eGospodarka.pl

 • W 2017 r. prawnik i doradca podatkowy bez kasy fiskalnej

  (...) z dnia 4 listopada 2014 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu mówi, że żadnych zwolnień nie można stosować do świadczenia usług w zakresie opieki (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument List motywacyjny księgowa, księgowy, poznaj opinie o Provitus MAŚLAKI W KAPELUSZU czy przeglądaj oferty pracy z miasta skwierzyna.


 • Sprzedaż środka trwałego przed rokiem bez korekt w księgach

  (...) Piotr kupił maszynę, która miała służyć do produkcji jego wyrobów. W założeniach czas jej wykorzystywania miał wynosić kilka a nawet kilkanaście lat. Dlatego też została ona zaliczona (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości IX 2016

  (...) transakcyjnych miesięcy w roku. Liczba nabywanych mieszkań właśnie w tym miesiącu pokazuje, że klienci w wakacje nie próżnowali i poświęcali swój czas na poszukiwanie lokum do zakupu (...)

 • Kapitał własny na potrzeby cienkiej kapitalizacji

  (...) Jedynym udziałowcem spółki akcyjnej (wnioskodawcy) jest mającą siedzibę w Holandii. Akcjonariusz zawarł ze spółką na początku 2016 r. na spłatę wewnętrznego zadłużenia wnioskodawcy. (...)

 • G DATA Password Manager uporządkuje Twoje hasła

  (...) wieloma hasłami i jednocześnie zapewnia większe bezpieczeństwo. Łatwy w użyciu Password Manager został zintegrowany z oprogramowaniem zapewniającym bezpieczeństwo w sieci - G DATA Total (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych X 2016

  (...) wkładu własnego, mogą uzyskać tylko w tych bankach, które wykupią specjalne ubezpieczenie. Pozostałym instytucjom rekomendacja KNF pozwala finansować nie więcej niż 85% wartości (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-IX 2016

  (...) styczeń-wrzesień 2016 r. oddano do użytkowania 112337 mieszkań, tj. o 10,9% więcej , w którym odnotowano wzrost o 1,2%. W okresie dziewięciu miesięcy 2016 r. wydano pozwolenia lub dokonano (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty we IX 2016 r.

  (...) na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks - PKM) , który informuje o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych, wyniosła -0,8% we wrześniu 2016 r. Oznacza to, że we wrześniu (...)

 • Monitor Rynku Pracy III kw. 2016 r.

  (...) nagłym wzroście wskaźnika rotacji w drugim kwartale do rekordowych 29%, badany okres zaowocował, spodziewanym zresztą, wyhamowaniem tej dynamiki. Obecnie co czwarty ankietowany (26%) przyznał (...)

 • Uwaga na niebezpieczne oferty pracy

  (...) zdobycie skanów dokumentów tożsamości oraz doprowadzenie do tego, by kandydat wykonał przelew na rachunek bankowy wskazany przez rzekomego przyszłego pracodawcę. Kwota przelewu jest przy tym (...)

 • TBS-y. 20 lat i zero powodów do świętowania

  (...) społecznego ukończyły 3% nowych „M” … Wiarygodne informacje na temat dotychczasowej działalności towarzystw budownictwa społecznego, możemy znaleźć w zestawieniach publikowanych przez (...)

 • Jak bardzo nie obchodzi nas oszczędzanie na emeryturę?

  (...) Mercer Global Pension Index dowodzi, że krajami, które w najwyższym stopniu troszczą się o swoich emerytów są Dania i Holandia. Autorzy zestawienia uplasowali nasz system emerytalny na 15 (...)

 • Bezpieczne hasło? Takie, którego nie pamiętasz

  (...) tempa. W mediach regularnie goszczą informacje o groźnych (ostatnio Yahoo) i złośliwych cyberszantażach. Z drugiej strony dostawcy rozwiązań bezpieczeństwa informują o innowacyjnych (...)

 • USD jest w korekcie

  (...) słabość USD z nocy to wynik rozczarowujących danych z USA w poniedziałek. Gorszy od prognoz odczyt indeksu NY Empire State jest dyskredytowany za swoją nadmierną zmienność, z kolei (...)

 • Aquaplaning, czyli jak nie wpaść w poślizg

  (...) polega na utracie kontaktu opony z nawierzchnią na skutek wytworzenia się pomiędzy nimi warstwy wody. Zjawisko występuje najczęściej podczas dużych opadów, gdy na asfaltowej drodze gromadzi (...)

 • Programmatic, aplikacje mobilne i lojalność klienta, czyli co rządzi e-reklamą?

  (...) „roku mobile”? Jak na przestrzeni lat zmieniło się podejście marketerów, wydawców i reklamodawców do programmatic? W jaki sposób można skutecznie zawalczyć o klienta? Eksperci z (...)

 • Kredyt hipoteczny. Najczęściej 200-399 tys. złotych na 30 lat

  (...) wartość kredytów hipotecznych udzielonych przez banki w II kwartale 2016 roku to 11,6 mld złotych. Łączne zadłużenie gospodarstw domowych w Polsce związane z kredytami hipotecznymi wyniosło (...)

 • Opel Corsa 1.0 Turbo Color Edition - auto uniwersalne

  (...) aż nadto, że auto bazuje (delikatnie mówiąc) na modelu D. Linia boczna jest identyczna. Ale różnic pomiędzy obu autami jest niemało. Przede wszystkim przód. Ten został zbudowany na nowo. I (...)

 • Najniższa krajowa 2017 - 2000 zł brutto. Co jeszcze się zmieni?

  (...) minimalne? Minimalne wynagrodzenie jest to gwarantowana przez ustawodawcę stawka wynagrodzenia, jaką powinien otrzymać pracownik za pełny miesięczny wymiar czasu pracy, bez względu na rodzaj (...)

 • A&J Kropiwnicki Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa - Oferta kompleksowej obsługi prawnej firm. Kraków.

  Czytaj więcej: Kancelarie radcowskie


strony : [ 1 ]
 
18
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3137
CHF 3,9613
USD 3,9148
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.