eGospodarka.pl

 • Bilety lotnicze do Francji na Euro 2016 znacznie droższe

  (...) połączenia do francuskich miast, gospodarzy spotkań w ramach Euro 2016. Jak wynika z badania, w okresie trwania mistrzostw bilety są 1,5 raza rok wcześniej. W tym roku za loty podróżni (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z30, poznaj opinie o Marsyl Przyprawa do ryb czy przeglądaj oferty pracy z miasta kowal.


 • Praca tymczasowa wspomaga rynek

  (...) było na terenie Mazowsza i Śląska, co znajduje odzwierciedlenie w statystykach dotyczących stopy bezrobocia w podziale na regiony - dane GUS dowodzą, że najniższe bezrobocie odnotowano w (...)

 • Rapid Detection Service dla ochrony sieci firmowej

  (...) wiele tygodni, miesięcy, a nawet lat. Według firmy Gartner ponad 92% przypadków złamania bezpieczeństwa pozostaje niewykrytych przez przedsiębiorstwa, których one dotyczą. Z tego względu (...)

 • Najlepsze lokaty bankowe wg Expandera V 2016

  (...) drugiej połowie ubiegłego roku ustabilizowało się na poziomie ok. 1,75%. Niestety, prawdopodobnie z powodu wprowadzenia podatku bankowego, w tym roku ponownie zaczęło spadać i z miesiąca na (...)

 • Wakacje 2016: biura podróży w strachu?

  (...) o sprzedaży oznaczają zanik zakupowego optymizmu Polaków ? Do kwestii najbardziej nurtującej naszą branżę należą troski i i pytania odnośnie obecnej koniunktury sprzedażowej w . Pod tym (...)

 • Politycy i partie w mediach IV 2016

  (...) spadek liczby publikacji w stosunku do ubiegłego miesiąca – 50,1 tys. materiałów w kwietniu do 55 tys. w marcu, to nadal pozostaje bezsprzecznym liderem zestawienia. Na temat Platformy (...)

 • IV Targi IT Future Expo - rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom

  (...) informatycznych będą Państwo mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiązaniami informatycznymi na świecie, jak również zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych (...)

 • Listki CSR Polityki: 5 edycja już za nami

  (...) wyniki tegorocznych Listków CSR POLITYKI, skierowano w tym roku do kilkuset największych przedsiębiorstw, których przychody przewyższały 250 mln zł. Najliczniej reprezentowana była branża (...)

 • Spółka i2 Development S.A. debiutuje na GPW

  (...) i2 Development S.A. jest grupą kapitałową (obejmuje dewelopera, biuro architektoniczne Chamielec Architekci oraz generalnego wykonawcę – KPB Sp. z o.o.), która działa w branży deweloperskiej (...)

 • Zagrożenia internetowe: więcej ataków ukierunkowanych

  (...) największej liczby potencjalnych ofiar ataku, cyberprzestępcy tworzą spam dostosowany do „przemycania” zagrożeń w lokalnych językach, związanych z regionalnymi markami i metodami (...)

 • Kompleks Dominikański we Wrocławiu już otwarty

  (...) architektura, która przywodzi na myśl stos lekko przesuniętych wobec siebie książek. Niewątpliwym atutem projektu jest odrestaurowany i wpisany w budynek osiemnastowieczny Pałac Oppersdorfów. (...)

 • Branża motoryzacyjna: najważniejsze trendy 2016

  (...) otoczeniem i digitalizacja Zdaniem 800 przebadanych przedstawicieli kadry zarządzającej z branży automotive, reprezentujących 38 krajów, najbardziej istotnym trendem, który kształtować (...)

 • UOKiK eliminuje klauzule niedozwolone w e-commerce

  (...) może wiązać się z dotkliwą karą finansową nałożoną na sprzedawcę internetowego. Kary nakładane na przedsiębiorców mogą sięgać aż do 10% obrotu osiągniętego w roku poprzedzającym (...)

 • Bezpieczeństwo obrotu gospodarczego V 2016

  (...) edycji Raportu BIG, od poprzedniego pomiaru wskaźnik BIG zdołał podskoczyć z 3 do 9,1 punktu. W praktyce oznacza to, że przedsiębiorstwa borykające się z wystawiają lepszą ocenę (...)

 • Jednolity Plik Kontrolny: znamy kolejne szczegóły

  (...) konferencji prasowej w Ministerstwie Finansów Wiesław Jasiński, wiceminister finansów, będący jednocześnie Generalnym Inspektorem Kontroli Skarbowej, tzw. jednolity plik kontrolny (JPK) ma (...)

 • Centra handlowe czekają na nowe marki

  (...) Magdalena Frątczak, dyrektor działu w CBRE. – Polska jest gotowa na nowe marki handlowe. To bardzo duży rynek zbytu, ponad 38 mln mieszkańców, których charakteryzuje rosnąca siła nabywcza. (...)

 • Na wynajem mieszkania pracujemy 3 razy dłużej niż Niemcy

  (...) poziomem czynszów niż Praga i Bratysława … W jednym z ubiegłorocznych raportów firmy UBS („Prices and earnings 2015”), możemy znaleźć międzynarodowe porównanie kosztów życia i (...)

 • Składki ZUS przedsiębiorcy na umowie o pracę

  (...) utrzymując jednocześnie dotychczasowe stanowisko na umowie o pracę. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że równolegle wykonywanie tych dwóch czasochłonnych prac jest nie do (...)

 • Wycena nieruchomości obciążonej kredytem hipotecznym

  (...) rodziny, z podatku są zwolnione. Ale kiedy już sprawa dotyczy dalszych krewnych lub osób niepołączonych więzami rodzinnymi, podatek trzeba płacić. Wtedy pojawia się kwestia wyceny (...)

 • Zwolnienie z VAT przy sprzedaży wysyłkowej z terytorium kraju

  (...) 113 ustawy, który zwalnia z podatku sprzedaż dokonywaną przez podatników, u których jej wartość nie przekroczyła łącznie w poprzednim roku podatkowym kwoty 150 000 zł. Do wartości (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie IV 2016

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Wynagrodzenie prokurenta bez zaliczki na podatek

  (...) Wnioskodawca - spółka z o.o. - polski , wypłaca comiesięczne wynagrodzenie prokurentowi. Jest nim wspólnik spółki posiadający 30% jej udziałów. Prokurent ten pełni swoją funkcję na (...)

 • EUR/PLN odbił do 4,40

  (...) podwyżki we wtorek, w środę dolara umocniła treść protokołu z ostatniego posiedzenia FOMC wskazująca, że przed miesiącem większość decydentów uważała czerwiec za prawdopodobny termin (...)

 • EUR/USD - na wsparciu w rejonie 1.1220 USD, spadki na ropie

  (...) - Zmiana zatrudnienia, stopa bezrobocia, 10:30 (Wlk. Brytania) - Sprzedaż detaliczna (prognoza 2,5%, poprzednio 2,7%), 13:30 (Strefa Euro) - Protokół z posiedzenia ECB, 14:00 (Polska) - Produkcja (...)

 • S&P500 - odbicie i ponowny atak podaży

  (...) wczorajsze cofnięcie za oceanem, na początku sesji oczekuję spadków. Potem gdy dojdzie do kolejnego odbicia na giełdach w USA możliwy jest korekcyjny ruch w górę. Silna bariera jest w okolicy (...)

 • Antykwariat Mit - Oferuje książki używane naukowe, literaturę piękna, poradniki oraz książki obcojęzyczne.

  Czytaj więcej: Używane


strony : [ 1 ] . 2
 
19
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3960
CHF 3,9693
USD 3,9161
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.