eGospodarka.pl

 • Hyundai IONIQ wjeżdża do salonów

  (...) dyskutuje, ale…. IONIQ prezentuje się całkiem elegancko. Sylwetka ma przyjemną, opływową linię. Przód auta jest wręcz godny modelu segmentu D. Tył z kolei, adekwatny do lekko usportowionej (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Faktura Proforma, poznaj opinie o Stovit KUBEK dżem truskawkowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta gorlice.


 • Smartfon Kruger&Matz LIVE 4

  (...) się pamięcią wewnętrzną, odpowiednio jest to 16 GB i 32 GB z opcją rozszerzenia za pośrednictwem karty micro SD. Takie zestawienie gwarantuje użytkownikom płynną pracę telefonu w czasie (...)

 • 5 sposobów na efektywne zebranie w firmie

  (...) nie wynika zazwyczaj z niechęci do rozmów i współpracy, ale jest konsekwencją sposobu, w jaki spotkania firmowe przebiegają w ich firmie. Błędów można uniknąć Zdarza się, że dyskusje (...)

 • Handel zagraniczny I-VIII 2016

  (...) wyniósł 132461,5 mln USD, a import 127694,0 mln USD (eksport wzrósł o 0,9%, a import spadł o 1,5%). Dodatnie saldo ukształtowało się w wysokości 4767,5 mln USD (w analogicznym okresie ub (...)

 • Rynek private equity w Europie Środkowej X 2016

  (...) equity to świetny miernik panujących na rynku nastrojów. Nie inaczej było podczas bieżącej edycji, która pokazała jednak, że pozytywne nastroje co do sytuacji gospodarczej, tak widoczne (...)

 • Dzień Sprzedaży Bezpośredniej. Poznaj swoje prawa

  (...) czynienia w sytuacji, gdy dokonujemy zakupu poza stacjonarnym punktem sprzedaży detalicznej, a więc np. w czasie wizyty czarującego akwizytora, czy też pokazu zorganizowanego przy okazji (...)

 • Branża budowlana hamuje. Pomogą przetargi?

  (...) latach 2012-2013, odczuła lekkie ożywienie. Miniony rok przyniósł wzrost sektora na poziomie 2,9 proc. w cenach stałych (wzrost w cenach bieżących wyniósł symboliczne 0,13 proc.). Dane (...)

 • SSE: sprzedaż środków trwałych z podatkiem dochodowym

  (...) Spółka produkuje wyroby ceramiczne. Działalność swoją prowadzi na terenie (SSE) na podstawie uzyskanego zezwolenia. Dzięki temu uzyskiwany dochód ze sprzedaży własnych produktów jest (...)

 • Płatność gotówką i koszty podatkowe 2017: Minister zaklina rzeczywistość

  (...) ustawy o swobodzie działalności gospodarczej mówi, że dokonywanie lub przyjmowanie płatności związanych z wykonywaną działalnością gospodarczą następuje za pośrednictwem rachunku (...)

 • Czy wiesz jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej?

  (...) Banków Polskich, liczba aktywnych klientów indywidualnych bankowości internetowej (czyli takich, którzy logują się do serwisu banku przynajmniej raz w miesiącu) wzrosła w II kwartale 2016 o (...)

 • Debiut CELON PHARMA SA na GPW

  (...) powstała z przekształcenia, działającej od 2002 r. spółki CELON PHARMA Sp. z o.o. Założycielem poprzednika prawnego Emitenta był Maciej Wieczorek. Przekształcenie Spółki zostało wpisane (...)

 • Biurowiec Bobrowiecka 8 - kolejna odsłona Spectra Art Space

  (...) 000 mkw. najwyższej klasy powierzchni biurowej oraz ponad 2 400 mkw. powierzchni przeznaczonej na usługi. Biurowiec będzie posiadał 6 kondygnacji nadziemnych, a powierzchnia typowego piętra (...)

 • Unikanie opodatkowania? Nie mamy z tym problemu

  (...) państwa traci około 35-55 mld zł, które powinny do niego wpłynąć z tytułu opodatkowania VAT oraz między 10 a 40 mld zł z CIT. Rząd zapowiada wprawdzie wprowadzenie przepisów, dzięki (...)

 • Kantory internetowe: jak wygląda rynek?

  (...) ostatnia duża fala tego typu start-up’ów miała miejsce po piętnastym stycznia 2015 r. (czarny czwartek – gwałtowny wzrost franka po decyzji Narodowego Banku Szwajcarii). Kiedy zajrzymy (...)

 • Coraz więcej ofert pracy. Czy to już rynek pracownika?

  (...) br. liczba ofert pracy wzrosła względem poprzednich trzech miesięcy o 28 proc. W ujęciu rocznym wzrost sięgnął 34 proc. Widać coraz większe zapotrzebowanie na urzędników państwowych (...)

 • Catalyst: ponad 1/5 emisji bez wykupu

  (...) 12 miesiącach emisji obligacji brakiem spłaty zakończyło się 24 z nich. Po raz ostatni ponad 20-proc. udział w liczbie niewykupionych serii papierów dłużnych firm obserwować można było w (...)

 • Firma za granicą? Bać się o rentowność, czy o konkurencję?

  (...) firmy są Niemcy (74%). Na drugim miejscu plasuje się Francja (43%), a za nią Włochy, Czechy i Wielka Brytania (37%). Jednakże to działalność za Odrą przynosi polskim przedsiębiorcom (...)

 • Zakaz handlu w niedzielę dzieli Polaków

  (...) października br. badanie objęło swoim zasięgiem grupę około 3000 dorosłych Polaków. Okazuje się, że w grupie osób, którym nie podoba się pomysł zakazania handlu w niedzielę (...)

 • Czego mikrofirmy chcą od banków?

  (...) już ponad 1,9 mln mikroprzedsiębiorstw. Do tej grupy zaliczane są zarówno firmy jednoosobowe, jak i te, które zatrudniają do 9 osób. Zatrudniają one 3,8 mln Polaków. Ich ubiegłoroczne (...)

 • EUR/USD - możliwe odbicie, opór na 1.1070 USD

  (...) - Produkcja przemysłowa, 11:00 (Strefa Euro) - Inflacja konsumencka, 14:30 (USA) - Indeks NY Empire State, 15:15 (USA) - Produkcja przemysłowa, 18:15 (USA) - Wystąpienie publiczne wiceprezesa Fed (...)

 • "Podgrzewanie" dolara

  (...) Fed Janet Yellen dostarczyła gołębich wzmianek, które jednak nie okazały się szkodliwe dla dolara. Przede wszystkim Yellen powiedziała, że Fed może szukać rozwiązań dla utrzymania (...)

 • S&P500 - możliwe korekcyjne odbicie, opór na 2130 pkt.

  (...) możliwe są spadki (wykres 1). Silne długoterminowe wsparcie jest w rejonie 1664-1680 pkt. Po obronie wsparcia można oczekiwać na trwalsze odbicie. Dziś w kalendarzu: 06:30 (Japonia) (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 10-14.10.16

  (...) możliwa jest obrona wsparcia w okolicy 1.0950-1.0970 USD. To może doprowadzić do odbicia w okolice 1.1070 USD. W dalszej perspektywie ryzyko spadków w rejon 1.08 USD. Złoto - W krótkim (...)

 • Kupno mieszkania: po pierwsze lokalizacja!

  (...) się największą popularnością Jak wynika ze statystyk, najpopularniejszymi są Mokotów i Wola – to właśnie tam sprzedaje się najwięcej mieszkań. Dalej w rankingu plasują się kolejno (...)

 • SEAT Leon Cupra 290 - wilk w owczej skórze

  (...) tej wersji mowa, to wciąż wilk w owczej skórze. Gdyby nie dodatkowe oznaczenia i emocjonujący wyraz na tylnej klapie, nie każdy dostrzegłby, że to najmocniejszy produkt w gamie SEAT-a. Owszem, (...)

 • MyLady.pl - Regulamin zakupów, oferta handlowa odzieży damskiej xxl, tabela rozmiarów.

  Czytaj więcej: Damska


strony : [ 1 ]
 
17
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3142
CHF 3,9709
USD 3,9265
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.