eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 19/2016

  (...) i Rozwoju dynamika polskiego PKB w 2016 roku wyniesie 3,6 proc., a w 2017 r. 3,4 proc. (jeszcze w listopadzie 2015 r. bank prognozował tegoroczny wzrost na poziomie ok. 3,3 proc.). Według GUS (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Oświadczenie o odrzuceniu spadku, poznaj opinie o Tescoma Wyciskacz do ziemniaków HANDY czy przeglądaj oferty pracy z miasta starachowice.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 19/2016

  (...) zawinił, a cygana powiesili. Taka sytuacja ma miejsce w sprawie afery LuxLeaks. Polegała ona na tym, że dzięki umowom zawieranym z władzami finansowymi Luksemburga ponad 300 koncernów płaciło (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 19/2016

  (...) tego roku będzie musiała podjąć decyzję w sprawie uznania Chin za gospodarkę rynkową w ramach WTO. Politycy obawiają się, że pozytywna decyzja spowoduje duże zagrożenie dla unijnego (...)

 • NSA: Zwrot VAT w terminie 25 dni bez kompensaty należności

  (...) VAT naliczony, odliczenie VAT, odliczenia podatku VAT, kompensata wzajemnych zobowiązań, kompensata zobowiązań Z ustawy o podatku od towarów i usług wynika dla podatników prawo do żądania (...)

 • Rękojmia a gwarancja. 5 różnic

  (...) z przepisów prawa. Z art. 556 Kodeksu cywilnego wprost wynika, że sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną (). Czy wymagane jest (...)

 • Amazon porywa Polaków. Dyskutujemy o nim 3 razy częściej

  (...) temat giganta e-commerce pojawia się na Facebooku i Twitterze, choć olbrzymią rolę odgrywa także YouTube. W filmach i komentarzach pod nimi Polacy wymieniają się m.in. interesującymi ofertami (...)

 • Podróż samolotem: kosmiczne ceny przekąsek

  (...) wody butelkowanej. Przeciętnie 500 ml niegazowanej wody w supermarkecie kosztuje 0,97 zł, podczas gdy na pokładzie za tę samą pojemność zapłacimy blisko 11 zł, czyli jedenaście razy (...)

 • Ile kosztuje nowa kawalerka?

  (...) Corp W każdym z naszych projektów można znaleźć mieszkania jednopokojowe. Powierzchnia tego typu lokali zaczyna się od 25 mkw. Oferujemy także dwupokojowe liczące 34 mkw. Ich udział w (...)

 • Kaefer S.A. - Firma zakładająca izolacje przemysłowe tj. izolacje termiczne, akustyczne i zabezpieczenia przeciwpożarowe.

  Czytaj więcej: Bezpieczeństwo i ochrona


strony : [ 1 ]
 
15
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4016
CHF 3,9944
USD 3,8775
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.