eGospodarka.pl

 • Straty po OFE niemal odrobione

  (...) otwarciu zyskiwał ponad 1 proc. Minimalnie ustępowały mu wskaźniki szerokiego rynku i średnich firm. Mocny ruch w górę kontynuowany był bez większych przeszkód do wczesnego popołudnia W (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3k , poznaj opinie o Zolux Kielich duży czy przeglądaj oferty pracy z miasta Myszków.


 • Osiedle 12 miesięcy w Iwinach

  (...) od granic , to odpowiedź na potrzeby osób, które cenią przestrzeń, spokój i zielone otoczenie, a jednocześnie chcą mieć łatwy dostęp do miejsc ważnych na co dzień – pracy, szkoły (...)

 • EUR/USD mocno w górę

  (...) skierowana była także na odczyty z Chin, po tym jak w weekend opublikowane zostały mieszane dane dotyczące handlu zagranicznego. Niepokój na rynku zasiały słabsze dane o dynamice importu (...)

 • Nowa oferta T-Mobile na kartę

  (...) opcje: 0zł za rozmowy w i Heyah, 0zł za SMSy do wszystkich sieci 0zł za w telefonie. Wybierając jedną z nich, Klienci mogą bezpłatnie rozmawiać, SMS-ować lub surfować przez cały (...)

 • Polacy a segregacja odpadów

  (...) optymistyczne - prawie 90% społeczeństwa, choćby czasami, , z czego 56% robi to często lub zawsze. 80% badanych przekonanych jest, że wie do którego pojemnika wyrzucić poszczególne odpady (...)

 • Opłaty licencyjne i odsetki bez podatku u źródła od lipca 2013 r.

  (...) przejściowy, podczas którego możliwe było opodatkowanie pdop i należności licencyjnych wypłacanych nierezydentom, jednakże stawka podatku nie mogła przekraczać początkowo 10% (od 1 lipca (...)

 • Rok 2013: rozliczenie PIT na nowych drukach

  (...) do dochodów (ewentualnych strat) lub przychodów osiągniętych (poniesionych) od 1 stycznia 2013 r. Szykowane zmiany zawiera projekt rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie określenia wzorów (...)

 • Amortyzacja gdy wymiana gwarancyjna środka trwałego

  (...) fizycznych (czy prawnych) nie zawierają odrębnych regulacji dotyczących środka trwałego w razie jego wymiany gwarancyjnej na nowy model. Niemniej wymiana taka powoduje, że mamy do czynienia z (...)

 • Podatek dochodowy: zmiana stawki amortyzacji

  (...) Spółka prowadzi działalność gospodarczą zarówno na terytorium Specjalnej Strefy Ekonomicznej jak i poza nią. W działalności tej wykorzystuje , które amortyzuje. Zadano pytanie, czy (...)

 • Zamówienia publiczne: raport UOKiK

  (...) wyniosła w 2012 r. ok. 132,7 mld zł, co stanowiło ok. 8,32% produktu krajowego brutto. Jedną z instytucji, która czuwa nad właściwym wydawaniem w ten sposób pieniędzy podatników jest Urząd (...)

 • Zmiany w OFE a giełda

  (...) rząd szczegóły zmian, dotyczące funkcjonowania funduszy emerytalnych, była bardzo negatywna. Trudno przewidzieć, czy dotychczasowy dwusesyjny szok wyczerpuje już spadkowy potencjał i nastroje (...)

 • Plany polskich pracodawców VIII 2013

  (...) perspektywy na kolejne miesiące Według wyników najnowszej 19 edycji sondażu „Plany Pracodawców” Instytutu Badawczego Randstad i TNS w ostatnim półroczu 39% badanych pracodawców (...)

 • Eurodolar – pod silnym oporem, mocniejszy złoty

  (...) - Protokół z posiedzenia BoJ, 03:30 (Australia) - Indeks zaufania biznesu, sierpień (6, poprzednio -3), 07:30 (Chiny) - Produkcja przemysłowa (r/r), sierpień (10,4%, prognoza 9,9%, poprzednio (...)

 • Zdolność kredytowa Polaków VIII 2013

  (...) Ostatnie miesiące to czas stabilizacji w obszarze . Średnia zdolność kredytowa ulega w kolejnych okresach niewielkim wahaniom, jednak nie są to ruchy zmieniające diametralnie obraz rynku. Z (...)

 • Trojan Obad rozprzestrzenia się przy użyciu botnetów

  (...) tym trojanem przestępcy zastosowali nową technikę - po raz pierwszy w historii cyberprzestępczości mobilnej trojan jest rozprzestrzeniany przy użyciu botnetów kontrolowanych przez inne grupy (...)

 • Osłabienie dolara amerykańskiego

  (...) Kerrego Wczoraj w pewnym momencie mogło wydawać się, iż Assada ominie kara za użycie broni chemicznej. Kerry powiedział bowiem, iż Syria może uniknąć interwencji, jeśli w ciągu tygodnia (...)

 • Polacy a skuteczne oszczędzanie

  (...) w zakresie efektywnego oszczędzania i doradztwie w zarządzaniu finansami, postanowiło sprawdzić, jaki jest stan wiedzy Polaków na temat skutecznego oszczędzania. Badania pokazują, iż (...)

 • Kurs EUR/USD na poziomie 1,3270

  (...) determinowane przez możliwość interwencji Stanów Zjednoczonych w Syrii. Obecnie prawdopodobieństwo tego ataku jest mniejsze, ponieważ wczoraj prezydent USA Barack Obama powiedział, że jest (...)

 • Kodeks pracy - nowelizacja

  (...) w drodze nowelizacji jest wprowadzenie całkowicie nowej instytucji, którą określa się mianem ruchomego czasu pracy. Pod pojęciem tym należy rozumieć rozkład czasu pracy, w ramach którego (...)

 • Czy GPW ma jeszcze siłę do zwyżek?

  (...) przyniósł większych zmian na europejskich parkietach – zabrakło do tego bezpośredniej przyczyny. Dobre dane z Chin (wzrost eksportu i utrzymanie niskiej inflacji) czy przyznanie Tokio prawa do (...)

 • Nowy Norton 360, Norton Internet Security i Norton AntiVirus

  (...) przez firmę Symantec, ilość ataków internetowych wzrosła w 2012 r. o 30%. Przyczyniła się do tego łatwa dostępność zestawów narzędzi do tworzenia szkodliwego oprogramowania i częste (...)

 • Wzrost cen mieszkań na globalnym rynku nieruchomości

  (...) kolejnym dniu odrabiania strat z przeceny z II połowy minionego tygodnia dotarł do silnego krótkoterminowego oporu, jaki stanowi obszerna luka bessy, utworzona w ostatni czwartek. W związku z tym (...)

 • Prawo drogowe: odmowa przyjęcia mandatu

  (...) gdy podpisujemy wystawiony przez policjanta mandat przyznajemy się tym samym do tego, że popełniliśmy zarzucane nam wykroczenie, a mandat się uprawomocnia. Dobrze jest więc zawczasu zastanowić (...)

 • Perspektywy zatrudnienia IV kw. 2013

  (...) całkowitego zatrudnienia przewiduje 12% firm, 9% zamierza redukować etaty, a 74% nie planuje zmian personalnych. Prognoza netto zatrudnienia przed korektą sezonową wynosi +3%. " wydaje się (...)

 • Upadłości polskich firm w I połowie 2013 r.

  (...) 2013 r. jest najwyższa w całym okresie analizowanym w raporcie. W I połowie 2013 r. upadło średnio jedno przedsiębiorstwo na każde zarejestrowane 10 tys. Najwięcej upadłości obserwowaliśmy (...)

 • Kapeo - Produkcja i montaż zbiorników przeciwpożarowych wody o konstrukcji z blach stalowych cynkowanych ogniowo. Kartuzy.

  Czytaj więcej: Przemysłowe


strony : [ 1 ] . 2
 
10
wrzesień 2013

wrzesień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2637
CHF 3,4465
USD 3,2181
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.