eGospodarka.pl

 • Kursy walut 16-20.05.16

  (...) z kwietniowego posiedzenia FOMC wzmacniają nasze długo wyrażane przekonanie, że Fed postawił sobie za cel podnieść stopy procentowe dwa razy w tym roku i pierwszy raz w czerwcu. Jednocześnie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS ZCZA, poznaj opinie o Patio Plecak szkolny Barbie in Full Bloom 184 czy przeglądaj oferty pracy z miasta pabianice.


 • Biurowce .KTW I i .KTW II w Katowicach

  (...) II zlokalizowane zostaną w samym centrum Katowic i 2-milionowego obszaru metropolitalnego, tuż obok legendarnego „Spodka” oraz najważniejszych regionalnych szlaków komunikacji samochodowej i (...)

 • W czym Inspekcja Handlowa znalazła niebezpieczne substancje chemiczne?

  (...) nikiel, a także ftalany i aminy aromatyczne to tylko kilka przykładów substancji, które w nadmiernych ilościach mogą okazać się szkodliwe (np. używane przy produkcji zabawek ftalany (...)

 • E-podatki czyli deklaracje elektroniczne dla początkujących

  (...) zaczyna brakować czasu na obsługę własnego biznesu, a im dłuższy staż i większa działalność, tym jest trudniej. Priorytetem są sprawy z kontrahentami, klientami czy dbanie o stałość (...)

 • NIK alarmuje: administracja publiczna nie chroni naszych danych

  (...) Państwa, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Ministerstwo Sprawiedliwości, Komendę Główną Straży Granicznej, Narodowy Fundusz Zdrowia, Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Sprawdzono (...)

 • Dotacje unijne dla IT część 2

  (...) unijnej 2014-2020 wydawało się, że ogólnopolski Program Operacyjny Polska Cyfrowa (POPC) przejmie część działań z zakresu e-usług, które dostępne były w ramach programu Innowacyjna (...)

 • Zmiana numeru rejestracyjnego samochodu z aktualizacją VAT-26?

  (...) tzw. kratką oraz inne, mające więcej niż jeden rząd siedzeń, a których dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 tony, pozwalają co do zasady na odliczenie połowy podatku naliczonego (...)

 • Zatory płatnicze: zmiana terminu płatności a korekta kosztów

  (...) Spółka otrzymała od gminy fakturę z tytułu prowizji za sprzedane kruszywo. Zgodnie z zawartą umową strony ustaliły, że będzie ona płacić gminie za każdą tonę sprzedanego kruszywa (...)

 • TeslaCrypt zaszyfrował Twoje dane? ESET ma rozwiązanie

  (...) że kończą ze swoją działalnością atakowania komputerów celem i wyłudzenia okupu od ich właścicieli. Jeden z analityków firmy ESET, korzystając z oficjalnego kanału wsparcia oferowanego (...)

 • Ceny produktów rolnych IV 2016

  (...) ceny pszenicy w skupie do 62,37 zł/dt, tj. o 1,1%, a w odniesieniu do kwietnia 2015 r. - o 8,5%. Na targowiskach za 1 dt pszenicy płacono 75,76 zł, tj. mniej o 0,9% niż w marcu br., ale o 0,1% (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-IV 2016

  (...) styczeń-kwiecień 2016 r. oddano do użytkowania 49731 mieszkań, tj. o 18,0% więcej , w którym odnotowano spadek o 10,7%. W okresie czterech miesięcy 2016 r. wydano pozwolenia lub dokonano (...)

 • Produkcja w Polsce IV 2016

  (...) przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) była w kwietniu br. o 6,0% wyższa niż przed rokiem (kiedy notowano wzrost o 2,4%) i o 3,1% niższa w (...)

 • Ranking kredytów gotówkowych – maj 2016

  (...) pozyskania pieniędzy na sfinansowanie różnych wydatków. Do niewątpliwych zalet tych rozwiązań należy zaliczyć m.in. ogólną dostępność (są oferowane niemal przez każdy bank) oraz (...)

 • Urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-L6900DW, MFC-L6800DW i DCP-L6600DW

  (...) monochromatyczne : MFC-L6900DW i MFC-L6800DW – oferujące funkcje drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania oraz DCP-L6600DW, pozwalający na drukowanie, skanowanie i kopiowanie. Modele (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w I kw. 2016 r.

  (...) br. banki udzieliły 1620 tys. kredytów konsumpcyjnych na kwotę 18,9 mld złotych. Liczbowo jest to o 6,5% mniej, wartościowo mniej o 1,3% w porównaniu z I kwartałem 2015 r. Szczególnie wysokie (...)

 • Dane i content marketing napędzają reklamę w sieci

  (...) lidera marketingu technologicznego w Polsce i twórcy polskiego ekosystemu reklamowego - jest już szóstą w historii. Jego autorzy poddali analizie rynek reklamy, uwzględniając w szczególności (...)

 • Co grozi za jazdę bez prawa jazdy?

  (...) rok od kiedy zaczął obowiązywać zmieniony kodeks drogowy, zgodnie z którym za przekroczenie prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym traci się prawo jazdy na 3 miesiące. Jak podaje Komenda (...)

 • Inwestycje w nieruchomości w Europie Śr. I kw. 2016

  (...) się w pierwszym kwartale 2016 r. w regionie przeprowadzono transakcje na blisko 7 mld euro. To wynik podobny do 2015 r. oraz o 7% wyższy niż ten zanotowany w okresie 12 miesięcy kończących się (...)

 • Czego pokolenie Y oczekuje od pracodawcy?

  (...) u progu kariery zawodowej, pracownicy marzą o zespołowej pracy w przyjaznej atmosferze (70%) oraz zapewnieniu im możliwości uczenia się od innych (70%). Jednocześnie jednak dość mocno (...)

 • Równi w zdrowiu i w chorobie. Wywiad z Konstantym Radziwiłłem, ministrem zdrowia

  (...) zaniedbany i newralgiczny sektor – taką opinię wyraził pan, zanim został ministrem. Co pana zdziwiło, zaskoczyło, kiedy rozpoczął pan urzędowanie? Konstanty Radziwiłł, minister zdrowia: (...)

 • EUR/USD - możliwe korekcyjne odbicie, wzrosty na ropie

  (...) - Zmiana zatrudnienia, stopa bezrobocia, 10:30 (Wlk. Brytania) - Sprzedaż detaliczna (prognoza 2,5%, poprzednio 2,7%), 13:30 (Strefa Euro) - Protokół z posiedzenia ECB, 14:00 (Polska) - Produkcja (...)

 • Dolar zatrzymał swój rajd

  (...) impet zainicjowany przez protokół z kwietniowego posiedzenia FOMC, ale czwartkowe wystąpienia członków Fed nie zaoferowały istotnych punktów zaczepienia. Wiceprezes Fischer odesłał (...)

 • S&P500 - ostatecznie wsparcie na 2030 pkt. obronione

  (...) wczorajsze odbicie za oceanem, na dzisiejszej sesji oczekuję wzrostów. Silna bariera jest w okolicy 1870-1880 pkt. Raczej już nie do osiągnięcia. W dalszej perspektywie na wykresie indeksu (...)

 • Osiąganie celów metodą S.M.A.R.T.

  (...) z , których zazwyczaj się nie dotrzymuje, wielkimi, dalekosiężnymi planami rozpisanymi na wiele lat lub spisanymi na kartce rzeczami „do zrobienia”. Formułowanie tego, co chcemy osiągnąć (...)

 • Toyota Aygo - designerska puszka

  (...) singlem lub singielką ceniącą nowoczesny design to taki mieszczuch może trafić w Twoje gusta. Inny przypadek to drugie auto w rodzinie, które będzie nieźle się na ulicy wyróżniać. Gdy nie (...)

 • Virgo - Wyroby papiernicze: koperty utajnione, specjalne druki samokopiujące, etykiety samoprzylepne, rolki specjalne. Częstochowa.

  Czytaj więcej: Biuro


strony : [ 1 ]
 
20
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4163
CHF 3,9724
USD 3,9358
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.