eGospodarka.pl

 • Rosną ceny mieszkań, ale do Europy ciągle jest nam daleko

  (...) na ósmym miejscu od końca pod względem zmian cen mieszkań w porównaniu z poziomem z 2010 r. Od tego czasu do 2014 r. koszty nabycia nieruchomości w naszym kraju spadły aż o 8%. Później (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS-ER-WPS-01, poznaj opinie o Fa Men Xtreme Cool żel pod prysznic czy przeglądaj oferty pracy z miasta sędziszów małopolski.


 • Debiut PLAYWAY SA na GPW

  (...) została utworzona w 2011 roku, korzystając z dwudziestoletniego doświadczenia w tworzeniu gier i wielu kontaktów handlowych jej założyciela, Krzysztofa Kostowskiego. W 2011 roku Grupa (...)

 • Opłaty za parkowanie samochodów na drodze w soboty są nielegalne!

  (...) dnia 26.04.2016 r. sygn. akt I OSK 3507/15. Skarżącym był tutaj Prokurator Okręgowy w Suwałkach, zaś sama skarga dotyczyła Uchwały Rady Miejskiej w Augustowie, wydanej przedmiocie ustalenia (...)

 • Najczęściej cytowane media IX 2016

  (...) poruszano też tematy związane z aferą reprywatyzacyjną w Warszawie oraz rezygnacją Bartłomieja Misiewicza z funkcji rzecznika MON i członka Rady Nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Szeroko (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking IX 2016

  (...) klasyfikowane towarzystwa z odpowiednio dużą liczbą kalkulacji, oceniono w skali od 0,00 punktów do 5,00 punktów. Najniższy wynik oznacza, że dany ubezpieczyciel we wszystkich pojedynczych (...)

 • "Niepodzielony" zysk sprzed 2015 r. bez podatku dochodowego

  (...) Spółka z o.o. posiadała kapitał zapasowych powstały na skutek odpisów na nim podziału zysku. W 2014 r. podjęto uchwałę o przekształceniu spółki w . W tym też roku druki przekształcenia (...)

 • Kiedy zapłacisz podatek PCC od zakupu samochodu?

  (...) wystąpi podatek od zakupu samochodu u kupującego, czy też podatek od sprzedaży auta u sprzedawcy bądź w ogóle brak jakichkolwiek danin, uzależnione jest od kilku czynników. W poniższym (...)

 • Inflacja. Komu pomoże a komu nie zaszkodzi?

  (...) deflacja, nie jest okresem zbyt korzystnym dla zadłużonych, a więc także i dla emitentów obligacji. Co prawda muszą zwrócić nominalną wartość długu, ale w momencie spłaty jego wartość (...)

 • Budowa mieszkań we IX 2016 r.

  (...) już długo. Począwszy od lipca 2013 roku urząd statystyczny regularnie co miesiąc informował o dynamicznie rosnącej liczbie rozpoczynanych inwestycji mieszkaniowych i pozwoleniach na budowę (...)

 • Przedsiębiorca a sukcesja. Czy biznes zostaje w rodzinie?

  (...) niezależność Jak już wspomniano we wstępie, większość respondentów badania przyznaje, że rozpatruje . Władzę w rękach swoich dzieci widzi 76 proc. przedsiębiorców z sektora MSP. Ponad (...)

 • Jak bezpiecznie kupić mieszkanie od dewelopera?

  (...) zamieszkanie w jakiejś okolicy, poznać przed ostatecznym zakupem mieszkania. To że dziś osiedle otoczone jest zielenią, nie znaczy, że będzie tak za kilka lat. Zgodnie z ustawą deweloperską (...)

 • Moda: wydatki na reklamę I poł. 2016 r.

  (...) z 2015 r. „Rynek dóbr luksusowych w Polsce” kategoria zegarki i biżuteria jest jednym z najprężniej rozwijających się segmentów rynku dóbr luksusowych i premium w naszym kraju. Wzrost (...)

 • Zakupy przez internet. Jak opinie o sklepach wyrażają Europejczycy?

  (...) „łatwo“ i „przejrzyście“ to najpopularniejsze przymiotniki używane przez niemieckich konsumentów robiących . Do zamieszczonych opinii niemieccy kupujący podchodzą pragmatycznie i (...)

 • Rynek pracy specjalistów w III kw. 2016 r.

  (...) ofert pracy o 11,56% w porównaniu do III kwartału 2015 r. Najwięcej ofert pracy z branży handel i sprzedaż, o 10,9% więcej niż w III kwartale 2015 r. 25% więcej ofert pracy z branży (...)

 • Wyniki finansowe SKOK-ów 2015

  (...) końcu 2014 r., liczba kas objętych badaniem zmniejszyła się o dwie, jedna z kas została przejęta przez bank, a druga przez inną kasę. Sieć dystrybucji w porównaniu z końcem 2014 r (...)

 • EUR/USD - ponownie test wsparcia na 1.0970 USD

  (...) - Produkt Krajowy Brutto III kw., produkcja przemysłowa, sprzedaż detaliczna, 10:30 (Wlk. Brytania) - Stopa bezrobocia, wnioski o zasiłek dla bezrobotnych, 14:00 (Polska) - Produkcja przemysłowa, (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie IX 2016 i III kw. 2016

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • S&P500 - odbicie od oporu na poziomie 2138 pkt.

  (...) zmian. W wielosesyjnej perspektywie możliwe są spadki. Silne długoterminowe wsparcie jest w rejonie 1664-1680 pkt. Po obronie wsparcia można oczekiwać na trwalsze odbicie (wykres 1). Dziś w (...)

 • Rynek czeka na debatę Clinton-Trump

  (...) momencie z niemal 70 – proc. prawdopodobieństwem wyceniał grudniową podwyżkę stóp przez Fed. Sprawiło to, że aprecjacyjny potencjał dolara do został w dużej części wyczerpany. Dane (...)

 • Dacia Logan MCV TCe 90 LPG kontra Dacia Sandero Stepway TCe 90

  (...) do salonu po nową Dacię zastanawia się nad Loganem (niekoniecznie w wersji kombi) lub Sandero. Zwykłe Sandero to auto klasy B, ale Logan to przecież tak naprawdę jedynie wydłużona mała Dacia (...)

 • Dla kogo świadczenie przedemerytalne?

  (...) wypowiedzieć umowy o pracę swojemu etatowemu pracownikowi, jeżeli brakuje mu nie więcej niż cztery lata do osiągnięcia wieku emerytalnego. Zakaz wypowiadania umowy osobie w wieku (...)

 • DailyCredit - Niezależna od banku instytucja finansowa, oferująca natychmiastowe pożyczki gotówkowe.

  Czytaj więcej: Online


strony : [ 1 ]
 
19
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3204
CHF 3,9730
USD 3,9285
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.