eGospodarka.pl

 • Marka globalna czy lokalna? Kraj pochodzenia produktu ma znaczenie

  (...) mieszkańców obu Ameryk, pochodzenie marki jest mniej istotne niż pozostałe czynniki wpływające na wybór (średnio zdaniem 35% respondentów z Europy, 32% z Ameryki Północnej oraz 31% z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KW-WU, poznaj opinie o Pharmaceris P PURI-ICHTILIUM Żel do mycia ciała i skóry głowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta kartuzy.


 • Czy cena benzyny mogłaby spaść do 2 zł?

  (...) około 55% - 60% ostatecznej ceny paliwa Wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy, jak duży jest udział wszystkich dodatkowych obciążeń w detalicznej cenie 1 litra paliwa. Dla , sprzedaż paliw (...)

 • Kredyt hipoteczny: od dziś już na niego nie pracujesz

  (...) 2016 roku przypada Dzień Wolności Hipotecznej. Jest to symboliczna data, od której przeciętny obywatel przestaje w danym roku zarabiać na obsługę kredytu, a zaczyna na siebie. Z obliczeń (...)

 • Podatek od nieruchomości przy umowie najmu lub dzierżawy

  (...) dla wynajmujących rozliczających się z przychodów z najmu na zasadzie . Zacznijmy jednak od początku. Opodatkowaniu podlegają grunty, budynki lub ich części a także budowle lub ich (...)

 • Zakup mieszkania od męża z ulgą mieszkaniową

  (...) od chwili nabycia nieruchomości, aby uniknąć zapłaty podatku od dochodu z jej sprzedaży. Ale ci, którzy nie mogą tyle czekać, mogą skorzystać ze zwolnienia, o ile uzyskane pieniądze (...)

 • Udziały w amerykańskiej spółce osobowej w podatku dochodowym

  (...) Wnioskodawca - polski , jest jedynym wspólnikiem (posiada 100% udziału w zysku) w amerykańskiej spółce Limited Liability Company (dalej LLC). Spółka ta nie posiada podmiotowości prawnej - nie (...)

 • Obligacje korporacyjne w rozkwicie

  (...) , najczęściej uwagę zwraca się na jego imponującą dynamikę i zwiększający się szybko udział w finansowaniu firm, a więc i rosnącą rolę w gospodarce. Warto jednak przyjrzeć się (...)

 • Papierosy mentolowe zakazane. 10 zmian, które czekają palaczy

  (...) Europie – 10 najważniejszych zmian Większe i obowiązkowe graficzne ostrzeżenia zdrowotne Graficzne ostrzeżenia zdrowotne składające się ze zdjęć, tekstu i informacji o zaprzestaniu (...)

 • Jak ustawa gruntowa wpłynie na rynek mieszkaniowy?

  (...) Corp S.A. na pewno niekorzystnie wpłyną na rynek nieruchomości, utrudniając nie tylko realizację nowych inwestycji, ale również stanowiąc podstawę do wzrostu cen mieszkań. Wpływają na (...)

 • Ochrona przed ransomware w 10 krokach

  (...) formą , które infekuje urządzenia, sieci i centra danych. Sprawia ono, że dostęp do danych staje się niemożliwy do czasu, kiedy użytkownik lub organizacja nie zapłaci okupu. Skala strat w (...)

 • AIRWAY MEDIX S.A. debiutuje na GPW

  (...) Początki firmy sięgają 29.09.2010 r., kiedy to swoją działalność rozpoczęła spółka Airway Medix sp. z o.o. W wyniku połączenia spółek Airway Medix sp. z o.o. oraz Airway Medix Bis Sp. (...)

 • Co piąta faktura przeterminowana ponad 90 dni

  (...) pozostać na ścieżce wzrostu i podskoczyć o kolejne 1,1 proc., to obraz upadłości przedsiębiorstw pozostaje niejasny. Odpowiada za to przede wszystkim wzrost ilości opóźnień w (...)

 • Nieruchomości komercyjne w Europie: hamowanie po rekordach

  (...) w pierwszych trzech miesiącach bieżącego roku sięgnęła 46,5 mld EUR, co jest wynikiem o 14% niższym od osiągniętego w I kw. 2015 r. Pomimo ogólnego wyhamowania aktywności, na mniejszych (...)

 • Open space czy modern office? Gdzie chcemy pracować?

  (...) pytania poszukiwała firma CBRE. W tym celu postanowiono zbadać, jak postrzegane są powierzchnie biurowe w Polsce. O opinię zapytano ponad 500 . Badano m.in., czego oczekują od biura oraz jakie (...)

 • Nowy Ford Edge

  (...) flagowy SUV Forda dla Europy oferuje technologie, w tym między innymi: - Active Noise Control (aktywna kontrola hałasu), która działa podobnie jak słuchawki likwidujące hałas poprzez (...)

 • Dane osobowe przedsiębiorców w CEIDG bez ochrony?

  (...) r., po niemal 8-miesięcznym vacatio legis w życie weszły przepisy nowelizujące ustawę o swobodzie działalności gospodarczej. Zmiana ta, choć nie dotyczyła ustawy o , przewraca do góry (...)

 • Smartfon Bluboo Xfire 2 z czytnikiem linii papilarnych

  (...) procesor MediaTek MT6580 1,30 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować do 64 GB za pomocą karty microSD. Zapisane dane można zabezpieczyć, blokując (...)

 • Jak nazwać sklep internetowy?

  (...) pozoru jest nieskomplikowany – ma być chwytliwa, prosta do zapamiętania i wpisania w przeglądarce, a jednocześnie wyróżniająca się na tle konkurencji. Problem w tym, że, jak się wydaje (...)

 • Dolar nie traci mocy

  (...) posiedzenia FOMC to (poza umocnieniem jena) odrabianie strat przez dolara amerykańskiego, przede wszystkim do walut surowcowych i świata emerging markets. Tendencji tej sprzyjają kolejne głosy z (...)

 • 5 mitów na temat outsourcingu

  (...) dla dużych firm Rozumiejąc outsourcing jako „korzystanie z zewnętrznych usługodawców dla obsługi własnych procesów biznesowych, gdzie rozliczenie następuje na podstawie określonych (...)

 • Nowelizacja Kodeksu pracy: zakaz pracy kobiet złagodzony

  (...) wskazywał, iż nie wolno zatrudniać kobiet przy pracach szczególnie uciążliwych lub szkodliwych dla zdrowia. Na podstawie tego przepisu Rada Ministrów wydała rozporządzenia z dnia 10 (...)

 • DS 4 Crossback 1.2 PureTech Be Chic - podbije serca klientów?

  (...) pokłady stylu, którymi emanuje z każdej strony. Wszechobecne krągłości i chromowane uzupełnienia zdradzają, że mamy do czynienia z czymś oryginalnym. I rzeczywiście tak jest. Trudno bowiem (...)

 • Wypowiedzenie umowy leasingu - kiedy możliwe?

  (...) iż wypowiedzenie umowy leasingu jest dopuszczalne tylko w przypadkach wprost przewidzianych przepisami prawa. Niedopuszczalne jest zatem przyznanie, czy to finansującemu, czy korzystającemu (...)

 • Audio Klan - Dystrybutor oferuje profesjonalny sprzęt stereo, audio-video i projektory.

  Czytaj więcej: Elektronika


strony : [ 1 ]
 
24
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4482
CHF 4,0105
USD 3,9789
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.