eGospodarka.pl

 • Czy warto kupować sprzęt elektroniczny online?

  (...) Polska, przeprowadzonego na zlecenie Trusted Shops, już prawie połowa Polaków kupuje online przynajmniej raz w roku. 13% spośród osób robiących zakupy przez internet dokonuje ich nawet dwa (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Jupiter 2014 Standard, poznaj opinie o GABI Krzesło P-09 czy przeglądaj oferty pracy z miasta nakło nad notecią.


 • PKO BP ma prezent na Dzień Dziecka

  (...) aplikacji dziecko może przede wszystkim sprawdzać saldo swojego konta, ale jest to podstawowa i oczywiście tylko jedna z jej możliwości. Kolejną jest np. możliwość tworzenia wirtualnych (...)

 • Plan 500+, czyli jak oszczędzać na przyszłość dziecka

  (...) to propozycja, z której skorzystać mogą wszyscy, zarówno nowi, jak i dotychczasowi, klienci Deutsche Banku. Muszą jedynie potwierdzić fakt posiadania dziecka, które nie ukończyło jeszcze 18 (...)

 • Wspólnota mieszkaniowa - nowe zasady głosowania

  (...) wprowadzenie pewnych praktycznych rozwiązań dotyczących podejmowania uchwał we przy istnieniu współwłasności lokali. Dodany przepis art. 1a definiuje pojęcie właściciela lokalu, także (...)

 • GUS o PKB w I kw. 2016 r.

  (...) produkt krajowy brutto (PKB) wyrównany sezonowo (w cenach stałych przy roku odniesienia 2010) obniżył się realnie o 0,1% w porównaniu z poprzednim kwartałem, kiedy odnotowano wysoki wzrost i (...)

 • To już pewne. Sposób zapłaty zdecyduje o kosztach podatkowych

  (...) autorstwa PiS (i przyjętym niemalże tylko jego głosami, opozycja była bowiem przeciwna ustawie) można z bardzo dużym prawdopodobieństwem przyjąć, że w przyszłym roku stanie się ona (...)

 • Smartfony ASUS ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe i ZenFone 3 Ultra

  (...) Deluxe to flagowy model nowej serii. Jednobryłowa obudowa z krawędzią o grubości 4,2 milimetra została wykonana z mocnego, ale lekkiego aluminium, a jej tylny panel został pozbawiony linii (...)

 • Rynek mieszkaniowy: największe miasta Polski V 2016

  (...) zróżnicowana. Tym, co łączy wszystkie miasta, jest znaczna . Kredytobiorcy ciągle mogą liczyć na dość niewygórowane raty, ale powinni zachować ostrożność. – Wysokość raty powinna (...)

 • Lepsze obligacje korporacyjne niż najwyższe dywidendy?

  (...) i naturę oraz zróżnicowany charakter osiąganych dochodów, uważa się, że trudno wprost porównywać akcje z obligacjami. Jednak inwestorzy z natury rzeczy takich porównań i wyborów (...)

 • Czy biura podróży znowu będą upadać?

  (...) wycieczek zagranicznych spadają. Zgodnie z analizami przeprowadzonymi na początku tego roku średnia cena pobytów rozpoczynających się w pierwszym tygodniu sierpnia 2016 r. jest niższa od (...)

 • 3 główne trendy na rynku CRM

  (...) w dobie wielokanałowości, stanowi nie lada wyzwanie. Które trendy w CRM mają obecnie największy wpływ na branżę reklamową? CLV – gorący trend w reklamie online Choć Customer Lifetime (...)

 • Inwestowanie w złoto. Bezpieczna przystań inwestora?

  (...) rosnące zainteresowanie save havens, miejscami gdzie bezpiecznie można zaparkować kapitał, nawet jeśli trzeba będzie za to zapłacić. Zjawisko stało się bardziej intensywne z powodu (...)

 • Obsługa trudnego klienta - kamizelki ratunkowe

  (...) nas jako opiekun powinien znać podstawowe metody radzenia sobie w ciężkich sytuacjach w obsłudze, dzięki czemu zwiększa szansę na budowanie pozytywnego doświadczenia klienta oraz zmniejsza (...)

 • Brak czynności opodatkowanych = korekta VAT od środków trwałych

  (...) Wnioskodawca jest jednostką budżetową Marszałka Województwa wykonującą zadania zlecone administracji rządowej na podstawie ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne. Zgodnie ze (...)

 • Pełne odliczenie VAT od samochodu: istotna konstrukcja, nie przegląd

  (...) WSA w Olsztynie z dnia 17 marca 2016 r., sygn. akt I SA/Ol 54/16 (orzeczenie prawomocne). Przypomnijmy, obecnie prawo do pełnego odliczenia podatku naliczonego dają jedynie te samochody, które (...)

 • Rynek pracy: warunki dyktuje pracownik

  (...) wpływa z jednej strony sytuacja ekonomiczna, z drugiej trendy społeczne związane m.in. z wejściem na tzw. “pokolenia Millenialsów”. Więcej miejsc pracy Europa Zachodnia oferuje więcej (...)

 • Mikrofirmy: kredyty, pożyczki, depozyty IV 2016 r.

  (...) dla przedsiębiorców indywidualnych znowu wyraźnie rosną. W kwietniu – jak poinformował Narodowy Bank Polski - ich wartość wyniosła blisko 60,1 mld zł, co oznacza wzrost w stosunku do (...)

 • Kup mieszkanie na wynajem i nie strać

  (...) Polaków . Dlatego nawet nie dysponując pełną kwotą, która pozwalałaby na sfinalizowanie zakupu, część z nas decyduje się na wsparcie finansowe oferowane przez banki. Co prawda, mamy tym (...)

 • Złoty pod 4,40

  (...) czas by powiedzieć: „sprawdzam” i zweryfikować, czy gotowość decydentów do wznowienia zacieśniania trafi na moment poprawy danych z USA. Dziś przed nami m.in. PCE Core, czyli preferowana (...)

 • Gospodarstwa domowe w 2015 roku

  (...) na osobę w zaokrągleniu do 1 zł wyniósł w 2015 r. 1386 zł i był realnie wyższy o 4,3% od dochodu z roku 2014. Przeciętne miesięczne na osobę w 2015 r. osiągnęły wartość 1091 zł (...)

 • Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D AT Instyle - hit czy kit?

  (...) każdy widzi... Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. Taki wstęp, choć trąci truizmem, to w zasadzie konsystencja wyglądu każdej terenówki. Dwie bryły zwalistego nadwozia, minimum (...)

 • Programy komputerowe bez licencji: polski chleb powszedni

  (...) jakie udało się osiągnąć Polsce w całej historii badania BSA Global Software Survey, którego tegoroczna edycja zatytułowana była „Wykorzystywanie szans poprzez zgodność z licencjami” (...)

 • Amix - Producent i dystrybutor mebli oraz związanych z nimi elementów.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
31
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3820
CHF 3,9701
USD 3,9369
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.