eGospodarka.pl

 • 3 oznaki, że grozi Ci zwolnienie z pracy

  (...) awans lub inne korzystne zmiany pozostają bez echa. Oczywiście, jeśli taka sytuacja koreluje z przejściowo ze słabszą kondycją firmy czy perturbacjami na rynku, martw się raczej najpierw o (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja CIT-8, poznaj opinie o Newby Teas Wild Life Hakunda liściasta czy przeglądaj oferty pracy z miasta poznań.


 • Mikroprzedsiębiorstwa polskie w 2015 r.

  (...) w latach poprzednich, w grupie mikroprzedsiębiorstw dominowały jednostki należące do osób fizycznych (92,0%, tj. 1753,5 tys. podmiotów), a osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające (...)

 • Obroty na rynkach GPW IX 2016 r.

  (...) Głównym Rynku wyniosła we wrześniu 2016 r. 17,6 mld zł, czyli o 15,0% mniej niż rok wcześniej. Wartość obrotu akcjami w ramach arkusza zleceń spadła rok do roku o 2,8%, do poziomu 16,5 mld (...)

 • Obligacje korporacyjne: zmiana warunków emisji może słono kosztować

  (...) obowiązują przez cały czas trwania umowy między spółką a inwestorami, którzy udzielili jej pożyczki, niejednokrotnie zdarza się, że okoliczności prowadzenia działalności gospodarczej (...)

 • Rynek nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych II kw. 2016

  (...) w Polsce w II kwartale 2016 r. prowadzi do następujących wniosków: Na rynku nieruchomości mieszkaniowych w dalszym ciągu obserwowano wysoką aktywność, która przejawiała się wysokim (...)

 • Canon i-SENSYS serii MF230 i MF240

  (...) o potrzebach użytkowników domowych, małego biznesu czy niewielkich grup roboczych. Biurowa superwydajność Nowe urządzenia, jako następcy serii i-SENSYS MF210 i nagradzanej MF220, zostały (...)

 • Kolejne mieszkania na Targówku. ATAL rozszerza ofertę

  (...) Targówka zakładają powstanie dwóch 5-piętrowych budynków, a w nich 123 dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań o powierzchniach od 37,93 do 99,15 mkw. Deweloper przewidział również garaż (...)

 • Centra handlowe: więcej klientów, wyższe obroty

  (...) to efekt współpracy Polskiej Rady Centrów Handlowych i ekspertów reprezentujących m.in. Savills Polska, BNP Paribas RE, Knight Frank oraz GfK Polonia. Dane zebrane na jego potrzeby dowodzą (...)

 • Wyniki ubezpieczycieli I-VI 2016

  (...) pozycję stanowi składka. W I półroczu 2016 r. składka przypisana brutto ogółem wyniosła 27 269,0 mln zł (mniej o 2,9% niż w I półroczu 2015 r.), z czego 11 921,2 mln zł stanowiła (...)

 • Ile kosztuje studenckie życie?

  (...) budżetu są opłaty za przysłowiowy . Miesięczna stawka za łóżko w akademiku to 235 zł, ale są także i takie domy studenckie, w których przyjedzie zapłacić nawet 730 zł. W podobnej cenie (...)

 • Osiedle Zielone Rabowice - nowe mieszkania tuż pod Swarzędzem

  (...) przy ulicy Bliskiej będzie sobie liczyć 30 domów w zabudowie bliźniaczej. W pierwszym etapie inwestycji, który zostanie oddany do użytkowania w III kwartale nadchodzącego roku, przewidziano (...)

 • Spontaniczna podróż na drugi koniec świata? Tak robią Polacy

  (...) na spontaniczne podróże wybieramy dość odległe zakątki świata. Analiza tripsta.pl pokazuje np., że zaledwie jeden dzień przed odlotem rezerwowano bilety do położonego w RPA Durbanu w (...)

 • EUR/USD - konsolidacja 1.1130-1.1280 USD, silny spadek cen złota

  (...) dzień wolny, Polska - Decyzja ws. stóp procentowych, 02:30 (Australia) - Sprzedaż detaliczna, 09:55 (Niemcy) - Indeks PMI dla usług, 10:00 (Strefa) - Euro Indeks PMI dla usług, 10:30 (Wlk (...)

 • Nieruchomości biurowe w Trójmieście: jest popyt, jest podaż

  (...) się na wysokim poziomie. Po bardzo dobrym wyniku w roku 2014, kiedy to najemcy podpisali umowy na 66 500 mkw., 2015 przyniósł rekordową ilość wynajętych - ponad 107 000 mkw. W I poł. 2016 r. (...)

 • S&P500 - wsparcie w rejonie 2130 pkt.

  (...) o kilkanaście punktów niżej od indeksu. W krótkim terminie oczekuję na realizację zysków. Wsparcie znajduje się w rejonie 1715 pkt. (wykres 1). Gdyby w dalszej perspektywie doszło do jego (...)

 • Badania kontrolne po L4

  (...) Nie można zapomnieć, że to pracodawca ma obowiązek upewnić się, czy pracownik jest już zdolny do pracy, a tym samym skierować go na badania kontrolne, jeśli wróci on ze zwolnienia (...)

 • Skoda Citigo w limitowanej serii FUN w polskich salonach

  (...) komfortu i emocjonalnego charakteru miejskiego modelu ŠKODY. Ta limitowana edycja bazuje na podstawowej, korzystnie skalkulowanej wersji wyposażenia Ambition, którą wzbogaca o szereg elementów (...)

 • Stacja Nowy Ursus: ruszyła sprzedaż III etapu

  (...) 7 Panien zaplanowano na pierwszy kwartał nadchodzącego roku, ich zakończenie - na początek 2018. Osiedle Stacja Nowy Ursus ma przyciągać kupujących przede wszystkim atrakcyjnym położeniem (...)

 • Kompensata należności zamiast przelewu bankowego pozbawi kosztów podatkowych?

  (...) koszty podatkowe, koszty uzyskania przychodu, koszty uzyskania przychodów, bariery przedsiębiorczości, bariery działalności gospodarczej, podatek od firmy W świetle art. 22 ust. 1 ustawy o (...)

 • Identyfikacja elektroniczna - nowe zasady

  (...) celu wdrożenia do polskiego prawa przepisów umożliwiających realizację Rozporządzenia, którego celem jest wypracowanie jednolitych standardów w zakresie uznawania identyfikacji elektronicznej (...)

 • Tablica informacyjna na budowie - kto i kiedy musi ją powiesić?

  (...) który zastanawia się czy na terenie jego budowy niezbędne będzie usytuowanie tablicy informacyjnej, jest Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 26 czerwca 2002 roku w sprawie dziennika (...)

 • Honorata Łukasik - Prace Honoraty Łukasik malowane "pod klienta" - portrety, ikony, pejzaże, martwa natura, obrazki satyryczne.

  Czytaj więcej: Sztuka


strony : [ 1 ]
 
5
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3014
CHF 3,9212
USD 3,8307
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.