eGospodarka.pl

 • Przedsiębiorcy też nie omijają firm pożyczkowych

  (...) InfoMonitor znajduje się już niemal 130 tys. przedsiębiorstw-dłużników. Zalegają one nie tylko wobec banków. 5710 mikrofirm oraz 46 spółek prawa handlowego ma bowiem przeterminowane (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-6/6L, poznaj opinie o Zolux Podściółka Chambiose 10 l czy przeglądaj oferty pracy z miasta gorlice.


 • Halloween: najbardziej upiorne miejsca na świecie

  (...) na Halloween Porównywarka idealo wybrała dla Was 11 wyjątkowych lokalizacji, które uczynią niezapomnianym. Nie musicie jechać daleko – wystarczy wypad w okolice polsko-czeskiej granicy (...)

 • Wrogie przejęcie spółki akcyjnej: jak się chronić?

  (...) Po pierwsze, na uwagę zasługuje stosowanie akcji uprzywilejowanych co do głosu. W Polsce dopuszczalne jest istnienie akcji o szczególnych uprawnieniach, które powinny być określone w statucie, (...)

 • Techniki hakerskie: socjotechnika i technologie

  (...) pieniądze, śmiałe ataki i umiejętność unikania wymiaru sprawiedliwości. FBI ocenia, że w 2016 roku oszuści wyłudzili 2,3 mld dol. od dyrektorów firm, posługując się pocztą e-mail (...)

 • Działalność innowacyjna przedsiębiorstw 2013-2015

  (...) przedstawionych przez GUS, w latach 2013‐2015 aktywność innowacyjną wykazało 18,9% przedsiębiorstw przemysłowych oraz 10,6% przedsiębiorstw usługowych (wobec 18,6% i 12,3% w latach (...)

 • Nawiedzony hotel idealny na Halloween

  (...) Burchianti był ulubionym schronieniem artystów i poetów lat trzydziestych. Częstym jego bywalcem był dyktator Benito Mussolini. Obecnie jest to podobno najbardziej nawiedzony hotel w całej (...)

 • Badania i rozwój w Polsce w 2015 r.

  (...) BADAWCZĄ I ROZWOJOWĄ W ramach nakładów wewnętrznych na wyróżniono dwie główne kategorie – nakłady bieżące oraz nakłady inwestycyjne na środki trwałe wykorzystywane w działalności (...)

 • Faktury korygujące 2015 w kosztach uzyskania przychodu 2016

  (...) Spółka handluje , które zakupuje od dostawców po ustalonej cenie. Jest ona przy tym uprawniona do otrzymywania rabatów (zgodnie z zawartymi umowami), które są uzależnione od wielkości (...)

 • Ślub od pierwszego wejrzenia: hit czy kit? Trwa dyskusja internautów

  (...) są to dobre warunki do „podpięcia się” pod popularny trend. Dzięki temu łatwiej zyskać uwagę odbiorców i wypromować w ten sposób własne produkty i usługi. Tweet od pierwszego (...)

 • Zapłata kartą płatniczą nie pozbawi kosztów uzyskania przychodu

  (...) będzie zapłacić gotówką Rząd postanowił zmienić limit transakcji zawieranych pomiędzy przedsiębiorcami, które mogą być regulowane gotówką. Obecnie jest to 15 tys. euro, zaś w (...)

 • Jak promocje działają na Polaków?

  (...) I nie ma w tym nic dziwnego, skoro zdecydowaną większość żywności kupujemy, a nie wytwarzamy. Podobnie jest z ubraniami, kosmetykami czy sprzętem elektronicznym. Zrealizowane badanie dowodzi (...)

 • Co myśli polski rowerzysta?

  (...) rowerzystów wsiada na rower każdego dnia lub kilka razy w tygodniu. pokonują średnio aż 60,4 km. Liderami pod względem pokonanych dystansów są mężczyźni, którzy przejeżdżają o 18 km (...)

 • EUR/USD - korekcyjne odbicie, opór 1.0970 USD, wsparcie 1.0930 USD

  (...) - Produkcja przemysłowa, sprzedaż detaliczna, 08:00 (Niemcy) - Sprzedaż detaliczna, 11:00 (Strefa Euro) - Produkt Krajowy Brutto, wst. III kw., 13:30 (USA) - Dochody i wydatki Amerykanów, 14:00 (...)

 • Wyjście EUR/PLN ponad 4,35 mało prawdopodobne

  (...) się pod presją a na rynku wybuchła awersja do ryzyka. Zmienność okazała się znacznie poważniejsza niż po publikacji PKB USA za III kwartał. Wycena prawdopodobieństwa podwyżki w grudniu (...)

 • S&P500 - możliwy powrót do wsparcia w okolicy 2117 pkt.

  (...) pojawiła się 5-falowa struktura. Jest to pozytywny sygnał, gdyż powinniśmy się po niej spodziewać lokalnej korekty typu (a-b-c). Wsparcie jest w rejonie 1750-1770 pkt. Po obronie wsparcia (...)

 • 5 oznak, że potrzebna jest zmiana pracy

  (...) które określiłyby staż, po którym zawsze należy szukać nowego miejsca zatrudnienia. Jednak eksperci w rekrutacji są zgodni w kwestii pozafinansowych celów pracy – bez względu na liczbę (...)

 • Nowy myPhone 6310

  (...) z intuicyjną obsługą, wyposażony w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2,4’’ i rozdzielczością QVGA. myPhone 6310 został wyposażony w szereg funkcji, które z pewnością przydadzą (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 43/2016

  (...) deficytu w handlu zagranicznym. Nadwyżka w handlu w I połowie obecnego roku podatkowego (kwiecień – wrzesień) wyniosło 24 mld USD. W tym okresie import spadł o 19,1 proc. Eksport spadł zaś (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 24-28.10.16

  (...) 1.0851 USD jest w mojej ocenie korekcyjne. W ciągu kilku sesji oczekuję spadków do wsparcia w okolicy 1.08 USD. Po obronie wsparcia możliwe jest korekcyjne odbicie. Opór znajduje się w okolicy (...)

 • Volkswagen Tiguan 2.0 TDI DSG 4MOTION do bólu niemiecki

  (...) podkreślić, że Tiguan przestał być typowym SUV-em. To bardzo ważne, bo choć moda na takie auta nie mija, coraz bardziej liczy się uniwersalność. I tu Niemcy zdecydowanie wygrywają. Bo (...)

 • Mikrofirmy: kredyty, pożyczki, depozyty IX 2016 r.

  (...) wartość portfela kredytów udzielonych przedsiębiorcom indywidualnym. W stosunku do końca sierpnia wzrosła o 265 mln zł. Kwota może nie jest oszałamiająca, zdarzały się miesiące, kiedy (...)

 • Poltrade Internetional - Dystrybutor schładzalników do mleka oraz części zamiennych. Aktualności, panel klienta i dane kontaktowe. [Białystok]

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
31
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3267
CHF 3,9953
USD 3,9488
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.