eGospodarka.pl

 • 3 kroki, które przyspieszą sukces zawodowy

  (...) pracujących Polaków uważa, iż bycie na bieżąco z zdecydowanie popłaca i to nawet w sytuacji, gdy aktualnie nie szukamy zatrudnienia – wynika z badania zrealizowanego przez Pracuj.pl. Prawie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KW-WPIS, poznaj opinie o Biopon Obornik granulowany do iglaków czy przeglądaj oferty pracy z miasta wyszków.


 • Nowe technologie w podróży, czyli jak planujemy wakacje

  (...) (49%) to tradycjonaliści, chętniej szukający pomysłów na podróż u rodziny i znajomych niż na portalach społecznościowych. Zdaniem ponad 1/3 Polaków technologie przyspieszają planowanie (...)

 • E-podpis i Profil Zaufany, czyli oszczędzaj swój czas przedsiębiorco

  (...) podmiotów realizujących zadania publiczne oraz niektórych innych ustaw, obowiązująca od 2014 r. sprawiła, że kontakt z administracją publiczną stał się znacznie łatwiejszy. Zmiany w (...)

 • Najczęściej cytowane media IV 2016

  (...) związane z decyzjami rządu Prawa i Sprawiedliwości. Na fotelu lidera rankingu „Najbardziej opiniotwórczych mediów” znalazł się dziennik Rzeczpospolita, który wyprzedził Gazetę Wyborczą (...)

 • Wypłacone/otrzymane odszkodowanie w podatku dochodowym

  (...) usługę niezgodne z umową, bardzo często wypłacane są odszkodowania. Odszkodowanie takie stanowi dla otrzymującego je przedsiębiorcy przychód z prowadzonej . Odszkodowanie to staje się (...)

 • Zwrot podatku od czynności cywilnoprawnych od zakupu mieszkania

  (...) z częścią wspólną i przystąpiła do remontu. Ale po rozpoczęciu prac okazało się, że nabyty lokal nie nadaje się do zamieszkania. Zatrudniła specjalistę, który wykazał, że mieszkanie (...)

 • Przychód pracownika: ryczałt samochodowy bez kosztów paliwa

  (...) Pracownikom spółki w celu wykonywania zadań służbowych są powierzane samochody na zasadach określonych w regulaminie korzystania z służbowych. Zasadniczo pracownicy mają możliwość (...)

 • Nowe zasady prowadzenia KPiR w 2016 roku

  (...) nowy wzór Jak wspomniano już wyżej, konieczność stworzenia nowego wzoru KPiR jest spowodowana dodaniem do niej nowej kolumny, w której podatnik może ujmować . KPiR założona przed 8 (...)

 • Obligacje skarbowe – oferta VI 2016

  (...) w czerwcu br. Oprocentowanie 2-letnich papierów skarbowych wynosi 2,00% w skali roku. Pozostałe obligacje w pierwszym okresie odsetkowym oprocentowane są odpowiednio: 2,10% dla 3-latek, 2,30% (...)

 • Pracujesz w Boże Ciało? Zgłoś się po odbiór dnia wolnego za święto

  (...) Bożego Narodzenia, Wielkanoc, 1 i 3 maja czy Boże Ciało są dniami odpoczynku od pracy. Co do zasady Kodeks Pracy nie pozwala na pracę w niedziele i święta określone w przepisach o dniach (...)

 • SAPpeers.com S.A. debiutuje na NewConnect

  (...) emitenta sięgają 2014 roku, kiedy to stworzona została spółka akcyjna pod nazwą Teleholography S.A. z siedzibą w Warszawie. Równocześnie z rozpoczęciem działalności Emitent podjął (...)

 • Przetargi - raport IV 2016

  (...) , w czwartym miesiącu 2016 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych opublikowano 13 tys. 75 ogłoszeń przetargowych. Kwiecień okazał się pierwszym miesiącem bieżącego roku, w którym liczba (...)

 • Smartfon ZTE Blade V580

  (...) został w 5,5-calowy ekran o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080). Niezawodną pracę gwarantuje wydajny, czterordzeniowy procesor MediaTek MT6735 o częstotliwości taktowania 1,3 GHz z chipem (...)

 • 5 sposobów na obniżenie kosztów kredytu dla firm

  (...) komunikatu NBP wynika jednak, że w ostatnich miesiącach nastąpiło zaostrzenie kryteriów przyznawania takiego finansowania. Wzrosły także marże dla kredytów obarczonych wyższym ryzykiem. NBP (...)

 • TTIP: czy dojdzie do porozumienia?

  (...) Europejską, a następnie zatwierdzenie jej przez Parlament Europejski skutkować będzie automatycznym wejściem jej w życie na terenie całej Unii Europejskiej, bez konieczności ratyfikowania (...)

 • Inwestycja w mieszkanie do wynajęcia: jak podwyższyć zyski?

  (...) a wybór lokali na rynku - oferowanych zarówno przez obecnych właścicieli (rynek wtórny), jak i deweloperów (rynek pierwotny) - jest dosyć duży. Aby dokonać trafnego wyboru warto poznać (...)

 • Wakacje 2016: w TUI Poland sporo taniej niż rok temu

  (...) aktualnej sytuacji gospodarczej Polski … Koniunktura gospodarcza, a zwłaszcza dynamika wzrostu dochodów gospodarstw domowych ma - obok terroryzmu – zasadnicze znaczenia dla koniunktury w , a (...)

 • Microsoft Azure: czym jest i co oferuje?

  (...) Azure dostępny jest również w umowie Open. Oto kilka ciekawych faktów na temat Azure, czyli platformy, którą dostarcza Microsoft. Jak zbudowana jest Microsoft Azure? Platforma opiera się o (...)

 • Egzekucja komornicza uzdrawia moralność płatniczą?

  (...) , wskaźniki wydają się być dobre i panuje przekonanie, że na trwale. W takiej sytuacji niepopularna staje się potrzeba dyskusji o poprawie ochrony praw wierzycieli. Prościej jest mówić o (...)

 • USD lekko oddał pola

  (...) na rynku pierwotnym USA (wzrost w kwietniu o 16,6 proc. m/m, najwyższe poziomy do 2008 r.) pokazały, że Fed może odhaczyć rynek nieruchomości jako kolejny (po rynku pracy, konsumpcji i (...)

 • Od 1 lipca 2016 r. nowe zasady wpłat na PFRON

  (...) projektu ustawy, w kwestii obniżenia wpłat na PFRON, celem zmian jest uszczelnienie systemu korzystania z obniżek i wyeliminowania nadużyć, do jakich dochodzi w tym zakresie. Nowe przepisy (...)

 • "Gwarancja najniższej ceny" w programie smartDOM

  (...) operatora ofertę o porównywalnych parametrach: podobnej liczbie GB, minut, SMS/MMS-ów oraz liczbie kanałów telewizyjnych i oferta ta będzie w niższej cenie niż w programie smartDOM, to Plus i (...)

 • Zaległe alimenty idą jak burza

  (...) jednostki samorządu terytorialnego obowiązek zgłaszania zadłużenia alimentacyjnego do wszystkich BIG-ów w Polsce, obowiązuje od niespełna roku. Ten czas wystarczył jednak, aby . Z danych (...)

 • Monitor Acer R1 – wyjątkowa smukłość

  (...) zapewniającą kąty widzenia wynoszące 178 stopni o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080p). Częstotliwość odświeżania obrazu to 60 Hz przy czasie reakcji wynoszącym 4 ms (GTG). Matrycę (...)

 • Sprawdź, czy unikniesz kary za brak OC

  (...) Polsce System Wykrywania Nieubezpieczonych Pojazdów zwany „wirtualnym policjantem”. Wyszukuje on samodzielnie przerwy w ubezpieczeniu zarejestrowanych samochodów, uniezależniając (...)

 • DomTe-Sport - Zajmuje sie obsługą imprez sportowych sportowych w zakresie pomiaru czasu i komputerowej obługi biur zawodów. Słupsk.

  Czytaj więcej: Sport i rekreacja


strony : [ 1 ] . 2
 
25
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4238
CHF 4,0000
USD 3,9684
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.