eGospodarka.pl

 • Jak skutecznie pomagać Afryce?

  (...) założonej przez Anję Ringgren Loven Fundacji Pomocy i Rozwoju Dzieci Afrykańskich zostały zasilone prawie milionem dolarów. Stało się tak głównie dzięki hojności internautów. Taka kwota (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja NIP-8, poznaj opinie o Tadar Garnek emaliowany "Pyza" dekorowany z pokrywką 20 cm czy przeglądaj oferty pracy z miasta mogilno.


 • Orange uruchamia VoLTE

  (...) najnowsze technologie takie jak sieć pakietowa LTE i IMS (IP Multimedia Subsystem). Zastosowanie protokołu IP na całej ścieżce między telefonem komórkowym i siecią daje zupełnie nowe (...)

 • Cudzoziemcy: żywotny interes ZUS

  (...) 31.12.2014r. ubezpieczonych było 9 836 cudzoziemców, na dzień 30.06.2016r. już 23 583 obcokrajowców, czyli liczba bądź rozpoczęli prowadzenie u nas działalności gospodarczej wzrosła aż o (...)

 • Jednolity podatek zabije przedsiębiorczość w Polsce?

  (...) PIT będą musieli dołożyć? Dziennik „Gazeta Prawna” wskazuje nawet na 16 mld zł opierając swoje wyliczenia na podstawie danych z 2014 r. Ile one faktycznie by wyniosły - trudno (...)

 • Notariusz pobiera PCC gdy nie ma podatku VAT

  (...) Uczelnia publiczna jest właścicielem gruntu wraz z wybudowanym na nim . Zamierza ona zawrzeć z osobami, które wygrały przetarg, umowy ustanowienia odrębnych własności lokali i ich sprzedaży. (...)

 • EUROFINAS: kredyty konsumpcyjne II kw. 2016

  (...) kredytów udzielonych na zakup aut nowych i używanych - w drugim kwartale 2016 r. udzielono ich o 13,2% więcej niż w analogicznym okresie rok wcześniej. Zainteresowaniem cieszyły się również (...)

 • Omnichannel. Tego nie można lekceważyć

  (...) Tak zwany efekt ROPO (research online, purchase offline) jest coraz bardziej rozpowszechnioną praktyką wśród polskich konsumentów. Według najnowszego raportu „E-commerce w Polsce 2016” (...)

 • Metropoint - apartamenty na Woli

  (...) najbardziej dynamicznie rozwijających się rejonów Warszawy, z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej i w niedalekim sąsiedztwie licznych lokali handlowo-usługowych. Od stacji metra dzieli (...)

 • Czym jest cyberstalking i jak się przed nim chronić?

  (...) popełnieniu omawianego przestępstwa musi ziścić się skutek w postaci powstania uzasadnionego okolicznościami poczucia zagrożenia lub istotnego naruszenia prywatności. Poczucie zagrożenia (...)

 • Smartfon UMi Plus dla mobilnych fotografów

  (...) 5,5-calowy ekran Full HD, stworzony przez firmę Sharp. Wykorzystano technologię 2.5D, dzięki której jest on lekko zaokrąglony. Stop aluminium, z którego została wykonana obudowa, poddano (...)

 • Budżet 2017 to nie matematyka – to metafizyka

  (...) potem projektu, a na końcu uchwalonego przez sejm budżetu państwa – dokonywane corocznie przez ekonomistów i publicystów koncentrują się w zdecydowanej większości wyłącznie na liczbowych (...)

 • Czy Polaków stać jest na zakup mieszkania za gotówkę?

  (...) Corp S.A. Udział klientów gotówkowych uzależniony jest od rodzaju projektu. Dla inwestycji w centrach miast, blisko ważnych ośrodków akademickich, czy biurowych udział transakcji (...)

 • Zdolność kredytowa IX 2016

  (...) poziomie 5 tys. zł netto może pożyczyć niecałe 375 tys. zł (mediana) w formie 30-letniego kredytu – wynika z najnowszych danych zebranych przez Lion’s Bank. W ciągu roku modelowej rodziny (...)

 • Dolar wciaż mocny, EUR/USD - wsparcie na 1.0970 USD

  (...) - Handel zagraniczny, 08:00 (Niemcy) - Inflacja konsumencka, 14:30 (Kanada) - Indeks cen nowych domów, 14:30 (USA) - Wnioski o zasiłek dla bezrobotnych, ceny importu i eksportu, 17:00 (USA) (...)

 • Johnson Matthey Battery Systems otwiera nową fabrykę w Gliwicach

  (...) podstrefy Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej to 12.500 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej, laboratoria oraz pomieszczenia biurowe. Inwestycja pozwoli spółce wyjść z produkcją poza (...)

 • Eurodolar wciąż broni bariery 1,10

  (...) umocnienie dolara na fali wzrostu przekonania o nieodzowności podwyżki w grudniu. Sygnał do wykrystalizowania się takiej tendencji tym razem napłynął ze sceny politycznej USA. Tracenie (...)

 • S&P500 - kolejny dołek, opór na 2130 pkt. i 2138 pkt.

  (...) możliwe są spadki. Wsparcie znajduje się w rejonie 1750-1752 pkt. oraz w okolicy 1735 pkt. Obrona tego ostatniego wsparcia może skutkować w dalszej perspektywie wzrostami i atakiem na opór w (...)

 • Czym jest cisza nocna?

  (...) dużych działkach nie mają problemów z hałasem dobiegającym z sąsiednich posesji. Niestety w blokach zamieszkałych przez kilkadziesiąt, a nawet kilkaset osób, bardzo często słychać (...)

 • Peugeot 508 RXH, uterenowione kombi

  (...) wariant nie cieszył się dużą popularnością. Klienci francuskiej marki najzwyczajniej nie przekonali się do hybrydy. Czasem tak bywa. Coraz więcej osób interesuje się jednak odmianami (...)

 • Umowa dystrybucyjna niezgodna z prawem konkurencji

  (...) ogromnego ryzyka w nałożeniu na nich dotkliwych kar finansowych przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Mogą one bowiem wynosić nawet 10% obrotu osiągniętego w roku obrotowym (...)

 • Czy refinansowanie kredytu hipotecznego ma sens?

  (...) W dużym skrócie jest to przeniesienie obecnego kredytu do innego banku. W procesie tym nowy bank spłaca pierwotny, jednocześnie przejmując zobowiązanie klienta. W związku z tym, iż wiele (...)

 • Nakłady na nieruchomość: kto i kiedy może je odzyskać?

  (...) (w omawianym przypadku poczynionymi na konkretną nieruchomość) mamy do czynienia w sytuacji, gdy osoba, dysponująca daną nieruchomością, nie jest w świetle prawa jej właścicielem, ale (...)

 • Webusability.pl - Blog o użytecznośći, dostępności, optymalizacji i standardach sieciowych. Bieżące informacje, porady, komentarze.

  Czytaj więcej: Blogi


strony : [ 1 ]
 
13
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3065
CHF 3,9576
USD 3,9164
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.