eGospodarka.pl

 • Smartfony ARCHOS 55 Cobalt Plus i 50 Cobalt

  (...) wyświetlacz z matrycą IPS o rozdzielczości 1280x720. Obydwa wykorzystują czterordzeniowy procesor MediaTek MT6735P o taktowaniu 1 GHz. W celu poprawienia chwytu telefonów zastosowany został (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew w gospodarczym postępowaniu upominawczym, poznaj opinie o Sony Ericsson S500i czy przeglądaj oferty pracy z miasta kartuzy.


 • Rynek pracy specjalistów IV 2016

  (...) wskazują statystyki portalu Pracuj.pl, w kwietniu najwięcej ofert pracy (8 663) wygenerowali pracodawcy z branży handel i sprzedaż, co jest wynikiem o 1/5 wyższym od osiągniętego w (...)

 • Upadłości firm w USA: czy zadziała efekt domina?

  (...) oczekiwanego wzrostu liczby upadłych przedsiębiorstw? Odpowiedź na to pytanie stanowi cel nowego badania analitycznego i uaktualnionej globalnej mapy niewypłacalności. Jeśli poważnie (...)

 • Obligacje korporacyjne: Moody's i tak zaszkodzi rynkowi?

  (...) inwestorzy kierują się atrakcyjnością oprocentowania oraz . Od dłuższego czasu spośród różnych alternatyw najbardziej korzystnie wypadają , czego dowodem jest szybko rosnąca popularność (...)

 • Przychody ze sprzedaży dzieł sztuki rozliczamy na PIT-36

  (...) sprzedaży , stworzonych przez hobbystę? Taki problem ma wiele osób, które tworzą przedmioty artystyczne. Zazwyczaj wiedzą oni, że od przychodu z tego źródła przysługują im koszty w (...)

 • Sprzedaż firmy z podatkiem od czynności cywilnoprawnych

  (...) Wnioskodawca - , będący czynnym podatnikiem VAT, w ramach nabył zorganizowane przedsiębiorstwo w rozumieniu art. 551 Kodeksu cywilnego. Cała transakcja przybrała formę , zaś notariusz (...)

 • Co 12 rozwód przez pieniądze

  (...) ARC Rynek i Opinia, dla 20% Polaków to problem dość dużej wagi. Być może to właśnie w rezultacie tego 1/3 osób przyznała, że zdarzyło się jej ukrywać wydatki przed partnerem, a 12 (...)

 • Pierwsza Komunia Święta: dron i quad w prezencie

  (...) inspiracji, także w przypadku szukania . W prasie, radiu, telewizji, social media i na portalach internetowych w kontekście Komunii Świętej dominowały frazy rower – w ciągu miesiąca wyraz (...)

 • Odpis na ZFŚS: do 31 maja I rata

  (...) określona pula pieniędzy, którą przedsiębiorca musi (lub może) przeznaczać na pracowników w ramach działalności socjalnej. W praktyce oznacza to przesunięcie środków w obrębie dwóch (...)

 • Maj podnosi ceny noclegów

  (...) ceny z kwietnia do maja 2016 zauważamy w Pradze (+18%). Następnie kolejno w Atenach (+17%), w Wenecji (+16%) , Dublinie (+14%), Genewie (+14%) i Sztokholmie (+14%). Warto zauważyć, że stolica (...)

 • Skąd wziąć pieniądze na wakacje 2016?

  (...) dużo wcześniej Do rozpoczęcia wakacji pozostał nieco ponad miesiąc. Warto więc już teraz pomyśleć o zaplanowaniu letniego wyjazdu dla swojej rodziny. Czekanie do ostatniej chwili spowoduje (...)

 • Jak wypełnić listę płac pracowników w 2016 r.?

  (...) lista płac ma zastosowanie do wynagrodzeń wypłacanych pracownikom zatrudnionym w oparciu o umowę o pracę. Nie należy jej stosować do wynagrodzeń wypłacanych z tytułu zawieranych umów (...)

 • Apartamenty w Mielnie: Rezydencja Park Rodzinna już gotowa

  (...) pomiędzy ulicami Orła Białego i Kopernika, zaledwie 150 metrów od plaży, a także w pobliskim sąsiedztwie jeziora Jamno. Takie położenie sprawia, że zgiełk nadmorskiego kurortu przestaje (...)

 • Ostre hamowanie MdM

  (...) 50% puli zarezerwowanej na 2017 r. Po uważnym przestudiowaniu ustawy o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi (tzw. ustawy o MdM) okazuje się, że pomysłodawcy (...)

 • Polski rynek nieruchomości: gratka dla inwestora?

  (...) badania RICS* wskazali, że pierwsze trzy miesiące bieżącego roku zaowocowały wzrostem popytu we wszystkich sektorach rynków, przy czym największym umiarkowaniem charakteryzował się sektor (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w IV 2016 r.

  (...) na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks - PKM), który informuje o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych, wyniosła +9,7% w kwietniu 2016 r. Oznacza to, że w kwietniu 2016 (...)

 • Dysk SSD: gdzie się podziały zaginione gigabajty?

  (...) pendrive’ów, oraz kart pamięci podaje się w gigabajtach (GB) lub terabajtach (TB). Przykładowo, kupując dysk SSD o deklarowanej pojemności 512 GB, powinniśmy teoretycznie otrzymać (...)

 • Broń i wózki dziecięce. Poznaj polskie hity eksportowe

  (...) okresem dla polskich eksporterów. , wartość sprzedaży za granicę wzrosła o 7.8 proc. Sukces został osiągnięty mimo nieprzychylnej atmosfery w światowej gospodarce, zmagającej się ze (...)

 • EUR/USD - pod oporem na 1.1340 USD, silne wzrosty ropy

  (...) - Protokół z posiedzenia RBA, 06:30 (Japonia) - Produkcja przemysłowa, 09:45 (Strefa Euro) - Wystąpienie publiczne członka zarządu ECB (Peter Praet), 10:30 (Wlk. Brytania) - Inflacja (...)

 • Waluty surowcowe silniejsze

  (...) były pomyślne dla wzrostów cen, gdyż ograniczenia wydobycia w Nigerii, USA i Chinach podnoszą spekulacje, że moment, kiedy globalna ropy nadpodaż zniknie, nastąpi wcześniej niż zakładano (...)

 • S&P500 - opór w rejonie 2070-2080 pkt.

  (...) sesji oczekuję na odreagowanie kilkutygodniowych spadków. Zniesienie spadków o 38% wypada na poziomie 1870 pkt. Silna bariera jest w okolicy 1880 pkt. Nieudana próba przebicia tego oporu (...)

 • Pośrednik nieruchomości: Europejska Legitymacja Zawodowa

  (...) ELZ należy utworzyć wirtualne chronione, indywidualne konto, w ramach narzędzia internetowego, gdzie można umieścić każdy dokument niezbędny do udowodnienia treści wniosku. Internetowe konto (...)

 • 5 aplikacji mobilnych, które ułatwiają codzienne życie

  (...) przeciętny Polak spędza w pracy 41 godzin tygodniowo. Jednak czas wolny od pracy także wiąże się z wieloma obowiązkami. Na szczęście są aplikacje, które pozwalają szybciej i sprawniej (...)

 • Karta kredytowa dla akceptantów Diners Club

  (...) PARTNER mogą korzystać wszyscy akceptanci kart Diners Club. Użytkowanie karty jest bezpłatne, a oprocentowanie kredytu karty wynosi 6 proc. Wprowadziliśmy już bardzo korzystne oprocentowanie (...)

 • Opel Mokka - pobudzający bestseller

  (...) przez klientów. W ich produkcji jeszcze niedawno brylowały marki azjatyckie, a obecnie coraz więcej producentów z Europy także dołącza do bitwy o „młodego, aktywnego” nabywcę – bo (...)

 • Eko-Montaż Sp. z o.o. - Produkcja i montaż wyrobów oraz urządzeń przeznaczonych do oczyszczalni ścieków. Kraty koszowe, zgarniacze, zagęszczacze, dekantery, podajniki, zastawki, separatory piasku. Lublin.

  Czytaj więcej: Wyposażenie


strony : [ 1 ] . 2
 
17
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3610
CHF 3,9361
USD 3,8508
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.