eGospodarka.pl

 • Kursy walut 02-06.05.16

  (...) na poziomie 160 tys. (prog. 200 tys.) był rozczarowujący i wstępnie szkodził dolarowi, ale reakcja nie utrzymała się długo. Dane nie są tragiczne, gdyż tempo przyrostu miejsc pracy blisko (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o zmianę formy rozwiązania umowy i odprawę, poznaj opinie o BGH Network Bone China Augusta ZESTAW OBIADOWY 6/20 czy przeglądaj oferty pracy z miasta sławno.


 • Rynek walutowy 02-06.05.16

  (...) przyczyny? Poniekąd tak – np. w poniedziałek indeksy PMI dla przemysłu Niemiec i Strefy Euro wypadły w miarę nieźle, podczas gdy w USA rozczarował indeks ISM dla tego samego sektora – (...)

 • Smartwatch Hykker Chrono S79 w Biedronce

  (...) w dotykowy, kolorowy wyświetlacz LCD 1,54”, o rozdzielczości 240x240 px. Smartwatch swoją wydajność zawdzięcza dobremu zasilaniu i wbudowanemu akumulatorowi o pojemności 3000 mAh. Dzięki (...)

 • Kolejne szkodliwe linki na Facebooku

  (...) jest wykrywana jako Trojan.BPlug.1074. Jeśli wtyczka zaatakuje przeglądarkę, określa identyfikator użytkownika (UID) w chwili, gdy ten loguje się do Facebooka i modyfikuje wygląd strony www (...)

 • Dane użytkowników BeautifulPeople.com ujrzały światło dzienne

  (...) opisuje jako „portal randkowy tylko dla pięknych ludzi” stał się kolejnym celem cyberprzestępców. Wyciek prywatnych danych użytkowników portalu został zauważony przez badacza (...)

 • ASUS ZenFone Zoom już na polskim rynku

  (...) wersji 64-bitowej wyjątkowo dobrze równoważy wydajność i energooszczędność, którą zapewnia architektura Silvermont 22 nm. Tranzystory Tri-Gate posiadają trzykrotnie większą powierzchnię (...)

 • MdM słabnie, ale bywało gorzej

  (...) na dopłaty w ramach programu rozliczył Bank Gospodarstwa Krajowego. Wprawdzie od połowy marca BGK nie przyjmuje wniosków na dofinansowanie w tym roku, ale nadal trafiają do niego chętni na (...)

 • Domy opieki łamią prawa konsumentów

  (...) badawczej PMR wskazują, że w latach 2007-11 żyło w Polsce około 1,5 mln osób, które przekroczyły 75. roku życia. Szacuje się, że do 2035 r. rzesza seniorów w tym wieku powiększy się do (...)

 • 4 prawdy na temat BLS

  (...) wynika, że 80 proc. kierowców uważa, iż to ich ubezpieczyciel powinien pomagać w likwidacji szkody. Czym jest BLS? Ile kosztuje? Czy zwiększa wysokość składek OC? Jak wpływa na cały proces (...)

 • LOG Global Edition do zarządzania firmą

  (...) oprogramowania to bardzo perspektywiczny obszar, w którym tkwi ogromny potencjał. Nowoczesne aplikacje nie tylko realizują zaawansowane funkcje i zapewniają szybki czas reakcji, ale również (...)

 • Z przedłużenia terminu zwrotu tłumaczy się urząd a nie izba skarbowa

  (...) potwierdzenie w bieżącym orzecznictwie, np. w wydanym niedawno wyroku WSA we Wrocławiu o sygn. akt I SA/Wr 1876/15: Naczelnik urzędu skarbowego W kwietniu 2013r. spółka złożyła w urzędzie (...)

 • Czy trzeba wystawiać noty i faktury korygujące?

  (...) błędów w wystawionej fakturze jest . Może ona skorygować każdą nieprawidłowość występującą na dokumencie pierwotnym, od danych sprzedawcy czy nabywcy zaczynając, na wartościach (...)

 • Odszkodowanie z zagranicy bez podatku od spadku?

  (...) zmienia – nie obejmuje sum, wypłacanych jako odszkodowanie w razie śmierci osoby ubezpieczonej. I to nawet jeśli wypłata przychodzi z zagranicy, a osoba uprawniona do odszkodowania nie jest (...)

 • Minister Finansów wyjaśnia: Rozliczenie VAT od usług budowlanych

  (...) traktowane w sposób szczególny. Przejawia się to m.in. w regulacjach określających moment powstania obowiązku podatkowego. I tak ten powstaje w dacie wystawienia faktury gdy ta winna być (...)

 • Branża motoryzacyjna w Polsce I kw. 2016

  (...) bieżącego roku bardzo dobrze zapiszą się w historii rynku nowych samochodów osobowych. Z raportu wynika, że w analizowanym okresie rejestracji doczekało się 104,7 tys. , a więc o 13,0 tys (...)

 • Zaległe alimenty to już prawie 10 mld zł

  (...) czyli od wejścia w życie nowelizacji przepisów Kodeksu karnego, na mocy których gminy zobligowane zostały do przekazywania do wszystkich biur informacji gospodarczej, łączna wartość długu (...)

 • Aplikacje mobilne: zastanów się zanim naciśniesz "dalej"

  (...) pt.: „Czy jesteś cyber-łebski?”, w którym ponad 18 tysięcy użytkowników udzieliło odpowiedzi na pytania związane z ich zwyczajami online, obnażył dużą nieroztropność właścicieli , (...)

 • Powstaje Galeria Młociny

  (...) spółka celowa Master Management Group, pracuje obecnie nad wyborem generalnego wykonawcy inwestycji. Rola dewelopera i agenta, w którego gestii znajdzie się wynajem obiektu, przypadła w udziale (...)

 • Giełdowi deweloperzy sypną 300 mln złotych

  (...) sezon dywidendowy. Jak co roku ponad 200 notowanych spółek podzieli się wypracowanym w 2015 roku zyskiem ze swoimi akcjonariuszami. Wśród nich nareszcie znalazła się solidna reprezentacja – (...)

 • MODUO Mokotów House w rozbudowie

  (...) Warszawie, na terenie południowego Mokotowa. Zrealizowany w pierwszym etapie budynek dobrze wpisuje się w otaczającą zieleń i kameralną zabudowę dzielnicy. W drugim etapie powstaną (...)

 • Rynek kredytowy I kw. 2016

  (...) kwartale 2016 r., zgodnie z zapowiedziami w poprzedniej edycji ankiety, banki nie zmieniły istotnie kryteriów udzielania kredytów dla przedsiębiorstw (zob. wykres 1). Drugi kwartał z rzędu (...)

 • Roaming Plus: "Rozmawiaj jak w kraju"

  (...) , dzięki której obniżone są koszty połączeń oraz wysyłanych SMSów w roamingu w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Lichtensteinie. Opłaty za połączenia w ramach usługi wynoszą (...)

 • Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP–1622WE oraz drukarka Brother HL-1222WE

  (...) domowych i małych przedsiębiorstw. Model DCP-1622WE oferuje funkcje druku, skanowania i kopiowania, a HL-1222WE jest drukarką jednofunkcyjną. drukują z prędkością wynoszącą do 20 stron na (...)

 • RPP utrzyma stopy procentowe bez zmian?

  (...) podniesienia kosztu pieniądza w czerwcu na zaledwie 10 proc. a dolar ma za sobą falę silnych wyprzedaży. Sprowadziły one indeks dolarowy na kluczowe wsparcie i przekładają się na pozycję (...)

 • Zakupy przez internet teraz bezpieczniejsze dla klientów PKO BP

  (...) jest wymagana na stronach wybranych sklepów i usługodawców internetowych, na których umieszczono znak „Verified by Visa” dla karty wydanych z logo Visa, a dla MasterCard – „MasterCard (...)

 • Alea Broker - Doradztwo ubezpieczeniowe, analizy programów ubezpieczenia, ubezpieczenia majątkowe i osobowe firm

  Czytaj więcej: Brokerzy


strony : [ 1 ] . 2
 
6
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4236
CHF 4,0047
USD 3,8732
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.