eGospodarka.pl

 • Noclegi w Sztokholmie drożeją na Eurowizję

  (...) okres trwania Konkursu Eurowizji w Sztokholmie wzrosła o 36% (z 200 euro w dniach poza trwaniem konkursu na średnią cenę 273 euro w dniach wydarzenia). Noclegiem w Sztokholmie na ten okres (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Oświadczenie zawierające informacje niezbędne do ustalenia kategorii ratingowej, poznaj opinie o Western Digital SiliconEdge Blue SSC-D064SC-2100 czy przeglądaj oferty pracy z miasta szprotawa.


 • 6 na 10 Polaków ma plany wakacyjne. Zobacz, jak je sfinansuje

  (...) badania Diners Club Polska wynika, że 12,4 proc. Polaków chce, aby wakacyjny budżet zamknął się w kwocie 1 tys. zł. Największa rzesza badanych (16,9 proc.) przeznaczy na wakacje powyżej 1 (...)

 • Działki letniskowe: czym kierować się przy zakupie?

  (...) zapytań o działki letniskowe. Polacy coraz chętniej spędzają czas za miastem na terenach przyjaznych krajobrazowo, z dala od miejskiego zgiełku. Zwykle klienci poszukując działek pod miastem (...)

 • Zasada kontynuacji amortyzacji gdy zakup środka trwałego?

  (...) trwałych nie można zaliczyć od razu do . Trzeba je bowiem amortyzować. Amortyzacja to nic innego, jak rozłożenie wspomnianych wydatków w czasie. Art. 22a ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od (...)

 • Koniunktura gospodarcza w Polsce I kw. 2016

  (...) był popyt krajowy. Tempo wzrostu popytu krajowego Instytut szacuje na 3,3 proc. Oznacza to, że także dynamika popytu krajowego obniżyła się w porównaniu z dynamiką notowaną kwartał (...)

 • Ultrabook Kruger&Matz Explore 1401

  (...) wyposażony w procesor Intel® Core™ M-5Y10c o częstotliwości taktowania do 2 GHz, 4 GB pamięci RAM i 14-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1920x1080 px. System i najczęściej używane programy (...)

 • Podwyżka czynszu za lokal użytkowy: bezprawie czy nie?

  (...) że określone w umowie i zaakceptowane przez obie strony warunki nie powinny ulec zmianie. Szczególnie jeśli odnoszą się one do uzgodnionej w trakcie podpisywania umowy wysokości stawki (...)

 • Rezydencja podatkowa osób prawnych

  (...) prawie wewnętrznym różnych krajów mogą różnić się od siebie, ale dominują dwa kryteria rozpoznawania rezydencji: kryterium miejsca siedziby, zgodnie z którym jeżeli podmiot jest (...)

 • Zakup samochodu używanego bez podatku od czynności cywilnoprawnych?

  (...) Obejmuje on różnego rodzaju porozumienia, zawierane między osobami fizycznymi (i nie tylko), jak choćby umowę sprzedaży rzeczy lub praw majątkowych, umowę zawarcia spółki, itd. Ale w (...)

 • Wystąpienie ze spółki osobowej: spłata w gotówce a podatek dochodowy

  (...) Do końca 2014 r. wnioskodawca był komandytariuszem . Spółka ta dokonując rozliczeń ze wspólnikiem ustaliła na jego rzecz kwotę do spłaty w wysokości 442 187 zł. Została ona przekazana na (...)

 • Ile zarabiają studenci?

  (...) kroków zawodowych. Dobrym pomysłem na rozpoczęcie kariery jest odbycie praktyk lub stażu jeszcze w czasie studiów. Ofert pracy dla stażystów nie brakuje - z wynika, że w I kwartale br (...)

 • Czy warto zapłacić okup cyberprzestępcy?

  (...) coraz bardziej agresywne działania hakerów i odpowiednio zmodyfikować swoje strategie bezpieczeństwa – dziś nie wystarczają już tradycyjne metody ochrony danych i zasobów. Utrzymanie (...)

 • Co, jak i kiedy zgłaszać do GIODO?

  (...) zapytania Do wielu właścicieli sklepów internetowych i stron www dotarły e-maile od Stowarzyszenia Bądźmy Legalni czy Kancelarii Liberty. W telegraficznym skrócie brzmiały one następująco: (...)

 • Dlaczego pracodawcy nie chcą rekrutować? Oto 5 przyczyn

  (...) rozwój i budowanie przewagi konkurencyjnej firmy, dlatego tak ważne jest identyfikowanie i pozyskiwanie talentów dla organizacji. Tymczasem zdobycie zaangażowanego i dopasowanego do organizacji (...)

 • Karta kredytowa to lepszy pomysł niż kredyt gotówkowy?

  (...) poważny remont samochodu – warto dobrze przemyśleć jak sfinansować większe, nieoczekiwane wydatki. Jeśli nie mamy zapasu gotówki, musimy wspomóc się finansowaniem zewnętrznym. Gdy (...)

 • KPF: pośrednictwo kredytowe IV kw. 2015 r.

  (...) sprzedaży i ocena ryzyka kredytowego. Wtedy, gdy nasila się presja regulacyjna, jak w obecnym czasie, kiedy sektor przechodzi przez fazę dużych zmian legislacyjnych, działy sprzedaży w (...)

 • EUR/USD - spadająca gwiazda, ropa w dół

  (...) dzień wolny, 00:45 (Nowa Zelandia) - Sytuacja na rynku pracy I kw., 09:55 (Niemcy) - Indeks PMI dla usług, 10:00 (Strefa Euro) - Indeks PMI dla usług, 11:00 (Strefa Euro) - Sprzedaż detaliczna (...)

 • Kredyt gotówkowy: raczej na własną rękę niż z partnerem

  (...) Zrealizowane na zlecenie Lindorff badanie wyraźnie dowodzi, że większość Polaków woli zadłużać się w samotności - 60% ankietowanych, którzy posiadają lub posiadali kredyt czy pożyczkę, (...)

 • EUR/PLN w przedziale 4,37-4,41

  (...) przedziale 4,37-4,41 ostatecznie przyklejając się do górnego ograniczenia, co jednak w obliczu ostatnio wymienianych ryzyka należy uznać za najniższy wymiar kary. Słabe odczyty inflacji (...)

 • S&P500 - pomiędzy 2046 i 2070 pkt.

  (...) rejonie 1880 pkt. może doprowadzić do korekcyjnego odbicia. Sytuacja na rynku w USA się pogarsza aczkolwiek w krótkim terminie jest patowa. Na giełdach w USA istnieje ryzyko kilkutygodniowej (...)

 • Hyundai Elantra 2016 już w salonach

  (...) bardzo ciekawie. Dzięki nowemu grillowi i linii świateł nawiązuje nie tylko do i40, ale także Tucsona i Santa Fe. Ale nowa sylwetka auta to nie tylko nowy przód. Sporo zmian zaszło także w (...)

 • Zbycie udziału w spadku: jak można to zrobić?

  (...) wydaje postanowienie o . Jesteśmy jednym z 15 spadkobierców, nie widać szans na porozumienie się wszystkich spadkobierców co do tego, jak spadek podzielić, zapowiada się długie postępowanie (...)

 • Polki kariera w IT

  (...) Kobiet w ICT - święto ustanowione po to, aby promować rozwój kobiecych . Hays Poland, Geek Girls Carrots, IAB Polska oraz Biuro Podróży Reklamy uhonorowały ten dzień publikacją raportu (...)

 • Damen Shipyards Gdynia - Producent holowników portowych i oceanicznych, statków badawczych, do zwalczania rozlewów olejowych, do obsługi oznakowania nawigacyjnego i rybackich oraz szybkich łodzi ratowniczych i patrolowych i jachtów.

  Czytaj więcej: Stocznie


strony : [ 1 ]
 
4
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3992
CHF 4,0078
USD 3,8300
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.