eGospodarka.pl

 • Sun & Snow Resorts: apartamenty w Kołobrzegu

  (...) wzniesie się przy ulicy Plażowej. Plany zakładają powstanie dwóch pięciokondygnacyjnych budynków, a w nich 97 apartamentów o powierzchniach od 29 do 73 mkw. Za metr kwadratowy lokalu w stanie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT/O, poznaj opinie o Pat & Rub 30+ Krem na noc do twarzy i szyi czy przeglądaj oferty pracy z miasta węgrów.


 • Wakacje 2016: są chętni na urlop w październiku

  (...) turystyki wyjazdowej Nadal wysoki wzrost sprzedaży wycieczek W trzecim pełnym tygodniu września sprzedaż wycieczek w systemie MerlinX wykazała kolejny wzrost, tym razem podobnie jak w (...)

 • Finanse nastolatka: kieszonkowe + nauka oszczędzania

  (...) rodziców, potem od dziadków, dalszych krewnych i z własnej pracy. Takie są źródła dochodów polskich dzieci i nastolatków w wieku 6-18 lat. Z badań BGŻOptima wynika, że 46 proc. z nich (...)

 • Urządzenia mobilne w modzie, czyli jak kupuje fashionista

  (...) modowej Badanie Criteo nie pozostawia wątpliwości - znaczenie urządzeń mobilnych w zakupach modowych ciągle rośnie. W Japonii, Korei Południowej i Wielkiej Brytanii już przeszło połowa (...)

 • Audyt wewnętrzny na rozstaju dróg. Brakuje specjalistów

  (...) swoim zasięgiem 1,2 tys. dyrektorów ds. audytu reprezentujących 29 krajów i firmy z ośmiu różnych sektorów gospodarki. Badanie dowiodło, że niespełna 1/3 ankietowanych (28 proc.) jest (...)

 • EUR/USD - poniżej 1.12 USD, cel 1.1130-1.1150 USD

  (...) dzień wolny, 02:30 (Australia) - Nowe domy oddane do użytku, 03:30 (Nowa Zelandia) - Wystąpienie publiczne szefa RBNZ (Graeme Wheeler), 05:30 (Australia) - Decyzja RBA ws. stóp procentowych (...)

 • S&P500 - odbicie od oporu w rejonie 2168 pkt.

  (...) o kilkanaście punktów niżej od indeksu. W kilkusesyjnej perspektywie nadal jest ryzyko dalszych spadków. Silne długoterminowe wsparcie jest w rejonie 1664-1680 pkt. Po obronie wsparcia można (...)

 • Upadłości firm w Polsce I-III kw. 2016 r.

  (...) br. przyniosło 559 upadłości i restrukturyzacji polskich firm, a więc o 7 mniej (-1 proc.) niż w analogicznym okresie poprzedniego roku (wg danych na dzień 29 września br.) Dominowały (...)

 • NIP na fakturze VAT to element ważny ale nie strategiczny

  (...) Jeszcze kilka lat temu ustawa o VAT posługiwała się pojęciem faktury oraz określała jej podstawowe elementy, zaś szczegóły w zakresie danych, jakie powinny się na niej znaleźć (...)

 • Cele mieszkaniowe gdy zakup i sprzedaż mieszkania

  (...) aby dowiedzieć się o konsekwencje podatkowe prowadzonych działań, ale także i wtedy, kiedy dopiero planuje się jakieś przedsięwzięcie. Tak zrobił podatnik, który chce tak, aby na nim nie (...)

 • Odszkodowanie za błąd w sztuce lekarskiej kosztem podatkowym

  (...) Jeden z byłych pacjentów Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej (PZOZ) wystąpił z pozwem o zapłatę zadośćuczynienia oraz rentę za doznaną krzywdę będącą skutkiem błędu lekarskiego w (...)

 • Monitor BenQ ZOWIE XL2735

  (...) Accuracy) to nowa funkcja likwidująca praktycznie efekt rozmycia krawędzi (smużenia) szybko poruszających się postaci i innych obiektów. Znakomicie ułatwia to szybkie uchwycenie celu np. w (...)

 • Pośrednictwo finansowe czekają trudne czasy?

  (...) . Potwierdzeniem tego są chociażby statystyki. Wartość kredytów hipotecznych, udzielonych tylko przez pośredników finansowych zrzeszonych w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i Związku (...)

 • Cyfrowe jest życie staruszka? Starsze pokolenie i nowe technologie

  (...) ankietowanych wynika, że zdecydowanie wolą oni komputery stacjonarne niż urządzenia mobilne (tablety, smartfony, laptopy). Okazuje się również, że Internet towarzyszy im właściwie o każdej (...)

 • Polnord buduje nowe mieszkania w Wilanowie

  (...) się lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażach od 32 do 95 m kw. Podobnie jak w przypadku poprzednich etapów, do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, a mieszkańcy (...)

 • Dolar pozostaje silny

  (...) Deutsche Banku pozwolił skupić się na danych makro ze świata, które dały optymistyczny obraz przemysłu. Wzrosty indeksów PMI/ISM we wrześniu sugerują, że marazm wywołany niepewnością o (...)

 • Ubezpieczenia z UFK, co dalej?

  (...) dość trudno dzisiaj jednoznacznie zakwalifikować ubezpieczenia z UFK z punktu widzenia ich roli społeczno-ekonomicznej. Trudno wskazać jednoznaczny ekonomiczny cel, dla którego te produkty są (...)

 • Smartfon myPhone Hammer AXE M LTE

  (...) pamięci wewnętrznej. Urządzenie posiada slot na kartę microSD o pojemności do 32 GB, a wśród jego dodatkowych funkcji wyróżnić można Dual SIM, NFC oraz USB 2.0 OTG. Długi czas (...)

 • Honda Civic Type R 2.0T 310 KM – pakt z diabłem

  (...) koni? W ile przyspiesza do setki? -Jaki silniczek pod maską? -Fajne auto, ile kosztuje? Pewnie ze dwie stówy, co? Nowy Type R fascynuje. Wszystkie te pytania usłyszałem w ciągu pierwszego (...)

 • Ocena oddziaływania inwestycji na środowisko

  (...) oddziaływania inwestycji na środowisko przeprowadza się zarówno w ramach postępowania w sprawie wydania jak i postępowania w sprawie wydania innych decyzji administracyjnych - mowa o m.in (...)

 • Dzień Bezpiecznego Internetu - Ma na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Aktualności, inicjatywy, archiwum.

  Czytaj więcej: Internet


strony : [ 1 ]
 
4
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2984
CHF 3,9303
USD 3,8472
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.