eGospodarka.pl

 • Podatek handlowy v2.0: progresja podatkowa i nowe zwolnienia

  (...) celem jest opodatkowanie dużych sieci detalicznych. Nie wiadomo, czy będzie to ostatnia wersja. Ostatnio pojawiały się informacje, że może być więcej niż jedna propozycja ustawy. Stawki (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Informatyka, telekomunikacja - przykładowe CV (życiorys), poznaj opinie o Manta MM 626 czy przeglądaj oferty pracy z miasta krosno.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 21/2016

  (...) złożono ponad 2,44 mln wniosków, a na wypłatę tych świadczeń wydano ponad 1,3 mld zł. Bank Światowy przestrzega, że kondycja polskich finansów publicznych może ulec pogorszeniu, jeśli (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 21/2016

  (...) się kolejnych przeszkód w negocjacjach dot. umowy o wolnym handlu między USA i UE (Transatlantyckie Partnerstwo w dziedzinie Handlu i Inwestycji - TTIP). Obie strony mają świadomość tego, że (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 21/2016

  (...) szczyt przywódców G7 (siedmiu najbogatszych państw świata: USA, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Japonii, Niemiec i Kanady). W deklaracji końcowej przywódcy zwrócili uwagę na zagrożenia (...)

 • Osiedle Palladium: Dom Development buduje kolejne 214 mieszkań

  (...) zakłada powstanie trzech budynków wielorodzinnych o wysokości od 4 do 8 pięter, a w nich 214 mieszkań, z których każde zostanie wyposażone w loggię, balkon lub taras. Chętni ma mieszkania (...)

 • Wakacje 2016 z przyczepą? Przygotuj się!

  (...) rzadko „odpoczywa” w trakcie wakacji. Korzystamy z niego ciągnąc przyczepę kempingową, przewożąc np. konie, czy przyczepę podłodziową, dzięki której możemy przewieźć jacht do (...)

 • H&M bije Reserved. Gdzie kupujemy ubrania?

  (...) odnotowanymi w ostatnich latach, to okaże się, że dość znacznie podniósł się odsetek konsumentów, dla których głównym miejscem dokonywania zakupów odzieżowych są sklepy markowe (z 51% (...)

 • Kredyt gotówkowy: na przyjemności czy bieżące wydatki?

  (...) Badanie zrealizowane na zlecenie firmy Lindorff SA nie pozostawia wątpliwości - to nie zachcianki, ani przyjemności skłaniają Polaków do lub zadłużenia się na karcie kredytowej. 4 na 10 z (...)

 • Wiedza i Praktyka - Wydawca publikacji o tematyce dotyczącej m.in. podatków, VAT, rachunkowości, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy.

  Czytaj więcej: Prawo i ekonomia


strony : [ 1 ]
 
29
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4063
CHF 3,9795
USD 3,9393
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.