenta. Wewnątrz znajdziemy zoptymalizowane, wysokiej jakości podzespoły technologiczne wśród których na szczególną uwagę (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Ulga na dziecko - oświadczenie dla płatnika, poznaj opinie o Thomson ROC2404 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Golub-Dobrzyń.


 • Warunki zatrudnienia: negocjacje na rynku finansowym

  (...) „Negocjacje w procesach rekrutacyjnych na rynku finansowym”. Wskazują one, że 70% specjalistów i menedżerów zatrudnionych w instytucjach finansowych mogłoby obniżyć swoje w zamian za (...)

 • E-marketing: komunikacja online z małym budżetem

  (...) sloganowym określeniem o demokratycznym medium - ma jeszcze jedną, istotną z punktu widzenia marketerów i handlowców cechę. Otóż każdy, choćby z niewielkim budżetem, może prowadzić (...)

 • Umowa zlecenie z uczniem/studentem a podatek dochodowy

  (...) umowę tę przyjmujący zlecenie zobowiązuje się do dokonania określonej czynności prawnej dla dającego zlecenie. Za wykonanie zlecenia przyjmującemu należy się wynagrodzenie (chyba że z (...)

 • Podatek VAT: sprzedaż wysyłkowa nie dla wszystkich towarów

  (...) co do zasady polska firma winna zarejestrować się w Niemczech na potrzeby tamtejszego podatku od wartości dodanej i go rozliczać. Trudno jednak wymagać od firm, aby rejestrowały się one w (...)

 • Postępowanie egzekucyjne a środki z dotacji unijnej

  (...) pierwszej instancji, komornika czy ma na celu doprowadzenie do wykonania przez zobowiązanego obowiązków lub zabezpieczenia ich wykonania, np. w przypadku nieuregulowanych zobowiązań (...)

 • Przekształcenie spółki jawnej w z o.o. a podatek VAT

  (...) , będąca czynnym podatnikiem VAT, w przyszłości może zostać przekształcona w Przekształcenie takie byłoby dokonane w trybie art. 551 i następnych ustawy z dnia 15 września 2000 r. . W (...)

 • Polskie firmy planują inwestycje w rozwój

  (...) PBC poprosił o opinię prezesów, właścicieli oraz członków zarządu o obrotach od 5 do 10 mln zł rocznie, a także osób kierujących przedsiębiorstwami osiągającymi obroty w wysokości od (...)

 • Rynek mieszkaniowy: największe miasta Polski IX 2013

  (...) Szybko.pl, Metrohouse i Expandera pokazują, że w Gdańsku głównymi nabywcami nieruchomością są przyjeżdżający do miasta na nowy rok akademicki. Znaczne grono kupujących stanowią (...)

 • Darmowe konto firmowe tylko w trzech bankach

  (...) przedsiębiorcom ponad 2 lata temu Idea Bank. Mniej więcej pół roku później dołączyły do niego Deutsche Bank PBC oraz Meritum Bank. I taka sytuacja, jeśli chodzi o ofertę darmowych kont (...)

 • Wyniki ubezpieczycieli I-VI 2013

  (...) akcyjnej (dwadzieścia sześć w dziale I i dwadzieścia pięć w dziale II), spośród ośmiu towarzystw ubezpieczeń wzajemnych (TUW), dwa prowadziły ubezpieczenia na życie. W towarzystwach (...)

 • Polska Ekstraklasa 2013

  (...) najwyższą pozycję w rankingu finansowym. Do tej pory wygrywał go Lech Poznań (trzykrotnie) oraz KGHM Zagłębie Lubin (raz). Drugie miejsce w tegorocznym zestawieniu zajął Kolejorz, a trzecie (...)

 • Polacy cenią bezpłatne konto bankowe

  (...) banki będą w stanie oferować , trwa już od pewnego czasu. Ciekawe światło na nią rzucają wyniki badania przeprowadzonego przez Narodowy Bank Polski, które zostały opublikowane w raporcie (...)

 • Kredyty mieszkaniowe: błędy kredytobiorców

  (...) potencjalnych kredytobiorców to podpisanie umowy przedwstępnej zakupu nieruchomości z krótkim terminem na sfinalizowanie transakcji. Optymalnie jest zostawić sobie na co najmniej osiem (...)

 • Fotoradary a uprawnienia straży miejskiej

  (...) miejskiej (gminnej) rozbrzmiała po opublikowaniu stanowiska Prokuratora Generalnego, zawartego w jednym z pism będącym odpowiedzią na wniosek komendanta straży miejskiej, w którym Prokurator (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe: regres z nadzieją na poprawę

  (...) tego roku nie potwierdzają w sposób jednoznaczny wychodzenia pierwotnego rynku mieszkaniowego na prostą, jednak w kilku punktach dają nadzieję na stopniową poprawę koniunktury w najbliższych (...)

 • Cybersquatting - piractwo domenowe

  (...) angielskiego słowa squate, które oznacza zajmowanie cudzego mieszkania lub budynku bez prawa własności i zgody właściciela. Osoba, która dopuszcza się takich praktyk w Internecie, jest więc (...)

 • Kurs EUR/USD lekko zniżkuje

  (...) rana złoty lekko traci na wartości. Kurs EUR/PLN wzrasta do 4,2150, a USD/PLN do 3,13. Dziś największą uwagę powinny przykuć odczyty dynamiki zamówień na dobra trwałe (14:30) oraz liczba (...)

 • Wall Street znów budzi obawy

  (...) stał pod znakiem niewielkich wahań indeksów. Trudno jednak mówić o uspokojeniu nastrojów, po trzech wyraźnie spadkowych sesjach. Wyglądało to tak, jakby obie strony rynku nie były pewne (...)

 • Eurodolar – powolne opadanie

  (...) (1.3478 USD) schodząc do poziomu 1.3465 USD. Po godzinie 14-tej doszło do odbicia. Próba przełamania oporu w postaci poniedziałkowego zamknięcia się nie powiodła i około godziny 20-tej (...)

 • Podróże służbowe: pracujemy w drodze

  (...) europejskich państwach wśród osób regularnie podróżujących służbowo pokazują, że 54% z nich poświęca przynajmniej połowę czasu podróży na pracę związaną z jej celem. Na taki (...)

 • Czy postępująca poprawa w gospodarkach europejskich wspomoże euro?

  (...) dane instytutu IFO, dla gospodarki niemieckiej, które okazały się nieznacznie gorsze od oczekiwań i miały niejednoznaczny wydźwięk, co doprowadziło do lekkiego osuwania się EUR/USD oraz DAX (...)

 • Regionalne Strategie Innowacji nieefektywnie wdrażane

  (...) typu zestawieniem przygotowanym pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i Ministerstwa Gospodarki. Eksperci Deloitte zebrali niezbędne dane statystyczne, a w okresie od czerwca do sierpnia (...)

 • Słaby Ifo i mocno rosnące ceny nieruchomości w Chinach

  (...) Z OECD napłynął komunikat, iż wobec niskiej inflacji w Chinach władze mogą obniżać stopy procentowe … Brzmi pięknie. Chiny obniżą stopy, pobudzą popyt i eksport z Europy wzrośnie (...)

 • Jak spędziliśmy wakacje 2013

  (...) która spowodowała perturbacje na polskim rynku turystycznym, ten letni sezon branża turystyczna powinna uznać za udany. Na zagraniczne tego lata z biurami podróży wyjechało aż o 15 proc (...)

 • Webteam, Dąbrowa Górnicza - Aplikacje internetowe oparte na interefejsie sieci WWW, bazy danych, wieloużytkownikowe systemy zdalnej obsługi.

  Czytaj więcej: Usługi podstawowe


strony : [ 1 ] . 2
 
25
wrzesień 2013

wrzesień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2153
CHF 3,4275
USD 3,1234
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.