eGospodarka.pl

 • Kursy walut 10-14.10.16

  (...) grudnia) to mnóstwo czasu z perspektywy rynków finansowych, dlatego niebezpiecznym jest spokój ducha inwestorów, że w międzyczasie nie stanie się nic, co mogłoby stanąć Fed na drodze do (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS ZUA, poznaj opinie o Sony KDL-40EX700 czy przeglądaj oferty pracy z miasta świnoujście.


 • Pracownica na urlopie macierzyńskim

  (...) W świetle obowiązujących przepisów, prawo do urlopu macierzyńskiego nie jest warunkowane, ani stażem pracy (okresem zatrudnienia), ani podstawą prawną nawiązania jej stosunku (umowa o (...)

 • Ulga mieszkaniowa: data budowy musi być znana i niezbyt odległa

  (...) posiadaniu podatnika krócej niż 5 lat, podlega opodatkowaniu. Podatku można uniknąć, jeśli w ciągu 2 lat od sprzedaży podatnik przeznaczy wpływy na wydatki związane z własnymi potrzebami (...)

 • Darowizna pieniędzy na cele mieszkaniowe z podatkiem

  (...) Wnioskodawca kupił wraz z żoną 17 marca 2016 r. mieszkanie o powierzchni niespełna 60 mkw. Następnie, 29 marca 2016 r. małżonkowie zawarli z teściem zainteresowanego , na mocy której (...)

 • Sprzedaż obligacji skarbowych IX 2016

  (...) br. przez inwestorów indywidualnych sięgnęła 298,3 mln zł. Łączna sprzedaż od początku roku zdołała jednak przewyższyć 3 mld zł, co jest zbliżonym rezultatem do osiągniętego w całym (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia IX 2016

  (...) dziś jednoznacznym odzwierciedleniem sytuacji i nastrojów na rynkach finansowych. Jednak aktywa funduszy inwestycyjnych wciąż rosną, co może stanowić zapowiedź zbliżającej się poprawy (...)

 • Rejestracja REGON IX 2016

  (...) Polsce spore zmiany – ma zunifikować wszelkie składki, opłacane przez mikroprzedsiębiorców, na dodatek zniknie 19-proc., liniowa stawka podatku. Dla najbardziej dochodowych mikrofirm w kraju (...)

 • Orange Smart Care – rozbity wyświetlacz to już nie problem

  (...) nowej aktywacji oraz przy przedłużeniu umowy. Abonament wynosi 0 zł w pierwszym miesiącu, a w każdym kolejnym 7,98 zł (z VAT). Usługa zapewnia pokrycie kosztów naprawy telefonu do wysokości (...)

 • Jak dbać o bezpieczeństwo płatności online?

  (...) dowodzą, że w bieżącym roku wartość polskiego rynku handlu internetowego zbliży się do 36 mld zł, a na przestrzeni pół dekady ulegnie podwojeniu. O wzrostach można mówić także w (...)

 • Praca zawodowa kluczem do... Co mówi młode pokolenie?

  (...) zasługuje na miano idealistów. 8 na 10 respondentów z tej grupy jest przekonanych, że furtką to wymarzonej pracy jest odpowiednie wykształcenie. Przekonanie to wraz z wiekiem traci jednak na (...)

 • Gdzie po darmowe konto dla studenta?

  (...) tylko z sesją egzaminacyjną czy imprezami, ale również z szukaniem sposobów na minimalizowanie wydatków. Nie powinno więc dziwić, że studenci nie chcą przepłacać za produkty finansowe (...)

 • Forex: czym jest ochrona przed saldem ujemnym

  (...) ujemnym (ang. Negative balance protection) Negative balance protection chroni przed ujemnym saldem na koncie transakcyjnym przy tracących pozycjach. Jeśli otworzyłeś naprawdę kiepską pozycję (...)

 • Los dolara w rękach konsumentów

  (...) niemal codziennie niepokojące wiadomości, od śmierci króla Tajlandii, poprzez zwerbalizowanie obaw Banku Korei o rozlanie się kłopotów Samsunga na system finansowy, po informacje, że minister (...)

 • Sytuacja finansowa sektora przedsiębiorstw II kw. 2016

  (...) II kwartale br. koniunktura , mierzona dynamiką przychodów, uległa poprawie. Za taki obrót spraw odpowiedzialne jest przede wszystkim przyspieszenie dynamiki wszystkich najważniejszych kategorii (...)

 • Aliexpress wchodzi do Polski. Co już wiadomo o tym debiucie?

  (...) informację, że Alibaba planuje na poważnie wejść do Polski. Chwilę później na Antyweb pojawił się opis kilku możliwych scenariuszy związanych z obecnością Aliexpress na polskim rynku (...)

 • Nowe BMW serii 7 oficjalnie

  (...) dynamika jazdy, maksymalna oferta systemów wspomagających kierowcę, wysoki poziom skomunikowania oraz nowy, innowacyjny system obsługi. Tym samym nowe BMW serii 5 Limuzyna jest doskonale (...)

 • EUR/USD - wsparcie na 1.0970 USD

  (...) - Inflacja CPI, 11:00 (Strefa Euro) - Handel zagraniczny, 14:20 (USA) - Wystąpienie szefa Fed z Bostonu (Eric Rosengren), 14:30 (USA) - sprzedaż detaliczna, 16:00 (USA) - Indeks Uniwersytetu (...)

 • Podwójna emerytura - z ZUS i KRUS

  (...) mieszanymi okresami ubezpieczenia w ZUS i KRUS. Jednak wiele osób nie spełnia prawa do emerytury rolniczej przez brak wymaganego 25-letniego okresu ubezpieczenia w KRUS. Na wstępie przedstawię (...)

 • S&P500 - odbicie, opór na 2130 pkt. i 2138 pkt.

  (...) sesji możliwe jest odbicie. Po jego zakończeniu w dalszej perspektywie możliwe są spadki (wykres 1). Silne długoterminowe wsparcie jest w rejonie 1664-1680 pkt. Po obronie wsparcia można (...)

 • Nakłady na nieruchomość: kto i kiedy może je odzyskać? Cz.2

  (...) 408 § 1 osoba zobowiązana do wydania korzyści ma prawo do wystąpienia z żądaniem zwrotu nakładów koniecznych o tyle, o ile nie znalazły pokrycia w użytku, który z nich osiągnął. Zwrotu (...)

 • Suzuki Baleno - nowy średniak

  (...) nie mam żadnego problemu, bo to typowy hatchback reprezentujący segment B. Nie jest żadną mieszanką tylko standardowym, konkretnym przedstawicielem japońskiej marki na większe auto miejskie w (...)

 • Alicja - W ofercie drewno opałowe drzew iglastych i liściastych.

  Czytaj więcej: Dom i ogród


strony : [ 1 ]
 
14
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2955
CHF 3,9457
USD 3,8965
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.