eGospodarka.pl

 • Płyty główne ASUS z serii Signature X99 oraz ROG Strix X99 Gaming

  (...) i stylu Bestsellerowe i wielokrotnie nagradzane płyty główne z serii ASUS X99 Signature powracają w nowej odsłonie, wyposażone w wiele funkcji i technologii podnoszących zarówno wydajność (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek dłużnika o umorzenie składek ZUS - abolicja, poznaj opinie o Winiary Kisiel o smaku cytrynowym bez cukru czy przeglądaj oferty pracy z miasta maków mazowiecki.


 • Rynek kredytów hipotecznych V 2016

  (...) zalecenia KNF dotyczące wprowadzenia dodatkowej ochrony przed ewentualnymi skutkami wzrostu stóp procentowych. Obecnie są one najniższe w historii, co powoduje, że kredyty mają niskie (...)

 • Polskie firmy: portfel należności IV 2016

  (...) 2015 r. (4,3% w skali rok do roku) pokazują bardzo duży impet polskiej gospodarki pozwalający firmom bezproblemowo wywiązywać się ze swoich zobowiązań. Bardzo wysokie wskazania INP są dobrym (...)

 • Zwolnienie z kasy: tak dla płatności PayU nie dla karty kredytowej

  (...) zapłaty znalazło się w poz. 38 załącznika do rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie zwolnień z obowiązku ewidencjonowania sprzedaży przy użyciu . Zwolnienie to obejmuje swym zakresem (...)

 • Jak zaległe składki ZUS ująć w kosztach uzyskania przychodu?

  (...) zasady oraz związane z nimi obciążenia publicznoprawne, w tym obowiązek zapłaty , ponoszone przez pracodawcę spełniają przesłanki uznania za koszt podatkowy. Ustawowy obowiązek zapłaty (...)

 • Dodatek za rozłąkę przy umowie zleceniu z podatkiem dochodowym

  (...) polskim rynku pracy. W rezultacie w niektórych branżach pracodawcy zaczynają o nich rywalizować. Wielu przedsiębiorców zatrudniających Ukraińców oferuje im noclegi i dowożenie na miejsca (...)

 • Kredyt hipoteczny niweluje podatek od darowizny

  (...) Wnioskodawca wraz z partnerką . Każdy z nich miał udział we własności w wysokości 50%. Budowa ta została sfinansowana . Obciążenie nieruchomości z tytułu hipoteki wynosi 377 000 zł, z (...)

 • PKO Bank Hipoteczny S.A. debiutuje na Catalyst

  (...) S.A. PKO Bank Hipoteczny S.A. został zawiązany w dniu 6 października 2014 roku, a działalność operacyjną rozpoczął 1 kwietnia 2015 roku, po uzyskaniu zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego. (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości IV 2016

  (...) w porównaniu do poprzednich miesięcy tylko w przypadku dwóch miast mamy do czynienia z istotnymi zmianami cen nabywanych lokalnie mieszkań. Pierwszym z tych miast jest Gdynia, gdzie średnia (...)

 • PKO Konto dla Młodych nie tylko dla studentów

  (...) otworzyć przez internet – wystarczy na stronie http://www.pkobp.pl/dzieci-uczniowie-i-studenci/konta/ wypełnić elektroniczny wniosek, a umowę rachunku do podpisu dostarczy kurier. Można też (...)

 • GEKOPLAST S.A. debiutuje na GPW

  (...) Gekoplast S.A. została zawiązana w dniu 10.05.2010 r., a zarejestrowana 26.05.2010 r. pod nazwą Plastics KM. Nazwa firmy została zmieniona na obecną na mocy uchwały WZ z dn. 8.09.2010 r. W dniu (...)

 • Finanse gospodarstw domowych w II kw. 2016

  (...) KPF odnotowała spadek Barometru Consumer Finance do poziomu 56,8 punktu. Jednak już od II kwartału minionego roku wskaźnik utrzymuje się na poziomie 50 punktów, co pozwala prognozować, że w (...)

 • uBezpiecz samochód w 5 minut w Plusie

  (...) to nowoczesna i niedostępna dotychczas na rynku operatorów telekomunikacyjnych formuła ubezpieczenia samochodu. Pozwala na przygotowanie , dokonanie zakupu najkorzystniejszej z nich oraz zapisanie (...)

 • Ataki hakerskie: w Polsce co drugi atak jest skuteczny

  (...) Z analiz izraelskiej firmy wynika, że marzec był miesiącem poważnych ofensyw hakerskich. Zdecydowana większość sklasyfikowanych państw odnotowała dużo wyższy współczynnik udanych ataków (...)

 • Obligacje korporacyjne: niewiele zagrożeń dla hossy

  (...) zdążył już doświadczyć okresów wzlotów i upadków, daleko mu jeszcze do znacznie bogatszych doświadczeń, znanych z krajów o znacznie dłuższej historii jego funkcjonowania. Niektóre (...)

 • Zmowa cenowa w ujęciu praktycznym

  (...) prawnej w zakresie prawa antymonopolowego często nadal ingerują w sposób zabroniony w swobodę konkurencji, np. zawierając ze swoimi partnerami niedozwolone porozumienia w zakresie ustalania cen (...)

 • Nie masz na płatny staż? Zobacz, co możesz zaoferować w zamian

  (...) sprecyzowany program stażu – być może przygotowany w oparciu o doświadczenia i spostrzeżenia naszych byłych stażystów. Program, który będzie zawierał informacje dotyczące długości (...)

 • Rekrutacja pracowników: nic tylko stres i strata pieniędzy

  (...) że firma, która nosi się z zamiarem zatrudnienia nowego pracownika, musi liczyć się ze średnim kosztem procesu rekrutacyjnego na poziomie 2640 zł. Jeżeli chodzi natomiast o przedsiębiorstwo (...)

 • EUR/PLN bez większych zmian

  (...) dziś rano najsłabszy, ale poza relacjami z JPY i NZD zmiany są minimalne. W tym tygodniu jak na razie brak jest klarownych katalizatorów zmienności, które skłaniałyby do kierunkowych ruchów, (...)

 • Polska to my. Wywiad z Adamem Góralem, prezesem Asseco

  (...) dziś wyciekiem wszechczasów, czyli „Panama Papers”, który dotyka najbogatszych ludzi – przedsiębiorców, polityków, celebrytów. Pana w tej aferze nie ma, choć zalicza się pan do grupy (...)

 • Spór o wiatraki trwa

  (...) całą pewnością pozytywnie odebrane przez szereg właścicieli nieruchomości, w pobliżu których planowano budowę farm wiatrowych. Dotychczas podnosili oni liczne zarzuty natury faktycznej (...)

 • Opel Karl raczej dla zamożnych emerytów

  (...) w design swoich mieszczuchów. Model Agila, choć dzielny w mieście, nie zapisał się w annałach designerskich, znikając gdzieś w tłumie innych, nijakich samochodów. Corsa do pewnego momentu (...)

 • Korona S.A. - Producent świec zapachowych. Prezentacja firmy, oferta i galeria wyrobów, możliwość zakupów on-line, dane kontaktowe. Wieluń. [Wymaga Flasha]

  Czytaj więcej: Wystrój wnętrz


strony : [ 1 ]
 
11
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4241
CHF 3,9877
USD 3,8855
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.