eGospodarka.pl

 • Smartfon myPhone FUN 5

  (...) chipset SC7731, wyposażony w procesor Quad-Core-A7 o taktowaniu 1.3 GHz. Jego pracę wspomagają 1 GB pamięci operacyjnej, 8 GB pamięci wewnętrznej i najnowszy system operacyjny Android 6.0 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Urlop macierzyński przed porodem - wniosek, poznaj opinie o Revell Heinkel He 177 A-6 "GREIF" & HS 293 czy przeglądaj oferty pracy z miasta ząbkowice śląskie.


 • Koszty paliwa zużytego w jazdach prywatnych przez pracownika

  (...) ustawodawca określił, czy pracownik korzystający nieodpłatnie z uzyskuje przychód oraz jak go wyliczyć. Nieodpłatne używanie samochodu firmowego do celów prywatnych generuje po stronie (...)

 • W 2017 r. mniej firm skorzysta z kwartalnego rozliczania VAT

  (...) art. 99 ustawy o podatku od towarów i usług. Pierwszą grupą obowiązaną do składania kwartalnych deklaracji VAT są mali podatnicy, którzy wybrali (a więc po uregulowaniu zobowiązań i (...)

 • Koszty uzyskania przychodu przy sprzedaży udziałów spółki z o.o.

  (...) Wnioskodawca jest udziałowcem spółki z o.o. od chwili jej powstania. Udziały w niej objął za środki pieniężne. wynosiła 500 zł. W 2009 r. uchwałą zgromadzenia wspólników został (...)

 • Nowe limity MdM już są, ale sprzedaż ani drgnie

  (...) na dopłaty w ramach programu mają związane ręce. Do końca tego roku dostać można bowiem tylko środki przeznaczone na dofinansowanie w 2018 roku. Pole manewru w poszukiwaniach nieruchomości (...)

 • Oszustwa z wykorzystaniem pożyczek internetowych - sprawdź jak nie paść ich ofiarą!

  (...) osobisty Najbardziej dochodowym dla przestępców sposobem na oszustwa z wykorzystaniem pożyczek internetowych jest ich wyłudzanie na nazwisko ofiary. Cały proceder jest dość skomplikowany (...)

 • Kredyt hipoteczny – na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty?

  (...) wiele aspektów. Bank wydając decyzję kredytową analizuje różne czynniki, takie jak dochody klienta (weryfikując źródło dochodu, jego regularność i wysokość), liczbę osób tworzących (...)

 • 5 aplikacji niezbędnych dla przedsiębiorcy

  (...) wydajności. Wunderlist — to lista spraw, które mamy do zrobienia każdego dnia. Możemy na nią wpisać nie tylko nieograniczoną ilość zadań, ale także skorelować je z zadaniami grupowymi: (...)

 • Branża budowlana w oczekiwaniu na lepsze czasy

  (...) boryka się ze skutkami „boomu” sprzed kilku lat, inne zaczynają popadać w kłopoty, związane z zahamowaniem inwestycji i spadkiem zamówień, widocznym od kilku miesięcy, jeszcze inne radzą (...)

 • Nowe samochody nie dla Polaków?

  (...) mówi Jacek Opala, dyrektor rozwoju sprzedaży w Exact Systems i ekspert Polskiej Izby Motoryzacji: – Polski park samochodów osobowych liczy ponad 20 mln sztuk i od wielu lat konsekwentnie (...)

 • Ile gruntów w Polsce należy do Kościoła?

  (...) gruntów wzrósł o ponad jedną piątą Warto zwrócić uwagę, że Ministerstwo Skarbu Państwa tylko przy okazji podaje informacje dotyczące gruntów należących do kościołów i związków (...)

 • Debiuty giełdowe w Europie w III kw. 2016 r.

  (...) na warszawskim rynku IPO pojawiło się zaledwie pięć ofert, których wartość sięgnęła 4,3 mln euro. Łączna wartość europejskich IPO z III kwartału 2016 r. okazała się zaledwie o 17% (...)

 • Najbardziej wpływowi ludzie Wall Street

  (...) Goldman Sachs Group W 2008 roku Goldman Sachs znalazł się w epicentrum rozpoczynającego się wówczas kryzysu finansowego. Zarówno politycy, jak i zwykli obywatele USA zwrócili się przeciw (...)

 • Pora na prywatne akademiki

  (...) zdominowany przez obiekty państwowe o niskim standardzie. Rynek prywatny charakteryzują inwestycje o małej skali prowadzone przez indywidualnych inwestorów skupionych na lokalnych rynkach (...)

 • Jak smartfony przeszkadzają w pracy

  (...) pomiędzy a dostępem badanych do smartfona. Okazało się, że wydajność uczestników rosła o przeszło 1/4 wówczas, gdy zabierano im smartfona. W badaniu uniwersytetu w Würzburgu i (...)

 • Polska gospodarka wrzuca niższy bieg

  (...) że wyniki badania przeprowadzonego wśród dyrektorów finansowych zwiastują kryzys gospodarczy w naszym kraju – mówi Tomasz Wróblewski, Partner Zarządzający Grant Thornton. – Z drugiej (...)

 • Smartfon myPhone HAMMER IRON 2

  (...) przystosowany do ekstremalnych warunków. Urządzenie przeznaczone jest dla osób, którym zależy na dobrych parametrach technicznych, zamkniętych w solidnej obudowie. Hammer Iron 2 wyposażono w (...)

 • EUR/USD - pod oporem, złoto w górę, ropa w dół

  (...) - dzień wolny, 03:00 (USA) - Debata Clinton-Trump, 08:00 (Niemcy) - Handel zagraniczny, 10:30 (Strefa Euro) - Indeks Sentix. Kalendarz ma charakter informacyjny, zawiera ważniejsze wybrane dane. (...)

 • S&P500 - konsolidacja w rejonie 2138- 2156 pkt.

  (...) o kilkanaście punktów niżej od indeksu. W krótkim terminie oczekuję na realizację zysków. Wsparcie znajduje się w rejonie 1735 pkt. Obrona tego wsparcia może skutkować w dalszej (...)

 • Praca? Nie dla absolwentów

  (...) dużych nakładów czasu i środków, zderzenie z rzeczywistością jest dla absolwentów niezwykle trudne. – W momencie wejścia na rynek, wielu dość szybko orientuje się, że studia nie (...)

 • 5 najbardziej spornych kwestii przy wynajmie mieszkania

  (...) z , które budzą dużo emocji zarówno wśród właścicieli mieszkań, jak i najemców oraz stanowią częstą przyczynę konfliktów. 1. Umowa – rzecz święta Umowa to kluczowy element (...)

 • Cart-Pack - Producent opakowań cukierniczych, kartonów klapowych, pudełek do wysyłek, przekładek kartonowych. Oferuje możliwość nadruku. Tabor Wielki.

  Czytaj więcej: Opakowania


strony : [ 1 ]
 
10
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2835
CHF 3,9131
USD 3,8307
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.