eGospodarka.pl

 • Rynek walutowy 03-07.10.16

  (...) choć może nie tragiczne. Efektem jest osłabienie dolara, aczkolwiek kurs i tak jest dość nisko jak na ostatnich kilkanaście dni. Stało się to, co rozważaliśmy rano – kurs zbito, by mieć (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja INF-J, poznaj opinie o Knorr Fix Danie na dziś Kurczak słodko-kwaśny czy przeglądaj oferty pracy z miasta pisz.


 • Przelewy Elixir we IX 2016 r.

  (...) wrześniu 2016 r. 141,8 mln transakcji, tj. przelewów zleconych przez klientów banków, o wartości 367,8 mld zł. Dla porównania, we wrześniu 2015 r. system rozliczył 137,6 mln komunikatów (...)

 • Pieniądze dla dzieci od rodziców poza podatkiem od darowizny?

  (...) sprawa ich utrzymania jest jasna. Nawet jeśli dziecko ma własne konto i otrzymuje na ten rachunek kieszonkowe, nie można uznać tego za darowiznę. Ale sprawa się nieco komplikuje, kiedy dziecko (...)

 • Notebook gamingowy ASUS ROG G752VS

  (...) Zastosowana w ROG G752VS najnowsza karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1070 zapewnia do 80 proc. wyższe osiągi od poprzedniej generacji, co przekłada się na nadzwyczajne wrażenia w grach (...)

 • Trwa sezon "nie mam się w co ubrać". Co na to media społecznościowe?

  (...) odpowiedź „Sezon nie wiem jak się ubrać ogłaszam za rozpoczęty #FirstDayofFall” – ogłasza użytkowniczka Twittera. Jak wskazują dane z modułu analitycznego IMM, to stwierdzenie ma (...)

 • Rynek pracy w III kwartale 2016 r.

  (...) się Do tego przewiduje się, że w ostatnim kwartale bieżącego roku firmy bardziej skłonne będą zatrudniać niż redukować personel. Południe Polski w dobrej kondycji Analogicznie jak w (...)

 • Brexit: wspólny rynek priorytetem dla wszystkich

  (...) wyników czerwcowego referendum z najważniejszych gospodarek świata posypały się deklaracje o chęci kontynuowania i zacieśniania współpracy handlowej z Wielką Brytanią. Teraz, gdy Theresa (...)

 • Zaległe składki ZUS z podatkiem dochodowym i PIT-8C

  (...) Wnioskodawca zatrudniał w latach 2011-2013 w swojej firmy ludzi na niebędących jego pracownikami. Wówczas umowy te nie były obarczone . Naliczano od nich jedynie i odprowadzano do urzędu (...)

 • Urząd zdecyduje o tym, kiedy dokona zwrotu VAT

  (...) organom podatkowym co do zasady 60 dni na dokonanie zwrotu VAT wynikającego ze złożonej przez podatnika deklaracji. Jeżeli ten uregulował wszystkie zobowiązania wynikające z dokumentów (...)

 • ATAL wkracza na Maltę

  (...) 130 przestronnych mieszkań o powierzchniach od 36,08 do 111,01 mkw. i rozkładach od 2 do 4 pokoi, a także jeden lokal usługowy. Ponadto zaplanowano 42 miejsca parkingowe na zewnątrz budynku oraz (...)

 • Oszczędzanie czy inwestowanie pieniędzy? To zależy

  (...) pewnością powinny być, istotną częścią naszego życia - a przynajmniej jego finansowej strony. O oszczędzaniu mówimy, kiedy odkładamy pieniądze, by ich nie wydawać. Naszym celem jest (...)

 • ESET Secure Authentication - uwierzytelnianie z wykorzystaniem smartwatcha

  (...) dostęp do sieci oraz danych firmowych. Za pomocą dwuskładnikowego uwierzytelniania z wykorzystaniem haseł jednorazowych, udostępnianych za pośrednictwem urządzeń mobilnych, ESET Secure (...)

 • Są nowe limity MdM. Będą ważne za 3 miesiące

  (...) jest gwałtowne ożywienie rządowego programu. Będzie ono związane z perspektywą dotowania wszystkich nowych i używanych lokali przy wykorzystaniu pozostałej części puli na 2017 r. (373 mln (...)

 • Nie wiesz jak sprawdzić dewelopera? Przeczytaj prospekt informacyjny

  (...) prospektu informacyjnego przez deweloperów nie jest tylko ustawowym obowiązkiem, ale wpływa na sposób ich postrzegania na rynku. Informacje w nim zawarte podnoszą wiarygodność przedsiębiorcy (...)

 • Jak układa się relacja przedsiębiorcy-organy państwowe?

  (...) i krótko charakteryzuje kilka rodzajów przestępstw, co służyć ma postawieniu diagnozy odnośnie obecnej polityki karnej państwa względem przestępców gospodarczych. Przytoczone w niej studia (...)

 • Tajemnica wynagrodzenia? Dobry żart

  (...) ankieta Global Payroll Management Survey objęła swoim zasięgiem 165 międzynarodowych przedsiębiorstw. Jej celem było ustalenie, w jakim stopniu ankietowani są przygotowani do sprawnego (...)

 • EUR/USD - poniżej 1.1130 USD, dziś ważne dane z USA

  (...) dzień wolny, 08:00 (Niemcy) - Produkcja przemysłowa, 09:30 (Wlk. Brytania) - Indeks cen nieruchomości, 10:30 (Wlk. Brytania) - Bilans handlu zagranicznego, wyniki produkcji przemysłowej, 14:30 (...)

 • Przyjdź i pomaluj Kraków światłem

  (...) jak technika fotograficzna, dzięki której przy wykorzystaniu podstawowych narzędzi takich jak latarka i aparat fotograficzny jesteśmy w stanie osiągnąć niepowtarzalny i efektowny obraz (...)

 • S&P500 - nadal pod oporem na 2156 pkt.

  (...) o kilkanaście punktów niżej od indeksu. W krótkim terminie oczekuję na realizację zysków. Wsparcie znajduje się w rejonie 1735 pkt. Obrona tego wsparcia może skutkować w dalszej (...)

 • Funt brytyjski zanotował "flash crash"

  (...) był dołek?” to najczęściej zadawane pytania po nocnym załamaniu funta. Tąpnięcie GBP/USD o ponad 6 proc. trudno wytłumaczyć reakcją na jedną konkretną informację. Niektóre źródła (...)

 • SsangYong XLV 1.6 D AWD Quartz tworzy nową niszę

  (...) XLV nazywa się Tivoli XL. I to jest nazwa adekwatna. Bez kombinowania i w pełni oddająca filozofię tego koreańskiego SUV-a w rozmiarze C+. Tak, jak kiedyś Golf Plus był powiększonym o pół (...)

 • Czy nowy Kodeks Pracy będzie odpowiedzią na realne potrzeby?

  (...) istotne znaczenie, gdyż dotyczy delikatnych w swojej naturze kwestii pracowniczych. Oceniamy, że propozycje przedstawione przez projektodawcę w wyważony i celny sposób adresują kilka kluczowych (...)

 • Sesja rady gminy - jak zapadają uchwały?

  (...) w ciągu siedmiu dni po ogłoszeniu zbiorczych wyników wyborów do rad na obszarze kraju, zwołuje pierwszą z sesji nowo wybranej rady gminy. Później podmiotem odpowiedzialnym za zwoływanie (...)

 • Kadefarm - Przedstawiciel firmy Dr. Kade w Polsce, oferuje leki proktologiczne, ginekologiczne w niedoborze estrogenów oraz przeciw chorobie hemoroidalnej. Poznań.

  Czytaj więcej: Farmacja


strony : [ 1 ]
 
7
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2853
CHF 3,9234
USD 3,8505
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.