eGospodarka.pl

 • Jak weekend majowy wpłynął na popularność stron WWW?

  (...) TOP20 – z zestawienia możemy wywnioskować, jakie strony chętniej przeglądamy podczas dni wolnych, a jakie królują w dni pracujące. Sprawdź, czy zostałeś multimilionerem Wraz z rosnącą (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS-ER-WGP-01, poznaj opinie o Mastercook LC-618A czy przeglądaj oferty pracy z miasta jędrzejów.


 • Monitor AOC Q2781PQ

  (...) 27 cali. Zastosowano w nim matrycę AH-IPS, która zapewnia szerokie kąty widzenia (178 stopni w pionie i poziomie) oraz wierną reprodukcję kolorów w 100% pokrywając paletę barw sRGB. Monitor (...)

 • Smartfon Ulefone Vienna dla miłośników dobrego dźwięku

  (...) 5,5-calowy wyświetlacz LTPS o rozdzielczości Full HD, przygotowany we współpracy z marką Sharp. Odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne zagwarantuje szkło Gorilla Glass trzeciej (...)

 • Najlepsze lokaty krótkoterminowe - maj 2016

  (...) i najbezpieczniejszych produktów służących do pomnażania oszczędności. Wynika to z faktu, że po pierwsze sama konstrukcja tego instrumentu jest mało skomplikowana – klient wpłaca do banku (...)

 • Księgowanie nieodliczonego VAT w księgach rachunkowych

  (...) ograniczeń przy odliczaniu VAT naliczonego. I tak niektóre czynności, jak chociażby usługi hotelowe czy gastronomiczne, nie dają prawa do odliczenia VAT-u. W przypadku samochodów osobowych i (...)

 • Odliczenie VAT-u z e-faktury i duplikatu na zasadach ogólnych

  (...) VAT-u należnego o wartość VAT-u naliczonego powstaje w rozliczeniu za okres, w którym w odniesieniu do zakupów firmowych dokonanych przez przedsiębiorcę powstał obowiązek podatkowy u (...)

 • Samochód w firmie: kiedy nieodliczony VAT jest kosztem podatkowym?

  (...) Pracownicy spółki - przedstawiciele handlowi - odbywają należącymi do niej w celu kontaktu z klientami. Każdy taki pojazd jest używany zgodnie z regulaminem, który mówi, iż samochody (...)

 • Koszty utrzymania mieszkania IV 2016

  (...) miesiącem spadku kosztów utrzymania dachu nad głową. Tym samym dopiero po 18 miesiącach deflacji Polacy zauważyli w końcu, że spadają też ich . Korekta w tym względzie jest jednak jedynie (...)

 • PKO BP: profil PUE ZUS założysz przez bankowość internetową

  (...) do usługi otrzymało na razie kilkadziesiąt tysięcy klientów PKO Banku Polskiego. W najbliższym czasie z opcji e-urząd będą mogli skorzystać kolejni klienci banku oraz Inteligo. Za (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia IV 2016

  (...) trudno jednoznacznie określić, jak miewa się polski rynek . Każdy kolejny miesiąc przynosi zmiany preferencji klientów co do poszczególnych . W kwietniu z funduszy ubyło -111 mln zł, choć (...)

 • Android w wersji 4.1 i starszych atakowany za pośrednictwem stron WWW

  (...) znacznie trudniejsze niż umieszczenie szkodliwego programu na typowym komputerze — w większości przypadków instalacja aplikacji mobilnych wymaga potwierdzenia właściciela urządzenia. Jednak (...)

 • Bankowość elektroniczna: 6 sposobów na spokój ducha

  (...) Kapitalni.org, edukującej internautów w zakresie zarządzania domowym budżetem, oszczędzania i bezpieczeństwa online. Nie musimy już ruszać się z domu, żeby zlecić przelew czy sprawdzić (...)

 • Inflacja IV 2016

  (...) w kwietniu 2016 r., w stosunku do poprzedniego miesiąca, wzrosły o 0,3% (w tym towarów – o 0,4%, przy spadku cen usług – o 0,1%). W poszczególnych grupach towarów i usług konsumpcyjnych (...)

 • Dyrektorzy finansowi: prognozy II kw. 2016 r.

  (...) dyrektorzy finansowi wiarygodnie przewidują . Ich wcześniejsze prognozy wzrostu PKB dla Polski na rok 2013 (około 1,5 proc PKB), rok 2014 (około 3 proc.) i rok 2015 (około 3 proc.) sprawdziły (...)

 • Zatrudnienie cudzoziemca w Polsce: jak to zrobić dobrze?

  (...) ustawodawstwo polskie w tym obszarze. Co więcej, kary za nieprzestrzeganie przepisów dotyczących są dość surowe – od finansowych aż do odpowiedzialności karnej Wydaje się, że z tych (...)

 • Polski biznes i cyfryzacja: za mało inwestycji w ICT

  (...) najprężniej rozwijających się organizmów Unii Europejski. Z drugiej strony musimy jednak pamiętać, że cechuje nas niski oraz zaledwie 20-procentowa stopa inwestycji. Dla porównania, w (...)

 • Prezes Rzepliński milczy, a Internet szaleje #BoRejting

  (...) Trybunału Konstytucyjnego, w którym Paweł Szałamacha zwrócił się do Andrzeja Rzeplińskiego z prośbą o powstrzymanie się od wypowiadania się do mediów do 13 maja, kiedy to znana Moodys (...)

 • Przetargi propagują piractwo komputerowe?

  (...) tylko , ale również ryzyko poniesienia odpowiedzialności karnej i cywilnej. W przypadku instytucji państwowych dochodzi jeszcze ryzyko nieprawidłowego wydatkowania środków publicznych, w tym (...)

 • Wolne Miasto jeszcze większe

  (...) ECO- Classic powstanie jeden budynek wielorodzinny, a w nim 184 mieszkania o zróżnicowanych metrażach - od 1-2 pokojowych, idealnych na start w dorosłe życie oraz cele inwestycyjne, po wygodne (...)

 • SEAT Alhambra 2.0 TDI DSG Style Advanced

  (...) ujmuje niczym szczególnym, ale nie można stwierdzić, że wygląda nieatrakcyjnie. Wręcz przeciwnie! Ładnie narysowany pas przedni z dużym grillem i kafelkowymi reflektorami z ciemnym (...)

 • EUR/PLN cały tydzień utrzymuje się nad 4,40

  (...) ocenę wiarygodności kredytowej Polski na poziomie A2 przy stabilnej perspektywie ratingu. Jest to szósty stopień jakości oceny wiarygodności kredytowej i jednocześnie pięć stopni powyżej (...)

 • EUR/USD - możliwy powrót do 1.1360 USD, potem odbicie

  (...) Decyzja Moody's ws. ratingu, 05:30 (Japonia) - Wystąpienie publiczne szefa BoJ (Haruhiko Kuroda), 08:00 (Niemcy) - PKB I kw., inflacja konsumencka, 10:00 (Polska) - PKB wst. I kw., 11:00 (Strefa (...)

 • S&P500 - możliwy powrót na 2030 pkt.

  (...) zaktualizuje swój rating i perspektywę ratingu dla Polski. Najprawdopodobniej informacja ogłoszona zostanie po sesji giełdowej. Jest ryzyko, że rating ulegnie on obniżeniu. Indeks WIG20 może (...)

 • Park Lane - apartamenty na Mokotowie

  (...) zapewnia deweloper, prestiżowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Podchorążych 83, a więc w zabytkowej części Mokotowa. Kameralny, dziewięciokondygnacyjny budynek ma oferować nowoczesne (...)

 • Miszmasz, czyli ZUS przedsiębiorcy na zleceniu

  (...) gospodarczej równolegle otrzymujemy przychody w ramach zlecenia, dochodzi do zbiegu tytułów do ubezpieczeń społecznych. Jednym słowem, opłacamy składki z racji tego, że jesteśmy (...)

 • Bas - Tłumaczenia pisemne i ustne. Siedziba w Warszawie.

  Czytaj więcej: Wielojęzyczne


strony : [ 1 ]
 
13
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4016
CHF 3,9944
USD 3,8775
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.