eGospodarka.pl

 • Ustawa frankowa z błędem. Czy średni kurs NBP okaże się nielegalny?

  (...) to, że przyznaje znacznie wyższy zwrot osobom, które zaciągnęły kredyty indeksowane. Dotyczy to nawet sytuacji, gdy w rzeczywistości spread kredytu indeksowanego i denominowanego były (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Cesja leasingu, poznaj opinie o Panasonic VIERA TX-L37S10E czy przeglądaj oferty pracy z miasta przeworsk.


 • Ceny produktów rolnych IX 2016

  (...) pszenicy w skupie , wzrosły do 61,19 zł/dt, tj. o 2,8%, ale w odniesieniu do września 2015 r. były niższe o 6,7%. Na targowiskach za 1 dt pszenicy płacono 74,26 zł, tj. więcej o 0,9% niż w (...)

 • Lada dzień polski fiskus dowie się o twoim koncie za granicą

  (...) Gospodarczej i Rozwoju wynika, że do końca września przyszłego roku zagraniczne banki z 54 krajów dostarczą do polskiego fiskusa szczegółowe informacje o rachunkach bankowych należących do (...)

 • Repolonizacja firm z podatkiem od czynności cywilnoprawnych

  (...) choć tego słowa najczęściej używa się w przypadku banków. Ale w wielu branżach przejmowanie firm działających w kraju od ich zagranicznych właścicieli jest już codziennością. Na taki (...)

 • Aport w zamian za udziały spółki: agio bez podatku

  (...) Wnioskodawca, , w przyszłości może wnieść do innych spółek kapitałowych wkłady niepieniężne (w różnej formie: nieruchomości, wartości niematerialnych i prawnych itp.) w zamian z (...)

 • W Dzień Seniora przypominamy 6 zasad rozsądnego kupowania

  (...) Konsumentów pokazuje, że utrapieniem starszych konsumentów są również próby "wciskania" im produktów i usług zupełnie niedopasowanych do ich potrzeb. Klasycznym przykładem może tu być (...)

 • Social media. Kreują wizerunek firmy czy generują kryzysy?

  (...) ukierunkowane na interakcje z użytkownikami. Jak podkreślają Praktycy, owa interaktywność oznacza także otwartość na dialog w przypadku skarg i zażaleń konsumentów oraz radzenie sobie z (...)

 • Wygrana Trumpa może podnieść ceny złota

  (...) notowań złota na świecie. Najpierw od początku roku mieliśmy do czynienia z gwałtownym wzrostem cen kruszcu, co zakończyło trzyletni trend spadkowy. Co i rusz rynkiem targały kolejne (...)

 • Użytkowanie wieczyste: czy nowe przepisy zmienią rynek mieszkaniowy?

  (...) sprzedaży w Polnord S.A. Biorąc pod uwagę, że dla udziałów związanych z prawem własności lokali mieszkalnych, lokali usługowych oraz hal garażowych są obecnie na wysokim poziomie (...)

 • Oszczędzanie pieniędzy po polsku? Wyprzedza nas Tajlandia

  (...) opłaci” – to jedno z tych haseł propagandowych z czasów PRL-u, które Polacy powinni wziąć sobie do serca. Niestety, ani nie byliśmy, ani nie jesteśmy oszczędnym narodem. Według danych (...)

 • Produkcja w Polsce IX 2016

  (...) przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) była we wrześniu br. o 3,2% wyższa niż przed rokiem (kiedy notowano wzrost o 4,0%) i o 10,4% wyższa (...)

 • Koniunktura konsumencka X 2016

  (...) syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej obniżył się o 1,3 p. proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca i ukształtował na poziomie -3,7. Dla większości składowych (...)

 • Monitoring mediów: cytowania IX 2016

  (...) wrześniu w grupie dzienników ogólnopolskich najczęściej cytowana była Gazeta Wyborcza (218). Publicyści odwoływali się do tekstu „Czy Kaczyński wie o układzie w PWPW” oraz do tych (...)

 • EUR/USD - nadal bez odbicia, złoto i ropa w górę

  (...) - Debata Clinton-Trump, 10:30 (Wlk. Brytania) - Wyniki sprzedaży detalicznej, 13:45 (Strefa Euro) - Decyzja ECB ws. stóp procentowych (prognoza 0,0%, poprzednio 0,0%), 14:30 (Strefa Euro) (...)

 • Polski rynek nieruchomości handlowych III kw. 2016

  (...) rynek nieruchomości handlowych nie doczekał się rewolucji. Pojawiło się na nim zaledwie 7 500 mkw. nowej powierzchni powstałej w ramach rozbudowy Galerii Rynek w Tomaszowie Lubelskim oraz 3 800 (...)

 • Apartamenty Villa Nobile w rozbudowie

  (...) cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na dogodną lokalizację oraz dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta. Nie inaczej jest w przypadku Apartamentów Villa Nobile. Za decyzją (...)

 • S&P500 - nieznaczne przekroczenie oporu na poziomie 2138 pkt.

  (...) Opór znajduje się w rejonie 1750 pkt. Jeśli zostanie przebity to otworzy się droga do oporu w rejonie 1770 pkt. W wielosesyjnej perspektywie możliwe są spadki. Wsparcie znajduje sie w okolicy (...)

 • Po debacie Clinton-Trump czas na EBC

  (...) zmian kształtu polityki monetarnej. Rada Prezesów najczęściej dokonuje dostosowań jej parametrów gdy podejmowane kroki może uzasadnić rewizjami projekcji makroekonomicznych. Uważamy, że tym (...)

 • Infiniti Q30 2.0T Sport na piątkę z plusem

  (...) że to Mercedes klasy A w przebraniu. Musiałby jednak gdzieś przeczytać taką "mądrość", bo design Q30 kompletnie tego nie zdradza. Choć rozstaw osi jest taki sam (2,7 metra), japoński (...)

 • Ocieplanie budynku i instalacje wewnętrzne szybsze i łatwiejsze

  (...) 2015 r. pozwala na szybsze i prostsze docieplanie budynków o określonych parametrach. Przed wejściem w życie zmian na zgłoszenie można było ocieplać tylko budynki o wysokości do 12 m (...)

 • Agencja Nasienna - Ochrona prawna odmian roślin rolniczych, licencje, dokumentacja nasienna, ograniczanie szarej strefy w nasiennictwie.

  Czytaj więcej: Organizacje


strony : [ 1 ]
 
20
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3189
CHF 3,9785
USD 3,9359
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 




O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.