eGospodarka.pl

 • Przepisy prawne: najważniejsze zmiany IV 2016 r.

  (...) r. częściowo weszła w życie ustawa z dnia 28 listopada 2014 r. o zmianie ustawy - (Dz. U. z 2015 r., poz. 4), na podstawie której znowelizowano m.in. ustawę z dnia 15 września 2000 r. (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z62, poznaj opinie o MIO C 725 czy przeglądaj oferty pracy z miasta strzelce opolskie.


 • Oddajemy krew w social media

  (...) roku w mediach społecznościowych ukazało się ponad 30 tysięcy wpisów i komentarzy na temat krwiodawstwa - wynika z monitoringu wpisów i komentarzy w social media. Ponad 30% z nich to prośby i (...)

 • Euro Elixir: 11 lat niemieckiej dominacji

  (...) który rozlicza i przetwarza wykonywane w euro transakcje i to zarówno te, które przesyłane są pomiędzy bankami w Polsce, jak i wymieniane z bankami w innych państwach. Rozwiązanie skierowane (...)

 • Wyniki finansowe GPW I kw. 2016

  (...) wypracowała przychody ze sprzedaży w wysokości 81,0 mln zł oraz zysk netto w wysokości 34,9 mln zł – o 0,7 mln zł (1,8%) niższy niż rok wcześniej (po oczyszczeniu ze zdarzeń (...)

 • Hejt w internecie - podstawa dochodzenia roszczeń

  (...) określeniem, czy w danej sytuacji doszło do naruszenia prawa. Może się bowiem okazać, że w jednym przypadku ten sam komentarz będzie oceniany jako hejt, za który grozi odpowiedzialność (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości III 2016

  (...) więcej niż przed miesiącem i o 2,04 mniej niż przed rokiem, wynosi najnowsze notowanie Indeksu Cen Transakcyjnych, który Home Broker wylicza na podstawie transakcji mieszkaniowych dokonanych (...)

 • Obligacje komunalne: nie zaprzepaścić tej szansy

  (...) komunalne (municypalne) są to dłużne papiery wartościowe emitowane przez jednostkę samorządu terytorialnego, np. gminę, powiat, województwo czy miasto. Podstawą emisji obligacji jest ustawa (...)

 • Prywatna opieka medyczna: stabilny rozwój

  (...) minionym roku polski rynek prywatnej opieki zdrowotnej zachowywał się tak, jak oczekiwał PMR. Wzrost sięgnął około 6%, a jego wartość dobiła do 39,5 mld zł. W kolejnych latach 2016-2021 (...)

 • Jak IT wpływa na rozwój i wyniki firmy?

  (...) rezultaty biznesowe Autorzy badania podzielili ankietowane firmy na trzy grupy. Pierwsza z nich to High performers, czyli organizacje, których wyniki biznesowe znajdują się na poziomie znacznie (...)

 • Jak założyć spółkę cywilną?

  (...) zarobkowa działalność wytwórcza, budowlana, handlowa, usługowa oraz poszukiwanie, rozpoznawanie i wydobywanie kopalin ze złóż, a także działalność zawodowa, wykonywana w sposób (...)

 • UOKiK: jest zgoda na sześć koncentracji

  (...) zgody na przejęcie kontroli przez PGNiG TERMIKA nad Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej w Jastrzębiu-Zdroju. PGNiG TERMIKA zajmuje się wytwarzaniem ciepła i energii elektrycznej, z kolei (...)

 • Chcesz zatrudniać najlepszych? Employer branding kluczem do sukcesu

  (...) czyli budowania wizerunku dobrego pracodawcy, najlepiej opisuje przykład z „życia” działu HR. Najlepsi rekruterzy nie ściągną do pracy specjalisty, gdy firma ma złą opinię. Wystarczy (...)

 • Rezydencja Konstancińska już gotowa

  (...) na użytkowanie, a pierwsi mieszkańcy już zgłosili się po klucze. W ramach inwestycji powstało łącznie 91 mieszkań, ale w ofercie pozostały jedynie cztery z nich. Rezydencja Konstancińska (...)

 • EUR/USD - na silnym oporze, złoto pod oporem

  (...) dzień wolny, Wlk. Brytania - Majowe Święto Bankowe - dzień wolny, 09:55 (Niemcy) - Indeks PMI dla przemysłu, 10:00 (Strefa Euro) - Indeks PMI dla przemysłu, 11:30 (Niemcy) - Wystąpienie (...)

 • Lexus RC 200 T potulny jak baranek

  (...) względu na problemy techniczne z zapisanym do testu Lexusem RX, w moje ręce wpadła inna wersja Lexusa – RC. Po hybrydzie, na mój parking wjechała wersja z dwulitrowym benzyniakiem. Czy była (...)

 • S&P500 - uwaga na opór w rejonie 2070 pkt.

  (...) doprowadzić do korekcyjnego odbicia. Sytuacja na rynku w USA się pogarsza, istnieje ryzyko średnioterminowego przesilenia. Jeśli nastąpi ono szybko to odbicie będzie miało niewielki zasięg i (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 25-29.04.16

  (...) oczekuję na nieudaną próbę przebicia bardzo silnej bariery w rejonie 1.1450-1.1480 USD. W dalszej kilkusesyjnej perspektywie może to skutkować spadkami do wsparcia w rejonie 1.1150-1.1220 USD (...)

 • Najczęściej cytowane media III 2016

  (...) z opinią Komisji Weneckiej w sprawie Trybunału Konstytucyjnego. Na fotelu lidera rankingu „Najbardziej opiniotwórczych mediów” znalazł się dziennik Rzeczpospolita, wyprzedzając Gazetę (...)

 • Monitor AOC AG271QX z nowej serii AGON dla graczy

  (...) ekranu 27 cali i rozdzielczość QHD (2560x1440 px). Jest to model dedykowany zapalonym graczom. Charakteryzuje się on czasem reakcji na poziomie 1 ms, szybkością odświeżania obrazu 144 Hz oraz (...)

 • Ataki na bankomaty. Już nie tylko skimming

  (...) zagrożenie dla klientów i właścicieli bankomatów uważane były tzw. skimmery, czyli specjalne urządzenia, które przyczepione do bankomatu były w stanie wykraść . Jednak ewolucja (...)

 • "WW" W. Zacharski, W. Sztynder Sp. j. - Dystrybutor wodomierzy i myjek ciśnieniowych oraz materiałów do instalacji ciepłowniczych i gazowych. Rzeszów.

  Czytaj więcej: Instalacje


strony : [ 1 ]
 
2
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3842
CHF 3,9844
USD 3,8195
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.