eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 43/2016

  (...) ambitne plany w branży technologii kosmicznych. We współpracy Polskiej Grupy Zbrojeniowej i Politechniki Warszawskiej ma powstać polska rakieta zdolna do wynoszenia w kosmos satelitów (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS-US-WSS-01, poznaj opinie o Klupś PÓŁKO-PRZEWIJAK czy przeglądaj oferty pracy z miasta paczków.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 43/2016

  (...) Były brytyjski premier Tony Blair przedstawił pogląd, że nic nie stoi na przeszkodzie, by w kraju odbyło się drugie referendum ws. opuszczenia UE. Jego zdaniem rozwód prowadzi przez bardzo (...)

 • Szkolenia z marketingu kosztem podatkowym firmy

  (...) Wnioskodawczyni prowadzi działalność gospodarczą w zakresie . Jednocześnie tworzy treści zamieszczane w internecie, tzn. publikuje artykuły na blogu dotyczące języków obcych, prowadzi swój (...)

 • Jak e-commerce korzysta z komunikacji mobilnej?

  (...) raportu firmy badawczej PwC wynika, że 55% internautów w Polsce robi zakupy online. Nie można pomijać też grupy, która przed zakupem produktu lub usługi dokonuje gruntownego researchu online (...)

 • 10 czy 20 procent? Jaki wkład własny w 2017 roku?

  (...) S Komisji Nadzoru Finansowego stopniowo, w kolejnych latach zaostrzała wymogi dotyczące wkładu własnego. Początkowo, od 2014 roku, wymagane było posiadanie 5 proc. środków własnych. W (...)

 • Motoryzacja: Idziemy z prądem

  (...) Street Journal”, jednym z najważniejszych periodyków gospodarczych na świecie, ukazał się artykuł pod znamiennym tytułem: „Dlaczego samochody elektryczne upowszechnią się szybciej niż (...)

 • Rynek nieruchomości biurowych: co jest, jak będzie? Odpowiadają deweloperzy

  (...) Corp Na rynku utrzymuje się wysoki popyt na biura, który ma zróżnicowane przyczyny w poszczególnych lokalizacjach. Z interesujących nas biznesowo miast, Wrocław jest coraz bardziej (...)

 • Busy do Holandii - Codzienne przejazdy z Polski południowej do Holandii Belgii, Niemiec.

  Czytaj więcej: Samochodowy


strony : [ 1 ]
 
30
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3293
CHF 3,9927
USD 3,9696
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.