eGospodarka.pl

 • Smartfon TELEFUNKEN LTE Lima w RTV Euro AGD

  (...) w ekran IPS o przekątnej 5,5 cala z rozdzielczością HD (720×1280 px). Smartfon obsługuje technologię dostępu do Internetu 4G LTE Cat. 4 umożliwiającą pobieranie danych z prędkością do (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o odszkodowanie z tytułu rozwiązania umowy o pracę z powodu mobbingu, poznaj opinie o Black&Decker Ładowarka podtrzymująca BDV080 czy przeglądaj oferty pracy z miasta radzymin.


 • Zafira i Mokka X, czyli nowości u Opla

  (...) zyskała ciekawszy wygląd przodu. W jego skład wchodzą nowy grill, który zdobi pozioma listwa w kształcie skrzydeł oraz bardzo ładne reflektory z podwójnymi listwami diodowymi do jazdy (...)

 • 4 sposoby na większe bezpieczeństwo w Internecie

  (...) internetowych z reklamami można czasem porównać do próby czytania książki w hałaśliwej dyskotece z włączonymi stroboskopami. Nie jest tak zawsze, jednak wiele reklam jest zaprojektowanych w (...)

 • Koszt kredytu hipotecznego: indeks X 2016

  (...) w wrześniu br. osiągnęła poziom 84 pkt. Aktualny odczyt sugeruje, że chcąc kupić mieszkanie na kredyt w jednym z 10 największych polskich miast, trzeba się liczyć z kosztem wyraźnie (...)

 • Jak detal niszczy hurt

  (...) dokonywanych przez hurt, to szybko okaże się, że przeważająca ich większość (niemal 70 proc.) pochodzi od producentów. 16 proc. stanowią zakupy od hurtowni z dostawą, 6 proc. - od hurtowni (...)

 • Jak rozliczyć faktury przy proporcji VAT?

  (...) nie płaci podatku należnego od faktur sprzedażowych, ani nie odlicza go od faktur zakupowych. Z kolei czynnemu VAT-owcowi przysługuje prawo do obniżania kwoty podatku należnego o kwotę podatku (...)

 • Koniunktura przemysłowa X 2016

  (...) oceny koniunktury wśród dyrektorów ze wszystkich badanych sekcji, za wyjątkiem budownictwa. Przetwórstwo przemysłowe deklaruje optymizm już od stycznia 2014 roku (z wyjątkiem ostatniego (...)

 • Tanie OC droższe o 53%

  (...) zaczęły być dostrzegalne już w październiku minionego roku. Wielu kierowców nie wierzyło jednak w ostrzeżenia ekspertów, którzy już wówczas mówili o konieczności podniesienia składek i (...)

 • Usługi budowlane: przychód w CIT w dacie protokołu odbioru

  (...) Spółka wykonuje na terenie całego kraju. Z jednym z kontrahentów podpisała długoterminową umowę na takie roboty. Prace będą realizowane zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem realizacji (...)

 • Umowa zamiany w podatku od czynności cywilnoprawnych

  (...) bądź motocykla na samochód - to najczęściej występujące kombinacje w stosunku do zamiany używanych rzeczy ruchomych. Powody takiego postępowania właścicieli mogą być najróżniejsze (...)

 • Debiut spółki STELMET SA na GPW

  (...) architektury ogrodowej przeznaczone są do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, parków, tarasów i innych przestrzeni o charakterze rekreacyjnym. Grupa prowadzi działalność gospodarczą, (...)

 • Prospekt emisyjny GPW S.A. wpłynął do KNF

  (...) już w komunikatach z sierpnia bieżącego roku. Spółka zamierza uplasować dwie niezabezpieczone serie, D i E, każda o wartości 60 milionów złotych. Będą to pięcioletnie papiery; jako (...)

 • Oszczędności jak u Polaka? Zaskakujące wyniki badania

  (...) spojrzeć na rezultaty cokwartalnego badania KPF i IRG SGH „”, saldo odpowiedzi, czyli porównanie udziału tych gospodarstw, które oceniają obecny czas jako bardzo dobry lub dobry dla (...)

 • Pracowałeś w wakacje? Sprawdź, co pokazuje EWUŚ

  (...) którzy zapewniają, że już zgłaszali dziecko do swojego ubezpieczenia. Rodzicom wydaje się, że nic się nie zmieniło, więc pytają dlaczego ich dziecko wypadło z systemu? Tymczasem życie (...)

 • Rynek pracy pracodawcy? Tylko w 2 branżach

  (...) pracodawców w defensywie i zmusza ich do podporządkowania się rozdającym karty pracownikom. To ci ostatni mogą czuć się pewniej zmieniając pracę, negocjując wynagrodzenie, planując (...)

 • Przelew na telefon. Potrzebny czy nie?

  (...) to awangarda, jeżeli chodzi o wdrażanie nowych technologii. Ich działania trafiają na wyjątkowo podatny grunt, ponieważ polscy konsumenci witają nowoczesne rozwiązania z otwartymi ramionami (...)

 • EUR/USD - silne wsparcie na 1.08 USD, potem trwalsze odbicie

  (...) - Stopa bezrobocia, 10:00 (Niemcy) - Indeks instytutu Ifo (prognoza 109,5, poprzednio 109,5), 15:00 (USA) - Indeks cen domów S&P/Case-Shiller, 15:00 (USA) - Indeks cen nieruchomości FHFA, 16:00 (...)

 • Za niskie PKB, aby upadłości było mniej

  (...) stóp nie wpłynie znacząco na poziom kapitału dostępnego na świecie, za co odpowiedzialne jest przede wszystkim luzowanie polityki pieniężnej przez inne banki centralne (Europejski Bank (...)

 • USD/CAD przebił barierę w okolicach 1,33

  (...) wyprzedaży może być załamanie się cen ropy WTI. Rekordowa długa pozycja w notowaniach surowca jest wystawiona na ciężką próbę. Uważamy, że przed spotkaniem OPEC 30 listopada będzie ona (...)

 • S&P500 - możliwe wzrosty, opór 2156-2168 pkt.

  (...) rejonie 1770 pkt. otwiera drogę do wzrostów w rejon 1800 pkt. Potem możliwa jest realizacja zysków. Wsparcie znajduje się w okolicy 1770 pkt. Po jego obronie możliwy jest kolejny ruch na (...)

 • Toyota RAV4 Hybrid - dzielny samuraj, król miejskiej dżungli

  (...) RAV-ki to rodzinny SUV, którego żaden rodzic nie powstydzi się pod przedszkolem czy na parkingu supermarketu. Stylistyka może nie powala na kolana designerskimi smaczkami, ale wygląd jest (...)

 • Nie wiesz, jak sprawdzić kontrahenta? Spójrz w rejestr dłużników

  (...) swoją działalność, zwykle decydują się na współpracę ze sprawdzonymi partnerami, z którymi wypracowali wzajemne zaufanie w oparciu o liczne transakcje i zrealizowane umowy. Jeśli w danej (...)

 • Ślub.info.pl - Oferuje zaproszenia ślubne.

  Czytaj więcej: Upominki


strony : [ 1 ]
 
25
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3058
CHF 3,9800
USD 3,9543
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.