eGospodarka.pl

 • ESET Security Pack uzupełniony o kontrolę rodzicielską

  (...) polskim użytkownikom rozwiązania ochronne dla komputerów i urządzeń mobilnych. Firma ESET udostępniła właśnie możliwość korzystania z aplikacji ESET Parental Control w ramach zakupionej (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja VAT-7K, poznaj opinie o OSM Łowicz Śmietanka Łowicka 30% czy przeglądaj oferty pracy z miasta tuchów.


 • Podatek obrotowy w social media

  (...) IMM zbadał w Module Analitycznym publikacje o podatku zamieszczone od lutego do kwietnia. Badanie objęło , a także portale internetowe i serwisy społecznościowe. Propozycja wprowadzenia podatku (...)

 • Tarkett rozbudowuje fabrykę w Jaśle

  (...) spółce zwiększenie produkcji w Europie w sektorze LVT (z ang. Luxury Vinyl Tiles, luksusowe płytki winylowe), obecnie najszybciej rozwijającym się segmencie przemysłu podłogowego w Europie (...)

 • Czy trzeba zapłacić podatek od umorzonych zaległości podatkowych?

  (...) wystąpić do organów podatkowych z wnioskiem o przyznanie ulgi w spłacie czy to zobowiązań czy też . Przypomnijmy, że zobowiązanie przekształca się w zaległość podatkową z chwilą (...)

 • Sprzedaż internetowa: data dostawy towaru w podatku VAT

  (...) nie przewidział szczególnych regulacji w podatku od towarów i usług. Stąd obowiązek podatkowy powstaje tutaj na zasadach ogólnych, a więc z chwilą dokonania dostawy towarów, a jeżeli (...)

 • Darowizna firmy w podatku dochodowym

  (...) Mąż zamierza darować wnioskodawczyni prowadzoną przez siebie . Zainteresowana po otrzymaniu tej darowizny będzie prowadziła działalność w tym samym zakresie co obecnie jej mąż. On sam (...)

 • Przelewy Elixir w IV 2016 r.

  (...) 2016 r. rozliczono 143,8 mln transakcji o wartości 369,6 mld zł. Dla porównania, w kwietniu 2015 r. rozliczono 140,8 mln komunikatów (informacji o przelewach zleconych przez klientów banków) o (...)

 • Nowe mieszkania w Łodzi: ATAL buduje Chojny Park Domy

  (...) 32 jedno- lub dwupiętrowe domy w zabudowie szeregowej o metrażach od 159,08 do 183,52 mkw. Do każdego z segmentów przynależeć będzie garaż, taras, a także prywatny ogródek o powierzchni od (...)

 • Sytuacja finansowa sektora przedsiębiorstw IV kw. 2015

  (...) r. dynamika nominalnych przychodów ogółem była wyższa niż przed kwartałem (wzrost o 1 pkt proc. do 3,3 proc. r/r). Wzrost wynikał głównie z bardzo wysokiego wzrostu przychodów z dywidend (...)

 • Wakacje 2016: Agencja Moody’s nie zaszkodzi turystyce?

  (...) może być kolejnym ciosem dla turystycznej koniunktury ? Nie ma chyba bardziej nurtującej naszą branżę turystyki wyjazdowej kwestii niż rozważania i pytania odnośnie obecnej i bardziej (...)

 • Ustawa deweloperska do zmiany?

  (...) mieszkań przez deweloperów na rynku pierwotnym (sprzedaż nowych mieszkań) reguluje ustawa z 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego (Dz. U. z (...)

 • Mało elastyczne warunki pracy. To właśnie Polska

  (...) jest obecnie , o tyle specjaliści HR muszą zmierzyć się z koniecznością przedefiniowania swojej roli. Badanie wskazuje również na spore zróżnicowanie w podejściu do elastycznych warunków (...)

 • Rynek biurowy w Polsce I kw. 2016

  (...) rynku biurowym mówi Anna Młyniec, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy, JLL: „Umowy najmu podpisane w pierwszych trzech miesiącach 2016 r. opiewały łącznie (...)

 • Ceny ziemi rolnej: indeks I kw. 2016 r.

  (...) GUS, to w pierwszym kwartale za hektar ziemi trzeba było płacić o 963 zł mniej niż (39 tys. zł za ha kontra prawie 40 tys. zł za ha). W praktyce spadki te nie były aż tak spektakularne (...)

 • Aplikacje z Google Play: Dr.Web ostrzega przed kolejnymi trojanami

  (...) dość prostą architekturę. Są to aplikacje służące rozrywce, np. poradniki, horoskopy, senniki, zbiory dowcipów i innych informacji na wszystkie okazje, którymi Internet jest obecnie wprost (...)

 • 500 zł na dziecko, czyli dobra zmiana dla windykatora?

  (...) pomocy państwa w wychowywaniu dzieci (oficjalna nazwa programu „Rodzina 500 plus”), środki wypłacane rodzicom nie będą wprost podlegać egzekucji. Jednak jeśli trafią przelewem na rachunek (...)

 • Współwłasność samochodu. Kto zaoszczędzi, a kto straci?

  (...) najbliższych ma kierowcę z długim stażem, może poprosić go, aby został współwłaścicielem jej samochodu. Dzięki temu zniżki doświadczonej osoby zostaną wzięte pod uwagę przy (...)

 • Dolar silny słabością

  (...) w notowaniach najbardziej ryzykownych walut gospodarek wschodzących doszło do zwrotu- rozpędza się korekta silnego napływu kapitału z poprzednich miesięcy. To właśnie względem świata EM i (...)

 • Płatności bezgotówkowe - sprzymierzeniec PKB

  (...) kraj jest jednym z głównych beneficjentów rozwoju płatności elektronicznych. W analizowanym okresie, a więc w latach 2011-2015, popularyzacja płatności elektronicznych powiększyła rodzime (...)

 • Praca na zastępstwo - w sam raz dla studenta

  (...) Praca na zastępstwo to szczególna forma zatrudnienia. Pracodawcy posiłkują się nią przede wszystkim wówczas, gdy konieczne dla sprawnego funkcjonowania firmy staje się zastąpienie (...)

 • Hyundai i20 Coupe - ładny mieszczuch

  (...) się, że testowany Hyundai to demon szybkości, który jest hot hatchem, to muszę ostudzić Wasze zapędy. To auto to nawet nie warm hatch. To po prostu trzydrzwiowa odmiana hatchbacka, któremu (...)

 • Zaciągasz kredyt hipoteczny? Poproś o radę specjalistę

  (...) - banki prześcigają się w zapewnieniach, że to właśnie ich hipoteka jest najlepsza i najtańsza. To jednak tylko teoria, bo choć na pierwszy rzut oka wybór rzeczywiście może wydawać się (...)

 • Polfloor Dzierżoniów - Dystrybutor wyrobów wykończenia wnętrz w ofercie wykładziny obiektowe, mineralne sufity podwieszane, drzwi oraz chemia budowlana.

  Czytaj więcej: Wystrój wnętrz


strony : [ 1 ]
 
10
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4275
CHF 4,0001
USD 3,8853
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.