eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Sylwester w Krakowie to 28 minut pracy

  (...) świeci Miejski sylwester organizowany jest przez władze miasta. Często budżet tej imprezy dofinansowany jest przez różnych sponsorów i media. Przykładowo, tegoroczna zabawa sylwestrowa w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-USA 4, poznaj opinie o Bioderma Photoderm BRONZ Fluide SPF 50+ / UVA 35 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Piła.


 • Internauci odpuszczają w sylwestra

  (...) grudnia 2013 roku (wtorek) pokazują, że tego dnia internauci nie są tak aktywni w sieci jak w pozostałe dni –liczba odsłon była mniejsza o 26 proc.niż wynosi średnia dla dni roboczych (...)

 • Upadłość konsumencka: nowe przepisy od 31 grudnia

  (...) zacząć korzystać z rzeczy, na które niekiedy musielibyśmy oszczędzać latami. Jest jednak również druga strona medalu. Utrata pracy w sytuacji posiadania takiego zadłużenia może być (...)

 • Sylwester 2014 w górach? Przygotuj się na drożyznę

  (...) rzędu, w którym eSKY sprawdziło, ile Polacy muszą zapłacić za Sylwester na stoku i jak noworoczne cenniki mają się do stawek obowiązujących poza sezonem świątecznym. Zestawienie (...)

 • Podatek dochodowy: spis z natury na koniec roku 2014

  (...) ujmujemy środków trwałych i wyposażenia. W firmie, która nie ma na stanie towarów handlowych – a tak się często zdarza w branżach związanych z usługami – wartość remanentu wynosi 0 (...)

 • Strata z lat ubiegłych czy składki na ubezpieczenie zdrowotne: co odliczyć?

  (...) działalności gospodarczej jak i zapłacone składki na ubezpieczenie zdrowotne można ująć w rachunku podatkowym. Ta pierwsza pomniejsza podstawę opodatkowania podatkiem dochodowym, druga z (...)

 • Wynagrodzenie kuratora procesowego w podatku dochodowym

  (...) Interpretacja ogólna Ministra Finansów z 21 listopada 2013 r. nr wyjaśniła wątpliwości w zakresie kwalifikowania do danego źródła przychodów w podatku dochodowym wynagrodzenia z tytułu (...)

 • T-Mobile: nowy MIX z 12 GB bezpłatnego LTE na rok

  (...) osób często korzystających z Internetu w telefonie. Klienci przedłużający i dołączający do oferty MIX po 1 stycznia 2015 roku otrzymują na start prezent – pakiet aż 12 GB Internetu LTE (...)

 • Kredyty we frankach, czyli szwajcarska ruletka

  (...) marca prezes NBP Marek Belka wygłosił przemówienie, które okrasił kilkoma mocnymi stwierdzeniami: porównał hipoteczne w obcej walucie do „tykającej bomby społecznej” i ocenił, że (...)

 • Mieszkanie, lokata, obligacje: rentowność XI 2014

  (...) atrakcyjności inwestycji w w największych miastach Polski. Z analizy danych o stawkach najmu pochodzących z serwisu Domiporta.pl i cenach transakcyjnych z Home Broker i Open Finance wynika, że w (...)

 • Polscy CFO optymistyczni

  (...) najnowszego raportu „Między optymizmem a niedowierzaniem: dyrektorzy finansowi o perspektywach dla polskiej gospodarki”, który powstał w oparciu o wyniki badania zrealizowanego przez Euler (...)

 • Rynek mieszkaniowy w Katowicach 2014

  (...) Open Finance wynika, że za metr kwadratowy lokalu w Katowicach trzeba obecnie przeciętnie zapłacić 4121 zł, aż o 18 proc. więcej niż pół roku temu. Dane Narodowego Banku Polskiego mówią (...)

 • Ubezpieczenie samochodu bez pułapek

  (...) jednak więcej. Część z nich powinna wydawać się zupełnie oczywista. Tymczasem w wielu sytuacjach kierowcy nie kryją zaskoczenia. Spóźnienie kosztuje Niemal w każdym przypadku koszty (...)

 • Ropa - mała dynamika spadków, możliwe silne odbicie

  (...) Japonia, Węgry, Szwecja, Włochy - dzień wolny, Australia - sesja skrócona, koniec o 04:10, Francja - sesja skrócona, koniec o 14:05, Hiszpania - sesja skrócona, koniec o 14:00, Wlk. Brytania (...)

 • Akredytywa: nieoceniona pomoc w handlu zagranicznym

  (...) polscy przedsiębiorcy oczekują wzrostu liczby nowych zamówień oraz możliwości inwestycji. W obliczu zmiennej sytuacji geopolitycznej i ekonomicznej może oznaczać to konieczność oraz (...)

 • Toyota Mirai - mała elektrownia na kołach

  (...) ogniwami paliwowymi od przeszło 20 lat. W 2002 roku na terenie USA i Japonii japoński koncern rozpoczął nawet sprzedaż, a w zasadzie leasingowanie małoseryjnego SUV-a o nazwie FCHV, ale (...)

 • Rynek pracy w 2014: plusy i minusy

  (...) mieć powody do zadowolenia, kondycja polskiego rynku pracy od dwóch lat nie była lepsza niż obecnie. Na poprawę wpływa m.in. dość pokaźny spadek poziomu bezrobocia rejestrowanego, które na (...)

 • Rady nadzorcze muszą się profesjonalizować

  (...) na znaczeniu po zakończeniu kryzysu gospodarczego. Mimo to ponad 60 procent firm przepytanych na potrzeby badania Deloitte nie ma komitetów odpowiedzialnych za ten właśnie obszar. Istnieją (...)

 • Jak chronić swoje zdjęcia w Internecie?

  (...) może zostać prewencyjnie zneutralizowana, oczywiście przy zachowaniu kilku podstawowych reguł. Wskażemy Ci je z przyjemnością, abyś nigdy nie podzielił losu Jennifer Lawrence bądź Kirsten (...)

 • S&P500 - obrona wsparcia na poziomie 2073 pkt

  (...) GPW. Kolejne dwie sesje (piątek, poniedziałek) będą się charakteryzować niskimi obrotami. W krótkim terminie możliwa jest kontynuacja odbicia z poniedziałkowego dna (2293pkt.), to w (...)

 • Volkswagen Golf 1.4 TSI DSG Highline - superklasyk?

  (...) najważniejsze w Golfie? Żeby w szyję nie uciskał! A tak na poważnie to… wygląd. Nijaki? Bzdura! Konwencjonalny! I to w najlepszym tego słowa znaczeniu. Koncern ma swoich fanów, którzy (...)

 • Postanowienia noworoczne: kredyt czy chwilówka?

  (...) Bożego Narodzenia i hucznego świętowania Nowego Roku spora część Polaków doświadcza zbyt dużej dawki stresu związanego ze znacznie . Jest to bolesne szczególnie dla tych, którzy właśnie (...)

 • Minimalne wynagrodzenie 2015: jakie koszty pracodawcy?

  (...) od tego, na jaką umowę zatrudniamy pracownika. Inny będzie na podstawie umowy o pracę, a inny kiedy zatrudnimy go na podstawie umowy- zlecenia lub umowy o dzieło. Na umowie o pracę określa (...)

 • Prawko.com.pl - Portal o tematyce prawa jazdy. Informacje dla kursantów, przepisy, baza ośrodków szkolenia kierowców, testy on-line, forum, opisy egzaminów.

  Czytaj więcej: Szkolenie kierowców


strony : [ 1 ]
 
31
grudzień 2014

grudzień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2623
CHF 3,5447
USD 3,5072
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.