eGospodarka.pl

 • Dziennik budowy zaginął. Co robić?

  (...) 1 prawa budowlanego dziennik budowy stanowi urzędowy dokument przebiegu robót budowlanych oraz zdarzeń i okoliczności zachodzących w toku wykonywania takich robót, które dokumentowane są w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument TYT-1A, poznaj opinie o Wasa CRISP'N LIGHT Beauty czy przeglądaj oferty pracy z miasta koszalin.


 • Kupno mieszkania coraz częściej za gotówkę

  (...) są w miarę tanie. Co jednak na pierwszy rzut oka zaskakuje, nie mamy do czynienia z kredytowy boomem. Wszystko za sprawą (obecnie 10 - 15%). W efekcie chcąc kupić mieszkanie warte 300 tys. zł (...)

 • Koszt kredytu hipotecznego: indeks IX 2016

  (...) w wrześniu br. osiągnęła poziom 83 pkt. Aktualny odczyt sugeruje, że chcąc kupić mieszkanie na kredyt w jednym z 10 największych polskich miast, trzeba się liczyć z kosztem wyraźnie (...)

 • Przepisy prawne: najważniejsze zmiany IX 2016 r.

  (...) 8 września 2016 roku w życie weszła ustawa o zmianie ustawy - , (…) oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2016 r., poz. 1358), na podstawie której m.in.: wprowadzono możliwość wnoszenia i (...)

 • Podium Park w Krakowie - więcej niż kompleks biurowy

  (...) ma być inteligentnym kompleksem biurowym. Poza wysokiej klasy architekturą, komfortowymi i funkcjonalnymi oraz interesującymi rozwiązaniami technologicznymi ma dawać również możliwość (...)

 • 10 cech dobrego inwestora

  (...) w sobie dyscypliny, nie jesteś jeszcze gotowy na karierę tradera. Dyscyplina jest warunkiem koniecznym i dotyczy wszystkich zagadnień związanych z inwestowaniem, począwszy od udoskonalenia (...)

 • Usługi turystyki i VAT marża: strony transakcji muszą być znane

  (...) prowadzi działalność w zakresie usług turystyki. Realizując zamówienia klientów (w zakresie kompleksowej organizacji wyjazdu), w imieniu i na rzecz danego klienta rezerwuje miejsce w hotelu (...)

 • Jak wystawić fakturę korygującą?

  (...) gdy po sporządzeniu faktury: udzielono obniżki ceny w formie rabatu z tytułu wcześniejszej zapłaty (skonto); udzielono opustów i obniżek cen (np. z tytułu wielkości obrotu lub ze względu (...)

 • Dojrzali i bezpieczeństwo w internecie. Czy rozwaga przychodzi z wiekiem?

  (...) 12,5 tys. respondentów na całym świecie są dość niepokojące. Okazuje się bowiem, że starsze pokolenie to bardzo atrakcyjny kąsek dla cyberoszustów. Dlaczego? Otóż pokaźna rzesza osób z (...)

 • Monitor iiyama Silver Crow G-Master GB2783QSU-B1

  (...) daje przewagę, ale producent wyposażył monitor w szereg innych rozwiązań, które sprawiają, że G-MASTER GB2783QSU-B1 to doskonałe rozwiązanie dla graczy. Każdy gatunek gier to inna (...)

 • Smartfon myPhone Titan do kupienia w Biedronce

  (...) marką Niteo Tools na zasadach sublicencji. Smartfon wyposażono w 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można swobodnie rozszerzyć o 32 GB, dzięki zamontowanemu w urządzenie slotowi na kartę (...)

 • 6 sytuacji, kiedy odwlekanie szukania pracy pomaga ją znaleźć

  (...) i planujemy, że nagrodzimy się 20 minutami na Facebooku za każdą wysłaną aplikację. Ale 20 minut, nie wiedzieć kiedy, zamienia się w godzinę. Zanim człowiek się zorientuje, dzień się (...)

 • Nowe technologie w służbie pacjentom, ale nie tylko

  (...) „2016 Connected Patient Report. Insights into patient preferences on telemedicine, wearables and post-discharge care" przedstawiono wyniki badania zrealizowanego na terenie Stanów Zjednoczonych w (...)

 • EUR/USD - możliwa korekta, potem w górę

  (...) dzień wolny, Niemcy - Święto Zjednoczenia Niemiec - dzień wolny, 01:50 (Japonia) - Indeks Tankan dla przemysłu i dla usług, 02:30 (Japonia) - Indeks PMI dla przemysłu, 09:15 (Szwajcaria) (...)

 • S&P500 - ponownie pod oporem na 2168 pkt.

  (...) o kilkanaście punktów niżej od indeksu. W kilkusesyjnej perspektywie nadal jest ryzyko dalszych spadków. Silne długoterminowe wsparcie jest w rejonie 1664-1680 pkt. Po obronie wsparcia można (...)

 • Kredyty hipoteczne przestaną się sprzedawać?

  (...) tylko początek przyszłego roku … Krajowy rynek kredytów hipotecznych już od dłuższego czasu cechuje się dość widoczną sezonowością. Przez ostatni rok wahania wartości nowych (...)

 • Starołęcka Dolina - nowe osiedle mieszkaniowe na południu Poznania

  (...) miejskiej to koło zamachowe zmian, nie trzeba przekonywać chyba nikogo, a już na pewno nie deweloperów, którzy świetnie zdają sobie sprawę z drzemiącego w nim potencjału. Budowa linii (...)

 • Rynki wracają do śledzenia danych makro

  (...) rozmowy Deutsche Banku z Departamentem Sprawiedliwości USA mogą zakończyć się niższą karą (tj. 5,4 mld USD zamiast 14 mld USD), wspierały odbicie rynku akcji i dały impuls do wzrostowego (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 26-30.09.16

  (...) możliwy jest atak na silną barierę w okolicy 1.1255-1.1280 USD. Przebicie tego oporu otworzy drogę do wzrostów w rejon 1.1340-1.1370 USD. Złoto - W krótkim terminie możliwe są już raczej (...)

 • Opłata adiacencka: jak jej uniknąć?

  (...) adiacenckiej? Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami obowiązek uiszczenia opłaty adiacenckiej może zostać nałożony na właścicieli lub użytkowników wieczystych takich (...)

 • Citroen C4 Grand Picasso - przyszłość już dziś

  (...) wygodne, komfortowe, duże i ponadczasowe. Czy wygląda lepiej niż SUV, no cóż są gusta i guściki. Oba segmenty nie są moimi ulubionymi lecz designerzy z Francji robili co mogli, by przydomek (...)

 • Polskie Centrum Joomla! - System zarządzania treścią Joomla! - FAQ, porady, download.

  Czytaj więcej: Systemy portalowe


strony : [ 1 ]
 
3
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2976
CHF 3,9364
USD 3,8252
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.