eGospodarka.pl

 • RPO pyta o ulgę w PIT w przypadku zaprzeczenia ojcostwa

  (...) na to, że faktycznie samotnie wychowuje córkę oraz fakt, że jej mąż utracił prawa rodzicielskie na mocy prawomocnego wyroku o zaprzeczenie ojcostwa, może od 2012 r. korzystać z preferencji (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-13, poznaj opinie o Olympus Camedia C-100 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Starachowice.


 • Słabnie wzrost w przedsiębiorstwach

  (...) oznak słabnięcia wzrostu w sektorze przedsiębiorstw jest spadające tempo wzrostu przychodów. W trzecim kwartale 2014 roku przychody wzrosły o 1,8 proc. w ujęciu rocznym, o 0,5 pkt proc. mniej (...)

 • Lepsza kondycja bankowości internetowej

  (...) małych i średnich przedsiębiorstw. Na koniec września, do bankowości elektronicznej dostęp miało 2,05 mln podmiotów, o 2 procent więcej niż w i niemal 9 procent niż rok temu. Po trzecim (...)

 • Dokąd z dziećmi na narty?

  (...) które eksperci Wakacje.pl polecają szczególnie ze względu na dostępność zróżnicowanych , szkółek oraz obiektów przystosowanych do potrzeb dzieci, znajdziemy: Słowacja: Jasna - Chopok (...)

 • Negatywne opinie o sklepach - broń masowego rażenia

  (...) złudzeń - przyjemność znika w mgnieniu oka, przykre uczucia pozostawiają ślad na długo. Tak już jest, że trudno nam stawić czoła temu, że zostaliśmy niewłaściwie obsłużeni, oszukani (...)

 • Festiwale muzyczne w mediach

  (...) spore rozbieżności, jeżeli chodzi o medialność poszczególnych wydarzeń. Warta podkreślenia jest niezwykle silna pozycja liderów. Brązowy medalista - Orange Warsaw Festival - zebrał o (...)

 • Państwo traci miliony na transakcjach karuzelowych w podatku VAT

  (...) się zmagać ma się wrażenie, że fiskus dba o dokładne rozliczenie PIT przez pracowników czy emerytów, ewentualnie dokładnie sprawdza małe firmy i karze za nawet niewielkie uchybienia (...)

 • Plany finansowe Polaków 2015

  (...) zatem czas podsumowań. Jaki ten rok był dla Polaków, jeżeli chodzi o sytuację finansową? Autorzy raportu uważają, że specyficzny i nieco odmienny niż jego poprzednicy. Na konsumpcję (...)

 • Impresariat Muzyczny Duo - Organizacja koncertów, imprez integracyjnych, widowisk muzycznych, recitali, konferencji oraz oprawa muzyczna uroczystości.

  Czytaj więcej: Muzyka


strony : [ 1 ]
 
28
grudzień 2014

grudzień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3060
CHF 3,5813
USD 3,5290
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.