eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 42/2016

  (...) 2015 roku. PKB wyniósł 3,9 proc. Deficyt sektora rządowego i samorządowego (tzw. general government deficit) wyniósł 2,6% PKB na koniec 2015 r. (wobec 3,4% PKB w 2014 r.). Zadłużenie sektora (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Faktura - marża, poznaj opinie o Graal Łopatka mielona Premium czy przeglądaj oferty pracy z miasta włodawa.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 42/2016

  (...) najwyższym szczeblu o przyszłości wspólnej waluty trwają od chwili jej wprowadzenia na rynki. Wątpliwości mieli i zgłaszali nie tylko Brytyjczycy, odmawiając przyjęcie wspólnej waluty, a (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 42/2016

  (...) się szczyt Unii Europejskiej. Rozmawiano o kryzysie migracyjnym, relacjach z Rosją, konflikcie w Syrii oraz o polityce handlowej Unii (w tym o umowie CETA z Kanadą i TTIP ze Stanami (...)

 • PKO Bank Polski liderem mediów w II kw. 2016

  (...) lidera benchmarkowego peletonu zdołał utrzymać , który uzyskał 24,9% udziału – wynika z modułu analitycznego IMM. Analiza danych pochodzących z mediów dowodzi, że kolejne miejsca zajęły (...)

 • Jakie prezenty chcemy dostawać? Oto gotowe pomysły

  (...) pochodzące z ostatnich dwóch lat dane z dyskusji w social media i w Google. Przeanalizowali, jak kształtuje się zainteresowanie prezentami w ciągu roku, a bliżej przyjrzeli się 2014 i 2015 (...)

 • Auto na gaz zimą: o czym warto pamiętać?

  (...) powinien być dokonywany zgodnie z terminami zalecanymi przez jej producenta. Pierwsza wizyta w warsztacie powinna mieć miejsce po przejechaniu 10 tys. km. Jeżeli jednak przebieg pojazdu jest (...)

 • Rynek finansowy. Wszystko, co chciałbyś o nim wiedzieć

  (...) – słowo, które od zawsze kojarzy się z handlem. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że handel jest tak stary jak historia cywilizacji. Od kiedy tylko człowiek zaczął posiadać (...)

 • Irmet - Specjalizuje się w produkcji nietypowych maszyn i urządzeń. Międzyborów k/Grodziska Mazowieckiego.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
23
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3300
CHF 4,0002
USD 3,9800
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.