eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 18/2016

  (...) budżetu? Według dr hab. D. Gajewskiego kierownika Centrum Analiz i Studiów Podatkowych SGH Polska traci miliardy złotych na optymalizacji podatkowej, stosowanej przez międzynarodowe koncerny (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument E 207 , poznaj opinie o CTC Clatronic HTD 3239 Profi czy przeglądaj oferty pracy z miasta kostrzyn.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 18/2016

  (...) gospodarcze. Wg niej Polski produkt krajowy brutto wzrośnie o 3,7 proc. w tym roku, a w przyszłym o 3,6 proc. Wcześniej, w lutym KE szacowała, że tempo wzrostu polskiego PKB wyniesie 3,5 proc (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 18/2016

  (...) gospodarczego. Dotąd ponad 90 proc. przychodów Arabii Saudyjskiej pochodzi z wydobycia ropy i gazu. Obecnie rządzący planują czterokrotnie zwiększyć wpływy z innych źródeł. Planują też (...)

 • Wyłudzenie pieniędzy w kosztach uzyskania przychodu firmy

  (...) się, że oszuści wykorzystujący specjalne wirusy, przejmują środki przeznaczone dla kontrahentów. Takie ryzyko dotyczy zwłaszcza firm, które kooperują z przedsiębiorcami z krajów, gdzie (...)

 • Kredyty hipoteczne: dzięki niskim stopom oszczędzamy 370 mln zł miesięcznie

  (...) oszczędności. Ci, którzy zadłużyli się w rodzimej walucie, od końca 2012 roku korzystają na stopniowo malejącym oprocentowaniu kredytu. Warto bowiem pamiętać, że decyzje RPP mają (...)

 • Mazda CX-3 2.0 SKY-G 4x4 SkyPASSION o krok przed konkurencją

  (...) Mazdy należy do najlepszych w tej dekadzie. Każdy model japońskiego producenta z bieżącej oferty wygląda świetnie i CX-3 jest tego kolejnym potwierdzeniem. Przód z dużym grillem i zadziornie (...)

 • Niewirtualna moda na okulary VR

  (...) przyniosą boom na okulary do wirtualnej rzeczywistości. Porównywarka cen idealo.pl postanowiła sprawdzić, czy jej użytkownicy już sygnalizują zainteresowanie zakupem okularów VR, jakie (...)

 • Filozofia kaizen - kilka kroków do doskonałej pracy

  (...) entuzjastycznym przyjęciem ze strony pracowników. Każda osoba lubi pracować w znanym sobie, stabilnym środowisku i dlatego wszelkiego rodzaju innowacje przyjmowane są często z niechęcią (...)

 • Fonteva Fishing Baits - Producent żywych przynęt wędkarskich.

  Czytaj więcej: Wędkarstwo


strony : [ 1 ]
 
7
maj 2016

maj 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4236
CHF 4,0047
USD 3,8732
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.