eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • To prawie pewne: w 2018 r. koniec podatku liniowego dla firm

  (...) PIT obowiązuje w Polsce od 2004 r. Pozwala przedsiębiorcom płacić podatki w wysokości 19%, ale w zamian za rezygnację ze wspólnego rozliczania się z małżonkiem, z możliwości korzystania z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-40(20), poznaj opinie o 4World Słuchawki iPhone 106 - douszne | czarno-srebrne czy przeglądaj oferty pracy z miasta lidzbark.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 41/2016

  (...) (tzn. aktywa gospodarstw domowych) na koniec pierwszego kwartału tego roku wyniosły 1 bilion 786 miliardów złotych. Natomiast wg BIK łączne zadłużenie kredytobiorców mieszkaniowych na (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 41/2016

  (...) CETA. Umowa o wolnym handlu między UE a Kanadą została wynegocjowana i czeka ją ryzykowny proces ratyfikacyjny. Kilka dyskusji polskiego rządu jeszcze nie zakończyło się akceptacją dla jego (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 41/2016

  (...) APEC. Chiny liczą, że na listopadowym szczycie w Peru dojdzie do postępu w budowie Obszaru Wolnego Handlu Azji i Pacyfiku (FTAAP). Ma to być odpowiedź na amerykańską inicjatywę Partnerstwa (...)

 • Nie bądź jak Pippa Middleton, chroń nagie zdjęcia partnera

  (...) zdjęcia sławnej osoby stały się celem kradzieży. W 2014 roku , Kirsten Dunst i kilkudziesięciu innych celebrytek zostały skradzione z kont iCloud i Google Drive. W tym roku, prywatne zdjęcia (...)

 • Wiaty, zjazdy i przydomowe oczyszczalnie: mniej formalności

  (...) wiaty o powierzchni nieprzekraczającej 5 mkw można było budować na zgłoszenie, bez względu na przeznaczenie działki, na której miałyby powstać. Zgodnie z nowymi przepisami budowlanymi (...)

 • Inwestowanie w fundusze wierzytelności nie dla każdego

  (...) inwestor dostrzegał duży potencjał tkwiący w tego typu działalności, jedyne rozwiązania, z których mógł skorzystać to akcje spółek wierzytelnościowych dostępne na Giełdzie Papierów (...)

 • Zasiłek pielęgnacyjny czy dodatek?

  (...) Społecznych, natomiast zasiłek – Gmina. Skąd to zamieszanie? Przez długi czas tylko ZUS wypłacał zarówno zasiłki jak i dodatki pielęgnacyjne. Później wypłatę zasiłków przejęły (...)

 • Partner Opony Polska - Ogólnopolska sieć stacji obsługi. Opony i akumulatory dla samochodów osobowych, ciężarowych, budownictwa i przemysłu. Obsługa klientów flotowych.

  Czytaj więcej: Usługi


strony : [ 1 ]
 
16
październik 2016

październik 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2955
CHF 3,9457
USD 3,8965
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.