eGospodarka.pl

 • Paliwo do samochodu: nieodliczony VAT jest kosztem firmy

  (...) który przedsiębiorca zapłacił, kupując np. wykorzystywanego w działalności, może odliczyć w deklaracji VAT-owskiej – albo całą wartość, która wynika z faktury zakupowej, albo jej (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-11, poznaj opinie o Philips FC9232/01 czy przeglądaj oferty pracy z miasta augustów.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 20/2016

  (...) kwietniu (liczona w cenach stałych) wzrosła o 5,5 proc. r/r, i o 0,3 proc. m/m. Kwietniowa produkcja przemysłowa wzrosła o 6,0 proc. r/r, ale spadła o 3,1 proc. licząc m/m. Według szefa (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 20/2016

  (...) obrotach handlowych strefy euro (niewyrównana sezonowo) z resztą świata wyniosła 28,6 mld euro (warto dodać, że w marcu ub.r. ta nadwyżka wyniosła 19,9 mld euro. Analitycy Międzynarodowego (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 20/2016

  (...) uznaniu Chin za kraj z gospodarką rynkową wywołała negatywne reakcje w Chinach. Teraz ta trudna decyzja jest w rękach Komisji Europejskiej. Według japońskiego Ministerstwa Gospodarki, Handlu i (...)

 • Mieszkanie plus: co planuje PiS?

  (...) Cena gruntu stanowi istotną, choć nie najważniejszą składową kosztów inwestycji. Można szacować, że w zależności od lokalizacji może to być od 10 do 20 proc. ceny m kw. gotowego lokalu. (...)

 • Sprzęt elektroniczny na Pierwszą Komunię? Pamiętaj o zagrożeniach

  (...) handlowej to okres zwiększonych wydatków związanych z . Budżety na ten cel z roku na rok rosną, a na liście najczęściej kupowanych podarków znajdują się smartfony, tablety i laptopy (...)

 • Toyota Avensis 2.0 Valvematic Multidrive S Prestige

  (...) i odmłodniało. O poprzedniku można było mówić wiele, ale na pewno nie to, że oczarowywał wyglądem. Nowy Avensis to już zupełnie inna historia. Co rzuca się w oczy? Przede wszystkim nowy (...)

 • O czym nie możesz zapomnieć, jadąc na Euro 2016?

  (...) 33 tysiące szczęśliwców, którym udało się wylosować bilety na mecze reprezentacji Polski w fazie grupowej. Jednak nie tylko oni będą na miejscu wspierać naszych piłkarzy. W każdym (...)

 • Zakład Rozbioru Mięsa Romiko - Prowadzi działalność w zakresie rozbioru i sprzedaży mięsa wołowego i wieprzowego. Oferuje usługi mrożenia szokowego i składowania w mroźni. Drawski Młyn.

  Czytaj więcej: Mięso i przetwory


strony : [ 1 ]
 
22
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4163
CHF 3,9724
USD 3,9358
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.