eGospodarka.pl

 • Gemini Park Tychy z kamieniem węgielnym

  (...) Tychy będzie nowoczesnym, liczącym około 36 tys. mkw. powierzchni najmu z parkingiem na 1,1 tys. pojazdów. W obiekcie planowo znajdzie się 130 lokali przeznaczonych dla popularnych marek (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-36L(10), poznaj opinie o Tescoma Myjka SPACE PRESIDENT czy przeglądaj oferty pracy z miasta nowy targ.


 • Przegląd samochodu: co sprawdza stacja kontroli pojazdów?

  (...) lat, są zobligowani przepisami do wykonywania przeglądu technicznego nie rzadziej niż raz w roku. Jedynie nowo wyprodukowane auta muszą trafić do Stacji Kontroli Pojazdów przed upływem trzech (...)

 • Kariera zawodowa: tych 5 błędów staraj się unikać

  (...) profesjonalistom, bez względu na branżę, w której pracują. Mimo że każda kariera przebiega indywidualnie i charakteryzuje się innymi wyzwaniami, to według Katarzyny Pączkowskiej, Business (...)

 • Jak są liczone odsetki od zaległości podatkowych?

  (...) zwłokę Przepisy wskazują, że stawka odsetek za zwłokę jest równa sumie 200% podstawowej stopy oprocentowania kredytu lombardowego, ustalanej zgodnie z przepisami o Narodowym Banku Polskim, i (...)

 • Zwolnienie podmiotowe z VAT nie dla obcokrajowca?

  (...) otwierają firmy, są traktowani jako podatnicy VAT. Art. 15 ust. 1 ustawy o VAT mówi, że podatnikami są osoby prawne, jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej oraz osoby fizyczne (...)

 • Śniadanie do pokoju jako usługa cateringowa z odliczeniem VAT?

  (...) Wnioskodawca zajmuje się m.in. . Jego klienci mogą skorzystać także z opcji wykupu śniadań. Posiłki takie przygotowuje zewnętrzna firma, która w formie gotowego posiłku dostarcza je pod (...)

 • Podróż samolotem lub koleją? Pamiętaj o swoich prawach

  (...) zniszczenie bagażu Prawa Pasażera: Prawo do odszkodowania. Za zniszczenie walizki lub zagubienie bagażu do górnej granicy 1131 SDR (co stanowi kwotę ok. 5500 PLN). Obowiązek udowodnienia (...)

 • BMW X4 35d xDrive – ciężki do zaszufladkowania

  (...) koniec kwietnia. Świeci słońce, dziewczyny chodzą w lekkich sukienkach, a ja siedzę w kawiarnianym ogródku i popijam modne latte. Właśnie wysiadłem z ponad trzystukonnego BMW, które (...)

 • Koniunktura przemysłowa V 2016

  (...) sekcji przeważają pozytywne oceny koniunktury. Od stycznia 2014 roku (z wyjątkiem grudnia 2014 i 2015) przetwórstwu przemysłowemu towarzyszą pozytywne opinie o koniunkturze. Budownictwo mniej (...)

 • Tiulówki na Facebooku, czyli moda w social media

  (...) rozwiązać zasięgając języka w social media, moda przegrywa tylko z pytaniami na temat… niedziałającej elektroniki i komputerów. Sukienki, sukieneczki: pilnie poszukiwane W dyskusje o (...)

 • Dobra zmiana? Nie dla deweloperów?

  (...) prąd Trzeba przyznać, że swoista rozbieżność, jaka od dłuższego czasu przybiera na sile pomiędzy koniunkturą na mieszkaniowym , a kondycją niemal całej reszty krajowej gospodarki, staje (...)

 • Nowy Kaspersky Internet Security for Mac

  (...) przegląda zasoby internetu, tysiące sieciowych skryptów śledzą każdy jego krok i wysyłają informacje do osób, które są tym zainteresowane. Dane te dotyczą odwiedzanych stron (...)

 • Staże budują wizerunek pracodawcy?

  (...) firmę Rynek szybko adaptuje się do zjawiska programów stażowych i chodzi nie tylko o duże korporacje. Rośnie liczba firm, które staż traktują nie jako proces wdrożenia kandydata w pracę w (...)

 • Rynek magazynowy w I kw. 2016 r.

  (...) br. popyt brutto sięgnął 683 000 mkw., z czego większość (55%) stanowiły nowe umowy i ekspansje, a pozostałą część przedłużenia kontraktów. Takie statystyki czynią to otwarcie (...)

 • Dotacje unijne dla IT część 3

  (...) uznało IT za obszar, w jaki zdecydowanie warto inwestować. Które z nich wyodrębniły TIK jako swoją specjalizację? Dolnośląskie, świętokrzyskie, śląskie, podkarpackie, małopolskie (...)

 • Kobiety w IT to ciągle rzadkość

  (...) to niespełna ponad 10% wszystkich pracujących w firmach i instytucjach sektora teleinformatycznego w naszym kraju. Jeżeli przyjrzeć się , to jest on jeszcze niższy - sięga zaledwie 5% (...)

 • Jakie trendy w polskim e-commerce?

  (...) Business Insider bacznie przyglądali się sytuacji na polskim rynku e-commerce. Oto kluczowe wnioski płynące z tej analizy. Wydatki na reklamę w internecie w górę Wartość oglądanych przez (...)

 • Polska branża motoryzacyjna perspektywiczna?

  (...) wszystkim dwie gałęzie – samochody i części do nich. Odnosząc się do tych pierwszych, Polska powoli odbija się od dna. W 2008 roku produkcja aut w Polsce osiągnęła pułap blisko 1 mln (...)

 • Upadłość konsumencka szansą na wyjście z długów

  (...) możliwe w bardzo sporadycznych przypadkach. Świadczyć mogą o tym dane prezentowane przez Centralny Ośrodek Informacji Gospodarczych, zgodnie z którymi od 2009 roku liczba postanowień sądu o (...)

 • Dolar wciąż na kursie?

  (...) z Fed, które potwierdzają tezę, że Fed chce zachować pełną opcjonalność na nadchodzących posiedzeniach FOMC. W wywiadzie dla Financial Times szef Fed w Bostonie Eric Rosengren stwierdził (...)

 • Smartfony Lenovo K5 i K5+ oraz Moto G4 i Moto G4+

  (...) Lenovo K5 i K5+ to smartfony, które dotrzymają kroku każdemu multimedialnemu entuzjaście. Dzięki ekranom HD i Full HD o przekątnej 5", świetnym aparatom z aplikacją do robienia zdjęć oraz (...)

 • Lenovo YOGA 900S, Ideapad Y900 oraz tablet TAB3 10 Business

  (...) tylko 999 g i ma 12,8 mm grubości, co jest zasługą nowej konstrukcji z włókna węglowego. Pojemna bateria pozwala na nawet 10,5 godziny pracy, sprawdzone podzespoły i stabilny system operacyjny (...)

 • Ułańska fantazja kandydata, czyli jak kłamiemy w CV

  (...) dobra znajomość języków obcych, świetna obsługa programów komputerowych, prawo jazdy, przebyte dodatkowe kursy – to kwestie, o których najczęściej – zgodnie z raportem „Kłamstwa w (...)

 • Sienkiewicz Jaroszewski Zamroch Radcowie Prawni Spółka Partnerska - Oferta usług doradztwa prawnego dla przedsiębiorstw. Toruń.

  Czytaj więcej: Kancelarie radcowskie


strony : [ 1 ]
 
23
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4293
CHF 3,9862
USD 3,9513
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.