eGospodarka.pl

 • Renault Clio 0,9 TCe Energy Dynamique

  (...) jest eleganckie i wyrafinowane. Nadwozie łączy w sobie dwie przeciwności. Z jednej strony jest mocne, przysadziste, a przez mocno pochyloną przednią szybę i schodzącą ku tyłowi linię dachu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Z-10 , poznaj opinie o Amica ZWA 6634 W czy przeglądaj oferty pracy z miasta Nowa Ruda.


 • Ataki haherskie: fałszywe kody do GTA 5

  (...) z czego część znalazła się w domenach rosyjskich. Mając na uwadze globalne zainteresowanie grą, twórcy przygotowali anglojęzyczną zanętę, przekierowując następnie graczy na (...)

 • Światowy rynek płatności w 2012 r.

  (...) oraz rynki wschodzące w Azji to liderzy z zanotowanym ponad 20% wzrostem liczby , podczas gdy Ameryka Łacińska odnotowała w tym obszarze wzrost o 14,4%. Rynki wschodzące wyprzedziły w tym (...)

 • Podatek PCC gdy umowa pożyczki zawarta za granicą

  (...) wszystkim art. 1 pkt 4 ustawy o PCC, który stanowi, że czynności cywilnoprawne podlegają podatkowi, jeżeli ich przedmiotem są: rzeczy znajdujące się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (...)

 • Ulga na złe długi: korekta VAT a nowy termin płatności

  (...) opodatkowania oraz z tytułu dostawy towarów lub świadczenia usług na terytorium kraju w przypadku wierzytelności, których nieściągalność została uprawdopodobniona. Nieściągalność (...)

 • Zaległe składki na ZUS w podatku dochodowym

  (...) finansowe, nierzadko decydują, że w trudniejszym okresie przestaną płacić . Prędzej czy później zaległe składki trzeba jednak zapłacić. Pocieszeniem dla przedsiębiorców, szczególnie w (...)

 • Koleje Mazowieckie stosowały niedozwolone praktyki

  (...) oraz treść pouczenia w wezwaniach do zapłaty Kolei Mazowieckich (KM). Ograniczały one do złożenia reklamacji. Zgodnie z warunkami przewoźnika, tylko pasażer posiadający imienny bilet mógł (...)

 • Kanalizacja sanitarna z 8% stawką podatku VAT

  (...) Wnioskodawca zajmuje się świadczeniem usług w zakresie budowy, remontu, konserwacji (udrażnianie, czyszczenie) sanitarnej wewnątrz i na zewnątrz m.in. budynków mieszkalnych (mieszczących (...)

 • Angel Wawel: jaki będzie Apartament Królewski?

  (...) na skalę europejską. Po wykonaniu wszystkich prac związanych z renowacją będzie to największy penthouse w Polsce. Jednak nie wielkość jest jego największym atutem. – Lokalizacja (...)

 • Rejestracja REGON VIII 2013

  (...) poniedziałek na jego wypełnienie i złożenie – dane CEIDG dowodzą, że tak właśnie postępują nowi przedsiębiorcy chcący otworzyć jednoosobową . Poniedziałek jest bowiem dniem, w (...)

 • EUR/USD - FED zaskakuje rynki, QE3 bez zmian

  (...) środę przed południem euro pozostawało w przedziale 1.3344-1.3364 USD. O godzinie 14:30 pojawiły się gorsze dane z rynku nieruchomości w USA, nie miały one większego wpływu na eurodolara (...)

 • Osiedle domów "Leśny Zakątek" pod Poznaniem

  (...) osiedle jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położone w popularnych, podpoznańskich . W realizowanym obecnie etapie powstanie 16 domów o metrażach 90,91 oraz 91,81 m kw., położone na (...)

 • Monitor ASUS MB168

  (...) pomocą jednego kabla są bardzo energooszczędne. Wyposażono je w podświetlany diodami LED, wolny od rtęci wyświetlacz, który zużywa podczas pracy 5W energii, a w trybie czuwania 0W (...)

 • Lexus GS 300h

  (...) GS 300h Pojawienie się GS 300h w obejmującej luksusowe sedany gamie modelowej GS czyni pierwszą na świecie marką premium, która oferuje dla tego samego modelu dwa różne warianty napędu (...)

 • Rynki finansowe w euforii po komunikacie FOMC

  (...) wcześniejsze wypowiedzi, że stopa bezrobocia nie jest najlepszym miernikiem sytuacji na rynku pracy, zwracając uwagę na kwestię ciągle odpływających z rynku pracowników, którzy ze względu (...)

 • Karty kredytowe gonią kredyty odnawialne

  (...) maksymalne oprocentowanie kredytów (w tym kart) nie może przekraczać czterokrotności stopy lombardowej Narodowego Banku Polskiego. W wyniku przez rok limit ten zmalał więc z 25 do 16 proc. w (...)

 • Sprzedaż obligacji skarbowych VIII 2013

  (...) o wartości nominalnej 180 144 600 zł. Kwota ta była wyższa o 16,2% od sprzedaży zanotowanej w lipcu, kiedy inwestorzy kupili obligacje o nominalnej wartości 155 004 100 zł. Dwulatki nadal (...)

 • Wykluczenie finansowe czyli bankowość nie dla wszystkich

  (...) b.r. w Rzymie na konferencji poświęconej kartom prepaid – 2013 MasterCard Europe Prepaid Conference. Badanie przeprowadzono w sześciu krajach europejskich: w Wielkiej Brytanii, Francji (...)

 • ŁSSE: są kolejni inwestorzy

  (...) Producent Opakowań Tekturowych otrzymał zezwolenie na działalność w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Podstrefie Ostrzeszów. Jest to już drugie zezwolenie dla firmy w ŁSSE (...)

 • Produkcja w Polsce VIII 2013

  (...) sprzedanej odnotowano w 26 (spośród 34) działach przemysłu m.in. w produkcji pojazdów samochodowych, przyczep i naczep – o 15,4%, pozostałego sprzętu transportowego – o 8,2%, urządzeń (...)

 • Fed zmienia zasady gry

  (...) się z wcześniejszych zapowiedzi Od początku tego roku przewija się temat ograniczenia ultra-ekspansywnej polityki pieniężnej. Nie przez przypadek – w amerykańskiej gospodarce mamy do (...)

 • Rezerwa federalna zaskoczyła inwestorów

  (...) bali się tego, co może zrobić Fed. Wielkimi wygranymi są inwestorzy z Wall Street i głównych giełd europejskich, gdzie indeksy już przed posiedzeniem rezerwy ustanowiły nowe rekordy lub (...)

 • Fed zaskoczył rynki

  (...) wpływem wczorajszej decyzji Fed. Uwagę jednak powinna również przykuć decyzja Banku Szwajcarii ws. stóp procentowych (9:30) oraz dane makro z USA – wnioski o zasiłki dla bezrobotnych (14:30) (...)

 • S&P 500 bije rekordy

  (...) +2,85proc. Najniższą dynamikę wzrostu zanotowały zaś spółki sektora służby zdrowia, które zwyżkowały o 0,93 proc. Tuż przed godz. 20 Biały Dom ogłosił, że najpewniejszym kandydatem (...)

 • Sprzedaż nowych samochodów I-VIII 2013

  (...) wakacyjnym okazał się lipiec – prawie 25 tys. zarejestrowanych aut i ponad 19% wzrost r/r. Sierpień, choć rok do roku zakończyliśmy na blisko 6% plusie, jednak w porównaniu do siódmego (...)

 • Nord Elektronik Kaźmierczak, Ustka - Projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych.

  Czytaj więcej: Elektronika i elektrotechnika


strony : [ 1 ] . 2
 
19
wrzesień 2013

wrzesień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1790
CHF 3,3889
USD 3,0833
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.