eGospodarka.pl

 • 5 sposobów na wypromowanie aplikacji mobilnej

  (...) po to, aby odpowiadać na potrzeby klienta, który np. szuka niedrogiej restauracji, gdzie mógłby wybrać się na obiad lub chce poznać najszybszy sposób dotarcia w dane miejsce. Ułatwiają (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS N-11C /KANADA, poznaj opinie o Vivanco Przewód 3 x RCA wtyk <-> Scart wtyk SICSR 1302 czy przeglądaj oferty pracy z miasta połczyn-zdrój.


 • Zwolnienie z kas fiskalnych warunkowane wyciągiem z konta bankowego

  (...) dla lekarzy, prawników czy doradców podatkowych, czyli przedsiębiorców obecnie obowiązanych do bezwzględnego stosowania . Otóż sprzedaż nie będzie musiała być ewidencjonowana na takim (...)

 • Podatek PCC: Budynek podnosi wartość gruntu przy sprzedaży

  (...) cudzym gruncie, nie są częste, ale mimo to zdarzają się. Dzieje się tak np. wtedy, kiedy właściciele gruntu chcą w ten sposób zabezpieczyć udział w zyskach ze już z nowym budynkiem. Ale (...)

 • Piątkowe ataki DDoS. Ofiarami Amazon, Spotify i Netflix

  (...) z adresami IP. Jeśli serwery DNS nie są dostępne lub zawierają nieprawdziwe dane, dla użytkownika oznacza to, że jego przeglądarka nie przekieruje użytkownika na stronę serwisu. Żeby atak (...)

 • Spadkobierca nie odpowiada za podatek spadkodawcy

  (...) W maju 2016 r. zmarła osoba obca dla babci wnioskodawczyni, po której to babcia dziedziczyła na podstawie testamentu cały spadek. W czerwcu 2016 r. babcia złożyła wniosek od sądu o (...)

 • Zobacz, gdzie powstają nowe inwestycje biurowe

  (...) Zapotrzebowanie na biura w miastach regionalnych utrzymuje się na stabilnym, wysokim poziomie. W głównych aglomeracjach miejskich w kraju deweloperzy wynajmują więcej powierzchni niż oddają do (...)

 • Notebooki Dell Vostro 5468, 5568 i 3568

  (...) zostały wyposażone w wydajne procesory Intel Core i7 siódmej generacji, wspierane przez 16GB pamięci operacyjnej RAM (z możliwością rozszerzenia do 32GB) i karty graficzne z 4GB pamięci (...)

 • Odrób lekcje! Chroń bezpieczeństwo w internecie

  (...) . Prosty błąd lub chwila nieuwagi podczas przeglądania maili sprawiają, że bezcenne dane są narażone i mogą zostać całkowicie utracone. Niestety, ludzie raczej nie ułatwiają sobie (...)

 • Jaśminowy Mokotów: Skanka buduje eko-mieszkania

  (...) do I etapu inwestycji zakładają budowę sześciu kameralnych, dwupiętrowych budynków, w których powstanie łącznie 108 mieszkań o zróżnicowanych metrażach - od 40-metrowych kawalerek, po (...)

 • FinTech rzuca rękawicę bankowości

  (...) firm , które wprowadzają innowacyjne usługi (np. pożyczki społecznościowe i crowdfunding), banki coraz częściej sięgają po . Ma to pomóc w usprawnieniu procesów i modeli biznesowych oraz (...)

 • Rękojmia a gwarancja. Gdzie tkwi różnica?

  (...) różnica? Podstawową jest to, że pierwsza wynika wprost z przepisów prawa, druga natomiast jest kwestią dobrej woli gwaranta (producenta, sprzedawcę, dystrybutora lub importera), stanowiąc (...)

 • Funt w cenie euro? Już teraz jest najtańszy od 168 lat

  (...) ogłoszenia wyników brytyjskiego referendum dotyczącego członkostwa Wielkiej Brytanii w strukturach Unii Europejskiej. Od tego momentu temat Brexitu jest głównym katalizatorem zmian na funcie (...)

 • Pożyczki? Tak, ale nie od rodziny

  (...) mierze bieżące potrzeby (63 proc. wskazań), chociaż trzeba podkreślić, że odsetek ten jest znacznie niższy niż przed rokiem (72 proc.), co może stanowić świadectwo na polepszenie kondycji (...)

 • A czy Ty wiesz, kiedy zmienić opony na zimowe?

  (...) Michelin zlecił TNS Polska, niemal połowa rodzimych kierowców (46 proc.) uważa, że dla wymiany opon kluczowe jest nadejście konkretnego miesiąca, a nie panujące warunki atmosferyczne. I tak (...)

 • EUR/USD - cel 1.08 USD, potem trwalsze odbicie

  (...) - dzień wolny, 01:50 (Japonia) - Handel zagraniczny, 02:30 (Japonia) - Indeks PMI dla przemysłu, 09:30 (Niemcy) - Indeks PMI dla przemysłu, indeks PMI dla usług, 10:00 (Strefa Euro) - Indeks PMI (...)

 • Płynność finansowa - antidotum na upadłości?

  (...) firm z różnych branż. Respondenci odpowiadali na pytania w pierwszej połowie bieżącego roku. Przede wszystkim płynność finansowa Główną kwestią, o której wspominała większość (...)

 • Ilu Polaków kupuje słodycze? Będziesz zaskoczony

  (...) że sięga po słodycze, ponieważ po prostu je lubi. Kobiety częściej przekąszają coś słodkiego, aby poprawić sobie nastrój, z kolei mężczyźni robią to, żeby dodać sobie energii (...)

 • S&P500 - atak na 2138 pkt., silny DAX

  (...) możliwy jest atak na opór w rejonie 1770 pkt. Po nieudanej próbie przełamania tej bariery oczekuję na realizację zysków (wykres 1). Poprawa sytuacji technicznej nastąpi po przebiciu bariery w (...)

 • Ścieżki Fed i EBC rozchodzą się

  (...) wstępne szacunki indeksów PMI za październik, po których oczekuje się minimalnej poprawy koniunktury w usługach i przemyśle. Lepsze dane mogą wspierać ogólny pozytywny sentyment, jednak dla (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 17-21.10.16

  (...) sesji oczekuję spadków do wsparcia w okolicy 1.08 USD. Po obronie wsparcia możliwe jest korekcyjne odbicie. Opór znajduje się w okolicy 1.0970 USD. W dalszej perspektywie ryzyko spadków w rejon (...)

 • Zatrudnianie cudzoziemców: praca sezonowa na nowych zasadach w 2017 roku

  (...) ustawy (z 29 września 2016 r.) o zmianie ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz niektórych innych ustaw ma dostosować polskie prawo do dyrektywy Parlamentu Europejskiego i (...)

 • Mercedes C250 Coupe - idealny na randkę

  (...) to, że jest to Mercedes, więc wiadomo, że jego właściciel musiał sypnąć trochę kasy w salonie i może mu coś jeszcze zostało. Dokładnie rzecz ujmując w tym przypadku musiało to być (...)

 • Przedsiębiorstwo Transportu Kolejowego i Gospodarki Kamieniem w Zabrzu - Oferta usługowa obejmuje kompleksową obsługę i eksploatację bocznic kolejowych oraz transport kolejowy.

  Czytaj więcej: Kolejowy


strony : [ 1 ]
 
24
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3225
CHF 3,9933
USD 3,9690
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.