eGospodarka.pl

 • Hyundai Tucson 2.0 CRDi 6AT 4WD Premium

  (...) mały Santa Fe. I nie ma w tym przesady. Twórca exterieru tego modelu, „nadworny” projektant Kii, Peter Schreyer, nie bawił się w konwenanse. Nieco zmniejszył skalę, dodał trochę cech (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rw-3, poznaj opinie o Ziaja Tonik normalizujący czy przeglądaj oferty pracy z miasta sanok.


 • Specjalne promocje od T-Mobile

  (...) zdecydują się przenieść numer do T-Mobile, skorzystają z superpromocji: przez 4 miesiące rozmowy, SMSy, MMSy bez limitu i 100 GB w abonamencie tylko za 10 złotych miesięcznie. Umowa jest (...)

 • Mieszkanie dla młodych finiszuje po raz drugi

  (...) o dopłaty z programu spadła, gdyż , które mogą zostać wypłacone w tym roku. Wzrosło jednak zainteresowanie środkami przeznaczonymi na dopłaty, które będą wypłacane w 2017 r. i 2018 r (...)

 • Rozliczenie (importu usług) VAT od umów prowizyjnych

  (...) miejsce na terytorium Polski, a podmiot ten jest polskim podatnikiem podatku od towarów i usług, to rozliczenie odbywa się poprzez wystawienie faktury przez pośrednika za wykonaną przez niego (...)

 • Martwe przepisy czyli ustawa o zawodzie psychologa

  (...) fakt, że coraz częściej prywatne opinie psychologów stają się dowodem w sprawie w postępowaniach sądowych dotyczących ustalenia kontaktów z dziećmi, odebrania praw rodzicielskich czy (...)

 • Obroty na rynkach GPW IV 2016 r.

  (...) w ramach arkusza zleceń osiągnęły w kwietniu 2016 r. wartość 13,2 mld zł, czyli o 20,8% mniej niż rok wcześniej. Liczba transakcji w kwietniu 2016 r. wyniosła 1,4 mln odnotowując wzrost o (...)

 • Blokowanie reklam: Polacy dobrze wiedzą, jak to robić

  (...) reklam może przyprawiać o zawrót głowy - roczne wyniki są dwucyfrowe, a liczba użytkowników blokujących zwyżkuje przeciętnie o 41 proc. w skali roku. Szacuje się, że na naszym globie mamy (...)

 • Miejsce opodatkowania VAT dostaw łańcuchowych: ważny transport

  (...) fakturowane przez kilku kontrahentów, gdzie pierwszy z podmiotów w łańcuchu wysyła zamówiony towar bezpośrednio do finalnego nabywcy, stanowią dostawy łańcuchowe (szeregowe). Faktycznie (...)

 • Działalność gospodarcza w Niemczech? Przedsiębiorcy polecają ekspansję za Odrę

  (...) i klientów to najpopularniejsza motywacja ekspansji na niemiecki rynek – ten powód wskazuje prawie 79% badanych. Blisko 1/3 respondentów wymienia potrzebę zwiększenia skali działania, a (...)

 • Daimler otworzy w Jaworznie fabrykę silników

  (...) części i komponentów do budowy aut, składający się z ponad 600 fabryk, który zapewnia sprawniejszą logistykę, niższe koszty transportu i pewniejszy łańcuch dostaw, to bez wątpienia jedna (...)

 • Modernizacja polskiej armii. Szturm na 130 miliardów

  (...) r. od Amerykanów 48 używanych myśliwców F-16 (Jastrząb) za niespełna 3 mld dol. (pożyczonych od Stanów Zjednoczonych), Wojsko Polskie nie miało takich środków na zbrojenia, jakimi (...)

 • Tajemniczy klient nie rozpozna kosztów uzyskania przychodu

  (...) Spółka (czynny podatnik VAT) zajmuje się badaniem rynku i opinii. Do katalogu swojej oferty zamierza wprowadzić badania „” w punktach sprzedaży. Usługa ta polegać będzie na wizycie (...)

 • Koszty podatkowe gdy brak przychodów z prywatnego najmu

  (...) najmem można zaliczyć czynsz, opłaty za media, zaciągniętego na zakup wynajmowanej nieruchomości, czy koszt jej remontu. Naliczać można tutaj także odpisy amortyzacyjne. Dany lokal czy (...)

 • JA + Wściekły Zestaw od 5 maja w salonach Plusa

  (...) nieprzekroczenia miesięcznej kwoty wydatków określonej wielkością doładowania. W ramach tej kwoty klient otrzymuje uniwersalny pakiet zawierający minuty do wszystkich sieci komórkowych (...)

 • Srebro - inwestycja dla tych, którzy nie wierzą w złoto?

  (...) położył krzyżyk, ponieważ trwająca tam bessa jeszcze w ubiegłym roku wydawała się nie mieć końca. Od historycznego rekordu z 2011 r., kiedy cena dobiła do 1 895 dolarów za uncję (...)

 • Cyfryzacja w przemyśle: szansa, czy zagrożenie?

  (...) do szeroko rozumianej produkcji (m.in. w kontekście re-industrializacji Europy), zakładające stosowanie nowoczesnych technologii informatycznych (ICT) w całym procesie wytwórczym – od (...)

 • Wakacje 2016: o popycie zadecydują terroryzm i koniunktura?

  (...) 2016 na razie nie ubywa Nie ma chyba bardziej nurtującej naszą branżę kwestii niż rozważania i pytania odnośnie obecnej i dalszej koniunktury w tegorocznym sezonie letnim. Na ten temat sporo (...)

 • Rynek nieruchomości w Polsce I-III 2016

  (...) równowaga między podażą a popytem na sprawia, że ceny ofertowe mieszkań utrzymują się na stabilnym poziomie. W największych miastach - Warszawie i Krakowie - średnie ceny ofertowe spadły (...)

 • Cyberprzestępcy i ich zupełnie legalne narzędzia

  (...) wykorzystywane w cyberatakach stają się coraz bardziej skuteczne i dostępne. To oznacza, że zagrożenie dla użytkowników i firm mogą teraz stanowić nawet mniej profesjonalne ugrupowania (...)

 • Telefon myPhone 6200 od 5 maja w Biedronce

  (...) prostych i funkcjonalnych rozwiązań. Całość została zaprojektowania w eleganckim i klasycznym stylu. Zastosowano w nim czytelną czcionkę dobrze widoczną na kontrastowym kolorowym (...)

 • Rynek finansowy w fazie wyczekiwania

  (...) fanem indeksu ISM, czy wskazań raportu ADP, można zbudować przeciwne oczekiwania względem jutrzejszych danych Departamentu Pracy USA. Odczyt kwietniowego indeksu ISM dla usług na poziomie 55,7 (...)

 • EUR/USD - krytyczne wsparcie na 1.1420-1.1450 USD

  (...) Szwajcaria, Norwegia - dzień wolny, 03:30 (Australia) - Sprzedaż detaliczna, 03:45 (Chiny) - Indeks PMI dla usług, 10:30 (Wlk. Brytania) - Indeks PMI dla usług, 14:30 (USA) - Wnioski o zasiłek (...)

 • S&P500 - przewaga podaży

  (...) rejonie 1880 pkt. otwiera drogę do spadków w okolice 1800 pkt. Może się to stać w ciągu kilku sesji. Potem można oczekiwać na trwalsze odbicie (wykres 1). Dziś w kalendarzu: Japonia (...)

 • Praca kontra dom: jakie strony www królują w tych miejscach?

  (...) (gemiusAudience) przynosi odpowiedź na pytanie o to, jakie strony oglądamy w domu, a na jakich skupiamy uwagę w pracy. Marcowe statystyki pokazują, że liderem oglądalności w biurze jest (...)

 • 500 zł na dziecko pomoże w zakupie mieszkania?

  (...) można będzie połączyć z MdM-em Tempo gromadzenia dodatkowego kapitału na cele mieszkaniowe oczywiście będzie zależało od tego, jaka część dopłaty z nie zostanie przeznaczona na (...)

 • Portal HDTV - Informacje na temat telewizji wysokiej rozdzielczości.

  Czytaj więcej: Cyfrowa


strony : [ 1 ]
 
5
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4003
CHF 4,0005
USD 3,8475
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.