eGospodarka.pl

 • Kursy walut 23-27.05.16

  (...) tygodniu funta. Kurs w czwartek podszedł pod kluczowe okolice 1,4750 (linia łącząca dołki z 2008 i 2015 roku, 200 sesyjna średnia, lokalne maksimum oraz modelowy zasięg równości impulsów (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W7, poznaj opinie o Gold Pack Wiśnie kandyzowane czy przeglądaj oferty pracy z miasta wolsztyn.


 • Usługi bankowe oczami przedsiębiorcy

  (...) dla 47% średnich firm (obroty w przedziale 3,6 mln – 30 mln zł) oraz 35% małych i mikro przedsiębiorstw (obroty do 3,6 mln zł). Ciągle jednak przeważająca cześć firm z obu segmentów (...)

 • Płacenie telefonem już w urzędach

  (...) się z koniecznością odwiedzenia kilku okienek. Najpierw petent zmuszony był stać w kolejce do punktu obsługi, aby stamtąd zostać wysłanym do kasy w celu dokonania opłaty za daną (...)

 • Monitoring mediów: cytowania IV 2016

  (...) ogólnopolskich została Gazeta Wyborcza (189). Publicyści najczęściej odwoływali się do tekstu pt. „Pierwsza dama tańczy sama” pióra Małgorzaty I. Niemczyńskiej, opublikowanego w tej (...)

 • Technologie mobilne: co czeka nas za 10 lat?

  (...) dziesięć lat: jak będzie wyglądało życie jeśli technologie mobilne będą się rozwijały tak dynamicznie jak do tej pory? Już obecnie używamy naszych telefonów jako budziki, odtwarzacze (...)

 • Wypowiedzenie umowy na czas określony po zmianie przepisów

  (...) prawna i trudna materia znowelizowanej ustawy o prawie pracy może sprawić, że wielu właścicieli firm wadliwie zastosuje zapisy o okresie wypowiedzenia umów na czas oznaczony. Może spowodować (...)

 • Okna PCV czy drewniane?

  (...) Statystyki Oferteo.pl, serwisu, który łączy osoby poszukujące produktów i usług z ich dostawcami, pokazują, że w minonym roku największą popularnością wśród Polaków cieszyły się okna (...)

 • Kampania SMS: jak mierzyć jej efektywność?

  (...) już na etapie planowania kampanii. Należy zastanowić się, jakiej reakcji oczekujemy od odbiorów wiadomości? Czy kampania ma za zadanie wspierać nasze działania sprzedażowe? A może jej celem (...)

 • Home Invest rozbudowuje Krasińskiego 58

  (...) 58 zwieńczyło powstanie budynku mieszkalnego z 6 lokalami usługowymi i 114 mieszkalnymi. Obecnie w ofercie sprzedaży znajduje się zaledwie kilka z nich. Wiadomo już jednak, że na tym nie (...)

 • Komputer ASUS Zen AiO Z220IC

  (...) zachować większy porządek na biurku – znajdują się w obudowie wyświetlacza, co ogranicza liczbę kabli i urządzeń niezbędnych do korzystania ze sprzętu. W Zen AiO Z220IC porty wejść i (...)

 • Wsparcie techniczne Microsoftu? Nie, to cyberprzestępcy

  (...) noszą wspólne miano scamu i nie są w sieci niczym nowym. Można założyć, że od początku istnienia Internetu na większość skrzynek mailowych wpadła co najmniej jedna obietnica uzyskania (...)

 • Sport to zdrowie. Także dla gospodarki

  (...) zawodowych – angielskiej Premier League i profesjonalnych lig francuskich oraz z organizacji Pucharu Świata w Rugby, przedstawione zostały przez EY podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości V 2016

  (...) więcej niż przed miesiącem, wyniósł majowy odczyt Indeksu Cen Transakcyjnych, który Home Broker wylicza na podstawie median cen z transakcji mieszkaniowych dokonanych przez klientów Home (...)

 • Ranking kredytów hipotecznych V 2016

  (...) pozyskanie finansowania dla osób zainteresowanych przeprowadzeniem transakcji na rynku nieruchomości. Dzieje się tak dlatego, ponieważ produkty te mogą opiewać na wysokie kwoty oraz są teraz (...)

 • Wyniki przedsiębiorstw niefinansowych I-III 2016

  (...) wyższe o 2,1% od osiągniętych rok wcześniej, a koszty ich uzyskania wzrosły o 1,8%. W rezultacie odnotowano poprawę wskaźnika poziomu kosztów z 95,2% przed rokiem do 94,9%. Przychody netto ze (...)

 • Śmierć przedsiębiorcy a obowiązek sporządzenia spisu z natury

  (...) 14 mówi m.in., że opodatkowaniu podatkiem podlegają towary własnej produkcji i towary, które po nabyciu nie były przedmiotem dostawy towarów, w przypadku: rozwiązania lub handlowej (...)

 • Różnice kursowe „per saldo” w księgach rachunkowych i podatku CIT?

  (...) prowadzi działalność na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Uzyskuje ona zarówno dochody zwolnione z podatku jak i opodatkowane podatkiem dochodowym od osób prawnych. Spółka dokonuje przy (...)

 • Wakacje 2016: chroń skórę i portfel

  (...) pamiętać już na etapie planowania wyjazdu - zwłaszcza w przypadku zakupu zorganizowanej wycieczki w biurze podróży. Według danych opracowanych przez Bisnode Polska, ponad 80 proc (...)

 • Gotowi na MiFID II?

  (...) 2008 r. obserwujemy bardzo silny trend regulacyjny rynku finansowego. Tempo zmian jest szybkie, a sektor bankowy znajduje się na etapie dostosowywania do ciągłych zmian legislacyjnych. Jak wynika (...)

 • Korekta, która wiele nie zmienia

  (...) zapisu kwietniowego posiedzenia wyraźnie przygasł. Odbicie w notowaniach poszczególnych walut nie zmieniło jednak diametralnie sytuacji na rynku. Nawet najsilniejszy w tym tygodniu funt pomimo (...)

 • Koniunktura konsumencka V 2016

  (...) syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej spadł o 2,0 p. proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca i ukształtował się na poziomie -6,7. Największy spadek odnotowano dla (...)

 • Szukasz pracy? zbuduj swój wizerunek w mediach społecznościowych

  (...) czas rośnie i obecny rynek odbiega w swym kształcie od tego sprzed kilku lat, będąc coraz bardziej przychylny kandydatom – komentuje Anna Moryc, Konsultant w firmie doradztwa personalnego (...)

 • Karty pre-paid na dowód osobisty a ochrona danych osobowych

  (...) poprawie bezpieczeństwa obywateli i zwiększenia ochrony przed atakami terrorystycznymi, rząd proponuje wprowadzenie zmian do przepisów prawa telekomunikacyjnego. Zaprezentowany projekt (...)

 • Aplisens, Warszawa - Produkcja przetworników ciśnienia i aparatury pomiarowej.

  Czytaj więcej: Kontrolne i pomiarowe


strony : [ 1 ]
 
27
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4063
CHF 3,9795
USD 3,9393
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.