eGospodarka.pl

 • Rynek walutowy 17-21.10.16

  (...) po czym dolar zaczął się umacniać. Proces ten spotykał się jednak z rozlicznymi opóźnieniami i osłabieniami. Przyczyny były różne: np. niepewność co do sytuacji w Chinach albo słabe (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Zaświadczenie o ubezpieczeniu PL-KR 1, poznaj opinie o Winiary Pomysł na... Roladki schabowe w sosie pomidorowym czy przeglądaj oferty pracy z miasta kalisz pomorski.


 • Kursy walut 17-21.10.16

  (...) kw. na 6,7 proc. wypadła zgodnie z oczekiwaniami, zatem szanse na wzniecenie awersji do ryzyka wyparowały. Finalna debata między Hillary Clinton a Donaldem Trumpem nie przybliżyła tego drugiego (...)

 • Upada Bank Spółdzielczy w Nadarzynie. Co z pieniędzmi?

  (...) Banku Spółdzielczym w Nadarzynie, trzeba będzie udać się do oddziału innego, wyznaczonego przez BFG banku. Obecnie jeszcze nie wiadomo, jaka będzie to instytucja, ale w przypadku poprzednich (...)

 • Japońskie samochody, polskie wybory. Czego szukają Polacy?

  (...) swój wizerunek – efektem jest pojawienie się „legendy japońskiej niezawodności i precyzyjności”. Pierwsze japońskie auto czyli Mitsubishi Model A wyprodukowane w 1917 roku mogło (...)

 • Upadłość konsumencka, czyli o problemach polskich sądów

  (...) Gospodarczego, w którym publikowane są orzeczenia na temat upadłości konsumenckiej wynika, że w ciągu 9 miesięcy tego roku upadłość objęła blisko 3000 osób. W analogicznym okresie (...)

 • Zaniechany podatek od sprzedaży detalicznej, ale nie deklaracje

  (...) głównych źródeł finansowania pomysłów obecnego rządu, miał obowiązywać już w pierwszej połowie roku. Pośpiech ustawodawcy jednak sprzyjał licznym błędom, braku odpowiednich (...)

 • Ocena ryzyka krajów wg Coface X 2016

  (...) Wielkiej Brytanii - ocena kraju została obniżona do A3 Globalnie można mówić o wzroście. W krajach rozwiniętych stabilizacja; delikatną poprawę widać w gospodarkach wschodzących Mimo (...)

 • Niezapłacony podatek od nieruchomości jest kosztem podatkowym

  (...) płacić na czas. Ale kiedy firma znajdzie się w opałach, to często stara się opóźniać nawet płatności danin publicznych. Jednym z takich często opóźnianych podatków jest ten naliczany (...)

 • Amortyzacja samochodu osobowego używanego prywatnie

  (...) Wnioskodawca na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej (przede wszystkim usługi gwarancyjne maszyn w pralniach przemysłowych) zakupił samochód - Fiata Doblo. Usługi są świadczone na (...)

 • Osiedle Stańczyka. Bronowice zyskują nowe mieszkania

  (...) prac przy pierwszym budynku zaplanował na I kwartał 2017 roku. W tej chwili na działce trwa rozbiórka starych budynków KWAP. W czternastopiętrowym obiekcie zaplanowano 158 mieszkań. Ponad (...)

 • Ubezpieczenie szkolne: jak uzyskać odszkodowanie?

  (...) na pierwszym zebraniu wychowawcy informują rodziców o możliwości opłacenia składki ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, które mogą mieć miejsce w szkole. Jest ono (...)

 • Firmy budowlane. Słaby optymizm, duże oczekiwania

  (...) skromniejsza ilość ogłaszanych i rozstrzyganych zamówień publicznych, a do tego szczuplejsze portfele zamówień firm budowlanych oraz mniejsza zyskowność branży. To wszystko nie mogło nie (...)

 • Technology Fast 50. Oto najlepsze spółki 2016

  (...) edycję rankingu zdominowała Polska. W zestawieniu swą obecność zaznaczyło 21 firm z naszego kraju, a aż 17 z nich znalazło się w głównej kategorii „Technology Fast 50” (w tym jedna (...)

 • Stacja Kazimierz z nowymi mieszkaniami

  (...) zakładają powstanie dwóch modernistycznych, 9-kondygnacyjnych budynków o zróżnicowanej wysokości, a w nich 173 lokali o powierzchniach 29-128 m kw. Klienci mogą kupić zarówno kompaktowe (...)

 • EUR/USD - przebite wsparcie, cel 1.08 USD, spadki na ropie

  (...) - Szczyt Unii Europejskiej, 08:35 (Japonia) - Wystąpienie publiczne szefa BoJ (Haruhiko Kuroda), 10:00 (Japonia) - Wystąpienie publiczne szefa BoJ (Haruhiko Kuroda), 11:00 (Niemcy) - Wystąpienie (...)

 • Zatrudnianie cudzoziemców. Nie taki diabeł straszny, a pomocny

  (...) Przedsiębiorstwa, które korzystają na wzroście PKB zarówno polskiej gospodarki, jak i naszego zachodniego sąsiada, otrzymują coraz większe zamówienia, rośnie więc potrzeba zatrudniania (...)

 • ECB odkłada decyzje do grudnia

  (...) też o wygaszaniu programu skupu aktywów na wczorajszym posiedzeniu ECB pokazuje, że wszelkie decyzje zostały odłożone do grudnia, kiedy Rada Prezesów będzie uzbrojona w nowe prognozy i wyniki (...)

 • S&P500 - pomiędzy 2127 pkt. i 2138 pkt.

  (...) 1750 pkt. został przekroczony. W krótkim terminie możliwa jest realizacja zysków. W wielosesyjnej perspektywie możliwe są spadki. Wsparcie znajduje sie w okolicy 1715 pkt. oraz w rejonie (...)

 • Tablet Qualcore 7030 4G

  (...) o dużej mocy z czterordzeniowym procesorem 4x1,0 GHz, pamięcią 8GB i dużym ekranem dotykowym 7” IPS w technologii pojemnościowej Multi-touch i szybkim Internetem LTE. Tablet pracuje na (...)

 • Zamówienia publiczne: konstrukcja SIWZ

  (...) na identyfikację zamawiającego oraz ocenę prawidłowości dokonanej przez niego czynności związanej z wyborem trybu, w którym prowadzone jest postępowanie. Zasadniczą część SIWZ nadal (...)

 • Peugeot 208 GTi - miejski rozrabiaka

  (...) danym. Silnik o pojemności mniejszej niż ten sprzed 30 lat, lecz oczywiście wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań oraz turbosprężarkę generuje o wiele więcej mocy. Ile dokładnie (...)

 • Kodeks urbanistyczno-budowlany, czyli rewolucja w Prawie budowlanym

  (...) lub w części ma zastąpić Kodeks urbanistyczno-budowlany, to: ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym częściowo ustawa o gospodarce nieruchomościami częściowo ustawa Prawo (...)

 • SSI - Projektowanie stron i sklepów internetowych. Rejestracja domen.

  Czytaj więcej: Usługi kompleksowe


strony : [ 1 ]
 
21
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3300
CHF 4,0002
USD 3,9800
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.