eGospodarka.pl

 • Robyg rozpoczyna sprzedaż Young City II

  (...) łączyć w sobie funkcjonalność, wysoką jakość wykończenia, a także pobliskie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych. W pierwszej fazie prac na osiedlu, zlokalizowanym w pobliżu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument List motywacyjny do urzędu, poznaj opinie o CTC Clatronic Profi Cook UM 2906 czy przeglądaj oferty pracy z miasta lesko.


 • Usługa FUTBOL 2016 w IPLA dla klientów Plusa

  (...) zmagania ekscytujące wszystkich fanów piłki nożnej. Odbywający się we Francji turniej wyłoni na kolejne cztery lata mistrzowską reprezentację Starego Kontynentu. Wszystkie mecze Euro 2016 (...)

 • Dotacje unijne dla IT część 1

  (...) W poprzedniej perspektywie unijnej (w ramach osi priorytetowej Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka) można było (...)

 • Umowa o pracę: nowe obowiązki pracodawców

  (...) §2 Kodeksu pracy, umowę o pracę zawiera się na piśmie. Jeżeli jednak umowa o pracę nie została zawarta w formie pisemnej, pracodawca powinien najpóźniej w dniu rozpoczęcia pracy przez (...)

 • Wspólne konto bankowe w podatku od spadków i darowizn

  (...) ostatnio Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach w interpretacji indywidualnej z 15 marca 2016 r., nr IBPB-2-1/4515-224/15/MCZ. Sprawa tyczyła się wnioskodawczyni, która była współwłaścicielem (...)

 • Amortyzacja mieszkania przy braku umowy najmu

  (...) być twierdząca, niemniej wszystko zależy od okoliczności występujących w konkretnym przypadku. Otóż koszty w postaci amortyzacji rozpozna ten, kto dalej zamierza dany składnik majątku (...)

 • Mycie samochodu: o tych rzeczach pamiętaj

  (...) . Badania wykazały, że brudna przednia szyba dwukrotnie zwiększa ryzyko kolizji. Kolejnym efektem zaniedbania czystości auta jest większe i szybciej postępujące zmęczenie kierującego (...)

 • Projekty domów rozliczane w VAT jak usługi budowlane

  (...) Spółka wykonuje indywidualne nieruchomości i świadczy usługi doradztwa podatkowego z nimi związanych. Otrzymuje zlecenia na wykonanie usług projektowych dotyczących konkretnych (...)

 • Igrzyska olimpijskie 2016 = spam + fałszywe bilety

  (...) ponieważ stanowią dobrą okazję zarobienia pieniędzy kosztem łatwowiernych osób. Jednak dopiero niedawno eksperci z Kaspersky Lab wykryli wiadomości spamowe dotyczące zbliżających się (...)

 • Urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-L5750DW i MFC-L5700DN

  (...) trybie monochromatycznym, oferują funkcje druku, kopiowania, skanowania oraz faksowania. Oba modele charakteryzują się wysoką wydajnością pracy: drukują z prędkością wynoszącą do 40 stron (...)

 • Marki samochodowe w mediach: TOP10

  (...) w TV, radio czy prasie. Jak wskazują badania ( „Branża motoryzacyjna” - Raport kwartalny PZPM i KPMG), , a medialne prognozy z modułu analitycznego IMM na 2016 również wyglądają (...)

 • Jak agencja Moody's wpłynęła na życie Jana Kowalskiego?

  (...) wakacje Należy zacząć od tego, że w przeciwieństwie do tego, co stało się w styczniu, tym razem nasz rating nie został obniżony. zmieniła tylko perspektywę na negatywną, co oznacza (...)

 • Rynek private equity w Europie Środkowej V 2016

  (...) drives mid-market” pokazała, że fundusze zaczęły odczuwać poprawę sytuacji gospodarczej. Potwierdza to wysokość tzw. indeksu optymizmu (CE Private Equity Confidence Index), który wynosi (...)

 • Klauzule niedozwolone - raport kwiecień 2016

  (...) Do rejestru klauzul abuzywnych zostały wpisane kolejne 40 niedozwolone zapisy dotyczące handlu elektronicznego, a kategorię „sprzedaż konsumencka” zasiliło 6 nowych klauzul. Na dzień 12 (...)

 • Rekordowe zatrudnienie cudzoziemców: czy zmiana przepisów zahamuje ten trend?

  (...) najbliższych 15 lat w Polsce zapotrzebowanie na siłę roboczą wzrośnie do 20 milionów pracowników. Jak wynika ze wstępnych analiz, polskie społeczeństwo tylko w zeszłym roku zmniejszyło (...)

 • Rejestracja REGON IV 2016

  (...) mieliśmy zarejestrowanych prawie 2,975 mln – wynika z rejestru Regon. W stosunku do końca marca oznacza to wzrost o ponad 1 tys. mikrofirm. Ten wzrost nie jest imponujący, w niektórych (...)

 • Polski eksport: 50 branż skazanych na sukces

  (...) eksportu sięgnął 7,8 proc., a rok wcześniej - 7 proc. Zdaniem ekonomistów Banku Zachodniego WBK, w nadchodzących latach dobre statystyki powinny się utrzymywać. Prognoza na bieżące 12 (...)

 • RPA inwestuje w Europie Środkowo-Wschodniej

  (...) waluty oraz coraz to wyższego ryzyka na rynku południowoafrykańskim. To właśnie dlatego fundusze typu REIT oraz firmy z sektora nieruchomości w RPA, które do tej pory skupiały się na (...)

 • Konflikt w Fed narasta

  (...) posiedzeniu jest nierealna. Naszym zdaniem przedstawiciele Fed dążą do urealnienia oczekiwań względem kolejnych kwartałów, ponieważ nie chcą stać się zakładnikiem zbyt niskiej wyceny (...)

 • EUR/USD - wybicie w dół, cel 1.1220 USD

  (...) - PKB s.a., wst. (k/k) I kw. (0,4%, prognoza 0,1%, poprzednio -0,4%), 10:30 (Wlk. Brytania) - Stopa bezrobocia, wnioski o zasiłek dla bezrobotnych, 11:00 (Strefa Euro) - Inflacja konsumencka, 14:00 (...)

 • Myślisz o własnym biznesie? Postaw na sklep internetowy

  (...) firmy warto zastanowić się nad ? Po pierwsze, nie wymaga to dużych nakładów finansowych i na początku działalności nie generuje wysokich kosztów stałych, a to bariery dla bardzo wielu osób (...)

 • Rynek pracy: 5 zalet bycia na bieżąco

  (...) aby być na bieżąco z rynkiem pracy i aktualnymi oczekiwaniami firm, 42 proc. badanych szuka informacji w internecie. Niewiele mniej, bo 41 proc. osób odpowiedziało, że wiedzę dotyczącą (...)

 • Wynagrodzenia w spółkach Skarbu Państwa: zmiany, ale czy dobre?

  (...) nadzorczych spółek ze 100% lub większościowym udziałem państwa, tylko w części poprawiają jednak mankamenty poprzedniej regulacji. Atutem nowego projektu będzie przede wszystkim zaniechanie (...)

 • S&P500 - ponownie blisko wsparcia 2030 pkt.

  (...) oczekuję spadków. Potem gdy dojdzie do odbicia na giełdach w USA możliwy jest ruch w górę. Silna bariera jest w okolicy 1870-1880 pkt. Nieudana próba przebicia tego oporu wygeneruje sygnał do (...)

 • SEAT Toledo 1.4 TSI DSG FR - kawał auta za rozsądne pieniądze

  (...) ale wyraźna większość, której pokazałem czesko-hiszpański duet stwierdziła, że SEAT prezentuje się znacznie lepiej. I rzeczywiście, mam podobne zdanie na ten temat. Toledo posiada (...)

 • Fenu ? Agencja artystyczna - Organizacja imprez integracyjnych i tematycznych oraz konferencji. Siedziba w Lesznie.

  Czytaj więcej: Organizacja imprez


strony : [ 1 ] . 2
 
18
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3937
CHF 3,9660
USD 3,9005
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.