eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Dotacje unijne 2015: przyjęte kolejne Programy Operacyjne

  (...) po programy operacyjne zaakceptowane przez Komisję Europejską. Budżet programu Infrastruktura i Środowisko wynosi ponad 27,4 mld euro (115 mld zł). Środki z niego trafią na infrastrukturę (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o zaliczenie zwrotu nadpłaty, poznaj opinie o Roca Esmai A5A6031C00 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Krzeszowice.


 • Rynek walutowy 15-19.12.14

  (...) oscylował mniej więcej przy 1,2270 – 1,2285, nie udało się jeszcze przebić dotychczasowych minimów grudniowych, położonych jednak tylko trochę niżej. W każdym razie przyczyn takiej, a (...)

 • Bezpieczeństwo sieci firmowej z Orange dla Firm

  (...) Cyberprzestępcy opracowują coraz nowsze i bardziej wymyślne techniki mające na celu kradzież firmowych danych. Nierzadko słabym ogniwem w łańcuchu bezpieczeństwa sieci jest pracownik (...)

 • 3 nowe spółki w RESPECT Index

  (...) spółki (w kolejności alfabetycznej): Apator S.A. Bank BPH S.A. Bank Handlowy w Warszawie S.A. Bank Zachodni WBK S.A. Budimex S.A. Elektrobudowa S.A. Energa S.A. – nowa spółka w indeksie (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości XI 2014

  (...) Indeksu Cen Transakcyjnych Home Broker i Open Finance. Średnie ceny mieszkań w Polsce wzrosły przez ostatni rok o 0,22 proc., miesięczna zmiana to z kolei wzrost o 0,16 proc. Listopad 2014 r (...)

 • Comeco S.A. debiutuje na NewConnect

  (...) COMECO powstała w 2005 roku w Płocku, z kolei w 2011 roku została przekształcona w spółkę akcyjną. COMECO S.A. w 2010 roku stworzyło nową, innowacyjną markę profesjonalnych podłoży (...)

 • Chthonic: hakerzy znowu atakują banki

  (...) wykorzystanie funkcji komputerów, w tym kamery internetowej i klawiatury, dzięki czemu w ręce cyberprzestępców dostają się dane konieczne do uwierzytelniania transakcji dokonywanych w ramach (...)

 • SELVITA S.A. debiutuje na GPW

  (...) została założona w 2007 roku w Krakowie. Jej działalność koncentruje się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu chemii, biotechnologii oraz bioinformatyki dla jednostek (...)

 • Seat Toledo bez temperamentu

  (...) się niestety rozumem, a nie sercem. Cóż, trudno się dziwić – zarobki Polaków dalekie bowiem są od tych, którymi mogą pochwalić się Niemcy czy Francuzi, a jeździć przecież czymś (...)

 • Datio in solutum: przychód w podatku dochodowym 2015

  (...) umożliwia stronom swobodne kształtowanie już istniejącego stosunku zobowiązaniowego. W praktyce obrotu gospodarczego instytucja ta jest wykorzystywana jako sposób bezgotówkowego rozliczenia (...)

 • Branża medyczna u progu fuzji i przejęć

  (...) którą przeprowadzono wśród 240 kierowników firm z sektora farmaceutycznego, biotechnologicznego oraz opieki zdrowotnej (life sciences and health care sector) z całego świata. Okazuje się, że (...)

 • Ranking szybkich pożyczek gotówkowych dla powracających klientów

  (...) się w mediach – m.in. w telewizji. Najczęściej w ten sposób promowane są oferty dla nowych klientów, biorących pożyczkę po raz pierwszy. W części przypadków są to pożyczki bez (...)

 • Licencja na znak towarowy to przychód z działalności gospodarczej?

  (...) Wnioskodawca prowadzi . W przyszłości otrzyma w drodze znak towarowy zarejestrowany w urzędzie patentowym. Ujmie go w ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych i (...)

 • Składki na ubezpieczenie zdrowotne odliczeniem od podatku 2014

  (...) art. 27b ustawy o od osób fizycznych. Mówi on m.in. że obliczony podatek dochodowy (a nie podstawa opodatkowania – to bardzo istotna różnica) ulega w pierwszej kolejności obniżeniu o kwotę (...)

 • Złoty nadal słaby

  (...) wystąpienie publiczne prezesa SNB, 04:28 (Japonia) - Komunikat po posiedzeniu BoJ, 07:30 (Japonia) - konferencja prasowa prezesa BoJ, 08:00 (Niemcy) - Indeks zaufania konsumentów GfK, styczeń (...)

 • Monitoring mediów: cytowania XI 2014

  (...) grupie dzienników ogólnopolskich została Gazeta Wyborcza (183). Chętnie cytowano informacje dotyczące zabójstwa Jarosława Ziętary: fragmenty rozmów sprzed lat z Aleksandrem O., byłym (...)

 • Straże gminne i miejskie stracą fotoradary?

  (...) i miejskie nadal będą miały prawo do kontroli ruchu drogowego, za wyjątkiem jednak kontroli za pomocą urządzeń rejestrujących. Ujawnienie za pomocą naruszeń przepisów ruchu drogowego (...)

 • Budowa mieszkań w XI 2014 r.

  (...) rzędu GUS podał dane świadczące o niesłabnącym optymizmie wśród deweloperów. W tym czasie tylko raz dynamika wzrostu liczby rozpoczynanych budów była niższa niż dwucyfrowa (2%; listopad (...)

 • Jaki retargeting jest odpowiedni dla Twojego biznesu?

  (...) komunikatem reklamowym do użytkowników, którzy przynajmniej raz odwiedzili naszą lub serwis zewnętrzny, z którego zbieramy dane. Najczęściej zależy nam na użytkownikach, którzy nie (...)

 • Ceny diamentów w górę

  (...) koncentrował się przede wszystkim w USA, które są wiodącym rynkiem pod względem sprzedaży detalicznej diamentów. Pod względem produkcji szlachetnych kamieni, na świecie dominują obecnie (...)

 • Super Daytona czyli Ferrari 365 GTC/4

  (...) roku zakomunikowało, że już na wiosnę następnego roku zaprezentuje następcę produkowanego przez dwa ostatnie lata , wszyscy spodziewali się rewolucji w samochodach włoskiego producenta. Nowe (...)

 • S&P500 - trzy wiedźmy i okno Carolana

  (...) na dalsze odreagowanie ostatnich spadków. Silny i ważny opór na wykresie kontraktów znajduje się w rejonie 2360-2370pkt. (wykres 1). Dziś w kalendarzu:Szwajcaria - wystąpienie publiczne (...)

 • Sesja na Wall Street zakończyła się rekordowymi wzrostami

  (...) od 6 tygodni wobec ogólnej poprawy nastrojów na rynku giełdowym. Inwestorzy zachęceni wczorajszymi wynikami z Wall Street ruszyli do kupowania akcji. Nikkei 225 na zamknięciu zyskał 2,39% (...)

 • MdM po zmianach o 160 % hojniejszy dla wielodzietnych

  (...) wielodzietnych beneficjentów (nawet do 30 proc. wartości odtworzeniowej mieszkania), zwiększenie powierzchni nieruchomości od której nalicza się dofinansowanie oraz umożliwienie skorzystania z (...)

 • Własność intelektualna firmy bez ochrony?

  (...) znajdą przepisy o prawie autorskim. Ważne! Prawo autorskie przysługuje twórcy z mocy prawa, to znaczy nie trzeba niczego rejestrować ani patentować. – W świetle ustawy prawa autorskie (...)

 • Polska wersja Swiss Perfect 98 - Spolszczenie programu do kojarzenia rozgrywek (szachowych i nie tylko) systemem szwajcarskim i kołowym.

  Czytaj więcej: Shareware


strony : [ 1 ] . 2
 
19
grudzień 2014

grudzień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2705
CHF 3,5483
USD 3,4791
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.