eGospodarka.pl

 • 6 proc. na funduszu z lokatą BGŻ Optima

  (...) stało się możliwe, najpierw należy zakupić jednostki uczestnictwa Investors TFI w kwocie dwukrotnie większej, niż kwota lokaty. Minimalna kwota depozytu to 1 000 zł. Inwestujący mogą (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-4/K, poznaj opinie o Canpol babies Mata do zabawy siedzący lew czy przeglądaj oferty pracy z miasta biskupiec.


 • Hotel dla oddelegowanego pracownika z podatkiem dochodowym

  (...) 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (dalej zwanej ustawą o PDOF) , za przychody ze stosunku służbowego, , pracy nakładczej oraz spółdzielczego stosunku pracy uważa się (...)

 • VAT od środków trwałych przekazanych z firmy do gospodarstwa rolnego

  (...) działalność gospodarczą w (głównie rozbiórki), z tytułu której jest czynnym podatnikiem VAT. Obok firmy posiada także , gdzie korzysta ze statusu rolnika ryczałtowego. Na potrzeby firmy (...)

 • Jak rozliczyć zwrot ulgi na zakup kasy fiskalnej w deklaracji VAT?

  (...) ewidencjonowania sprzedaży na tym urządzeniu w obowiązującym danego przedsiębiorcę terminie. Za kasę trzeba też w pierwszej kolejności w całości zapłacić. Dopiero w następny kroku (...)

 • Sprzedaż wierzytelności bez korekty ulgi na złe długi w VAT

  (...) W 2011 roku (w rozliczeniu za miesiąc grudzień 2010 r.) oraz w roku 2012 (w rozliczeniu za miesiąc styczeń 2012 r.) wnioskodawca dokonał należnego od nieściągalnych wierzytelności w ramach (...)

 • Satysfakcja z pracy jest, gorzej z zarobkami

  (...) właściwie napawać zadowoleniem. Pozytywne oceny formułowało tu 71% respondentów, przy czym na szczególne wyróżnienie zasługują tu wyniki uzyskane w Indiach i Japonii. W pierwszym przypadku (...)

 • Jak to jest połączone, czyli o interfejsach dysków SSD i HDD

  (...) złącza krawędziowe stosowane w komputerach (Atari, Commodore) i konsolach do gier (NES, Pegasus). Podłączano do nich kartridże, czyli nośniki danych z trwale zapisanym oprogramowaniem, które (...)

 • Egzekucja z wynagrodzenia. Uwaga na nowe przepisy!

  (...) następuje w sytuacji, kiedy co do tej samej rzeczy lub prawa majątkowego wszczęto oba rodzaje egzekucji. Z kolei zgodnie z nowym brzmieniem art. 882(1) Kodeksu postępowania cywilnego: „W razie (...)

 • Smartfon myPhone C-Smart Glam w Biedronce

  (...) w procesor Quad-Core o taktowaniu 1.2 GHz, wspierany przez 1 GB pamięci RAM i system operacyjny Android 6.0 Marshmallow. Smartfon posiada 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można powiększyć o (...)

 • Deweloperzy giełdowi nie zaskoczyli

  (...) z ciekawszych aspektów analizy osiągnięć sprzedażowych notowanych na warszawskiej giełdzie jest ich rosnąca w czasie reprezentacja. Dziś takich podmiotów mamy już 17, co oznacza, że w (...)

 • TFI: wartość aktywów netto IX 2016

  (...) w funduszach zwiększyła się o +4,9 mld zł, czyli +1,9% do 266,1 mld zł. Aktywa funduszy wzrosły drugi raz z rzędu. Wynikało to głównie z wpłaty szacowanej na ok. +5 mld zł do jednego z (...)

 • Obligacje korporacyjne: możesz zarobić nie tylko na odsetkach

  (...) inwestorów z tytułu korzystania z kapitału dzielą się na pieniężne i niepieniężne. Wśród tych pierwszych dominują dyskonto, wynikające ze sprzedaży obligacji po cenie niższej niż ich (...)

 • Rozwój społeczny w Polsce. Mazowsze poza podium

  (...) Progress Index” jest organizacja Social Progress Imperative, której partnerowała firma doradcza Deloitte. Indeks stanowi podsumowanie wyników uzyskanych przez wszystkie regiony Unii (...)

 • 6 sposobów na to, aby ktoś zaczął czytać twojego bloga

  (...) w Polsce w 2015 roku”, przeprowadzonym przez TNS Polska dla Biblioteki Narodowej (n=1842), dziś z internetu korzysta 2/3 Polaków. 24 proc. z nich odwiedza blogi, w tym przede wszystkim (...)

 • 15 najdziwniejszych hoteli na świecie

  (...) Czy odważyłbyś się wziąć kąpiel z dzielącą Cię jedynie szklaną ścianą, z widokiem na niedźwiedzia? Co powiesz na obiad z wglądem na lwy w klatce, czy rekiny i ryby w gigantycznym (...)

 • Dłużnicy alimentacyjni zalegają nie tylko wobec dzieci

  (...) zobowiązania, a ich zadłużenie z tego tytułu jest całkiem pokaźne. – Na koncie 110 tys. z 282,3 tys. dłużników alimentacyjnych znajduje się dodatkowo około 200 tys. różnego rodzaju (...)

 • Funt silnie zyskuje

  (...) ostatnich kilkunastu godzinach na rynku funta. GBP/USD wpierw ściekał do 1,2090, by w nocy wyraźnie odbić ponad 1,23. Katalizatorem dla odbicia funta stały się doniesienia Bloomberga, że (...)

 • Zalane mieszkanie. Kto odpowiada?

  (...) na ścianach, a na podłodze kałużę wody wiemy już, że spotkała nas przykra niespodzianka w postaci tzw. zalania sąsiedzkiego. - Możemy dochodzić roszczenia z polisy odpowiedzialnego za (...)

 • MINI JOHN COOPER WORKS 2.0 231 KM – ciężko pracujący młokos

  (...) nigdy nie byłem miłośnikiem brytyjskiej marki, będącej w posiadaniu naszych zachodnich sąsiadów. Dlaczego? Bo nie lubię się popisywać, zwracać na siebie uwagi czy też być w jej centrum (...)

 • S&P500 - naruszone wsparcie w rejonie 2130-2138 pkt.

  (...) możliwe są spadki. Wsparcie znajduje się w rejonie 1750-1752 pkt. oraz w okolicy 1735 pkt. Obrona tego ostatniego wsparcia może skutkować w dalszej perspektywie wzrostami i atakiem na opór w (...)

 • 5 oznak, że twoje CV jest nieprofesjonalne

  (...) które stawia kandydatom nasza wymarzona firma. Mamy kwalifikacje, doświadczenie i świetnie współgramy w zespole. A jednak nikt nie odpisuje na nasze maile, telefon milczy. Dlaczego? Przyczyna (...)

 • Wynagrodzenia 2015. Jakie trendy?

  (...) 2015 i 2016 roku Według badania WorldatWork 2015-2016 Salary Budget Survey pensje w Stanach Zjednoczonych wzrosły w 2015 roku średnio o 3%. utrzymują się zatem na podobnym poziomie od 2013 (...)

 • Stolhurtex Grabno k/Ustki - Produkcja i montaż domków rekreacyjnych oraz domów w technologii kanadyjskiej, handel hurtowy i detaliczny artykułami budowlanymi.

  Czytaj więcej: Mieszkaniowe


strony : [ 1 ]
 
12
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2825
CHF 3,9240
USD 3,8851
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.