eGospodarka.pl

 • Od zasądzonych ustawowych odsetek trzeba zapłacić podatek

  (...) nie pamiętają, że w razie wykrycia wad budynku czy lokalu mogą żądać albo ich usunięcia na koszt sprzedawcy, albo zwrotu części ceny. Takie regulacje zawarte są w i część osób z nich (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-2K, poznaj opinie o Cersanit Nike prostokątna 170 x 70 czy przeglądaj oferty pracy z miasta złotów.


 • Polacy wynajmują za małe mieszkania

  (...) wykończenie lokali najniższym kosztem czy brak pewności co do ciągłości umowy to częste problemy, z jakimi muszą mierzyć się najemcy mieszkań w Polsce. Najbardziej paląca wydaje się (...)

 • Renault Megane GT - cieplejszy kompakt

  (...) więc „podgrzanym” i świeżym kompaktem Renault z Krakowa miałem do przejechania sporo kilometrów. Biorąc pod uwagę, że do tego dochodziła również wycieczka po auto do naszej stolicy (...)

 • Jak zabezpieczyć konto na Facebooku?

  (...) zdjęć, postów i prywatnych informacji Najbardziej rozsądną decyzją jest nieudostępnianie swoich prywatnych postów szerokiej publiczności. Najczęściej zawierają one wiele szczegółów na (...)

 • 5 cech inwestora, który osiągnął sukces

  (...) które naszym zdaniem charakteryzują każdego . Dyscyplina To wydaje się oczywiste, ale niestety, niewielu ją wykazuje. Dyscyplina jest jednym z najważniejszych, wręcz kluczowych elementów na (...)

 • Syntezis - Producent rozcieńczalników i rozpuszczalników. Produkuje surowce chemiczne dla branż fleksografii, kosmetycznej, farb i lakierów. Świadczy usługi transportowe pojazdami o ładowności 3,5 tony do 11 ton. Siedziba Lędziny

  Czytaj więcej: Chemia gospodarcza


strony : [ 1 ]
 
15
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2955
CHF 3,9457
USD 3,8965
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.